Svi ljubavni jadi

e pametno :D da se vise po forumu ne rasipaju teme tipa "pomoc" udjes unutra a ono "ostavio me decko ali pre nego sto je otisao poklonio mi medu..." sad jos samo da nadjete gospodjicu savetu koja ce na sve to da odovara i resili ste veliki problem :D
 
E pa evo ja cu odgovoriti na temu...
Ja sam 2 godine zaljubljena (u fizicki izgled) u jednog decka. Ali medjutim....on me ne primecuje. Stvaram o sebi ocajno misljenje.........i na fizickom i na licnom pitanju :(
 
love_girl:
E pa evo ja cu odgovoriti na temu...
Ja sam 2 godine zaljubljena (u fizicki izgled) u jednog decka. Ali medjutim....on me ne primecuje. Stvaram o sebi ocajno misljenje.........i na fizickom i na licnom pitanju :(
pre neki dan sam na pricaonici upoznao doticnu koja ima isti problem kao tvoj.malo sam popricao sa njom i na kraju utvrdili da je njena simpatija homic :shock:
bilo je vise znakova...npr ona ga je pozvala da preko dana izadju u grad a onda joj on pokazivao neke haljine sa srebrnim sjajem pa joj jos rekao da nece da ima devojku :roll:

ne kazem da je isto i sa tobom samo hocu da ti skrenem paznju da problem ne mora (i najverovatnije nije) biti u tebi,preispitaj malo njega :wink
:
 
Trut:
Ja se zacopao u drugaricu a cutim, ne pada mi na pamet da joj to pomenem. Eto! 8)
utvrdi da li ona prema tebi nesto oseca.pokusaj da kroz ono sto i obicno radite saznas nesto vise o njenom ljubavnom zivotu.npr pozovi je da negde izadjete preko dana i onda pocni pricu o nekom vasem drugu koji je blabla zaljubljen u neku blabla...njena reakcija ce ti puno reci :D ako to ne upali onda je konkretno pitaj da li joj se neko svidja.pa kad pocne da ti prica sigurno ces znati da li za tebe tu ima mesta.medjutim devojcice su sklone tome da na takva pitanja (ja probao pa znam) odgovaraju da im se svidja neka glavna faca od njih starija 10 godina ali na to se ne obaziri znaju one da su takvi za njih nedostupni pa o njima samo mastaju ako bi joj ti tog trena ponudio nesto konkretno veruj mi pristala bi (opet probao)

kratak rezime:saznaj nesto o njenom ljubavnom zivotu i obrati paznju na ton i nacin na koji ce ti to reci :wink:
 

Back
Top