Srbija bez BGD je najnerazvijenije i najzaostalije područje u Evropi

sever.sena

Obećava
Poruka
75
Republicki zavod za statistiku namerno ili ne-namerno izbegava da objavi godisnji prihod po glavi stanovnika u pojedinim opstinama Srbije. (Sta mislite zasto?). Taj prihod je jedino pravo merilo stvarnog siromastva jedne opstine a ne prosecna mesecna primanja zaposlenih. Naime, vecina zaposlenih u siromasnim opstinama su oni koji rade u drzavnim ili opstinskim ustanovama a koji zive na racun drzave i/ili siromasnih poreznih obveznika opstine. A njihove plate su prilicne s obzirom na njihov rad i brojnost. Uostalom, te ustanove su centri i "sitne i krupne" korupcije pa se i tu nesto zaradi... Jer kako kazu Srbi ako nisi za sebe nisi ni za druge (sebi slicne).
 
Torrente-BG:
Ajde balija odjebi. Razvijenija je tvoja Bosna al do moga.
Ja sam sumnjao takodje da je neki patriJota, samo sam bio ubedjen po temama da je vaš...

kololoco:
Ono sto se izbegava da se kaze je da su troskovi zivljenja u Beogradu neuporedivo veci nego negde drugde. Mada time ne zelim da umanjim disproporciju i slazem se da mora da se izjednaci razvoj, ali ovo takodje stoji.


Recimo to stokom>
Stanarina, struja, telefon - 1 krava mesečno
Izlazak u McDonalds sa detetom - 1 prase
Markica za prevoz, sladoled i čokolada - 3 pileta
 
kololoco:
Ono sto se izbegava da se kaze je da su troskovi zivljenja u Beogradu neuporedivo veci nego negde drugde. Mada time ne zelim da umanjim disproporciju i slazem se da mora da se izjednaci razvoj, ali ovo takodje stoji.
upravo.
beogradjani imaju mnogo vece troskove u skoro svim aspektima zivota...cene su napumpane i nerealne za skoro sve :roll:
 

Back
Top