meni su devojke odbojne

Banovani

Aktivan član
Poruka
1.559
Problem je sto bi ja prisao, ali su meni devojke tako odbojne, mozda ja gresim ali meni one izgledaju nadrkano , napaljeno, uobrazeno. Evo na toj adi nisam video ni jednu da je vedra, sve nesto nos u nebesima, pogledas je prevrce ocima. Ko da sam ****** sugav.
 
A da ne nosis ti ovakvu majicu kad setas i prilazis devojkama??

iFuckOnFirstDate.jpg
 
Enfroz2891.:
Ma choveche eto naslov ti sam govori....podsvest vapi iz tebe...ti si latentni....aleluja!

Kako potsvest. Pogledaj im malo face. Jedino kad su sa drugaricama pa pricaju nesto. Ali nasamo. Nos u nebesima, glumatanje nekog ludila. Boze me sacuvaj. Danas stanem u rad da natocim vodu i riba ispred mene. **** te natocila je ubrzano i zbrisala uz odmeravanje sastrane i kolutanje ocima. Ko da sam sugav.
 
Aca_Banovani:
Problem je sto bi ja prisao, ali su meni devojke tako odbojne, mozda ja gresim ali meni one izgledaju nadrkano , napaljeno, uobrazeno. Evo na toj adi nisam video ni jednu da je vedra, sve nesto nos u nebesima, pogledas je prevrce ocima. Ko da sam ****** sugav.
Kupi zlatnog retrivera, da se nisam skoro ozenio i ja bih nabavio jednog! Ne moz da omane!!!
 
Aca_Banovani:
Kako potsvest. Pogledaj im malo face. Jedino kad su sa drugaricama pa pricaju nesto. Ali nasamo. Nos u nebesima, glumatanje nekog ludila. Boze me sacuvaj. Danas stanem u rad da natocim vodu i riba ispred mene. **** te natocila je ubrzano i zbrisala uz odmeravanje sastrane i kolutanje ocima. Ko da sam sugav.
Opet spominjes sugu! Mislim da bi trebao da posetis veterinara... :D
 
Aca_Banovani:
Ne znam.
Generalno kad prodjes pored njih su nadrkane, napaljene , ako je pogledas dize nos koluta ocima.

Zavisi kako je pogledas :shock: ako je tako gledas, svaka, pa i ona najveca droplja, ce da te iskulira... Opusten pogled, poluotvoreni kapci, poluosmeh i tracak misterije u pogledu, tako da nije sigurna sta joj mislis - dal' ces zguza il' odpreda 8-)
A da su nadrndane - jesu, jbg :-?
Zato, moras biti Kulturni Jelen :)
 
Znaš šta, ako ti se to dešava stalno
onda je problem u tebi.

Evo par stvari koje mogu biti deo odgovora na tvoje pitanje:

Možda se zableneš u lepu devojku, pa joj je neprijatno
i onda ti ona uzvrati prezirnim pogledom ili upadljivim ignorisanjem
(ono što ti zoveš dizanjem nosa)

Ja iz svog slučaja mogu da povučem jednu paralelu:
-ja sam baš zgodan i poželjan i svestan sam toga
-kao takav uglavnom mogu da zainteresujem devojku koja mene zainteresuje
-ali me silno živcira, ali me baš živcira kad me odmerava,
ili mi se daleko bilo nabacuje neka koja ne može da mi parira privlačnošću.
Tada prosto osećam potrebu da joj pokažem gde joj je mesto
i onda uzvratim prezirnim odmeravanjem i pogledom koji govori
"ko je tebe takvu pustio na ulicu ?"
 
Aca_Banovani:
Problem je sto bi ja prisao, ali su meni devojke tako odbojne, mozda ja gresim ali meni one izgledaju nadrkano , napaljeno, uobrazeno. Evo na toj adi nisam video ni jednu da je vedra, sve nesto nos u nebesima, pogledas je prevrce ocima. Ko da sam ****** sugav.



Samo tako izgledaju,pridji slobodno...Sta mozes da izgubis?Bice te blam?Zezacete neko? Daj opusti se,pridji devojkama, nisu sve takve kao sto se tebi pricinjava! Mada,ima i takvih koje cekaju da im pridje Beckham,Brad Pitt.... :D A one su vise smesne nego nadrkane,uobrazene...Samo napred!
 
More_bre:
Znaš šta, ako ti se to dešava stalno
onda je problem u tebi.

Evo par stvari koje mogu biti deo odgovora na tvoje pitanje:

Možda se zableneš u lepu devojku, pa joj je neprijatno
i onda ti ona uzvrati prezirnim pogledom ili upadljivim ignorisanjem
(ono što ti zoveš dizanjem nosa)

Ja iz svog slučaja mogu da povučem jednu paralelu:
-ja sam baš zgodan i poželjan i svestan sam toga
-kao takav uglavnom mogu da zainteresujem devojku koja mene zainteresuje
-ali me silno živcira, ali me baš živcira kad me odmerava,
ili mi se daleko bilo nabacuje neka koja ne može da mi parira privlačnošću.
Tada prosto osećam potrebu da joj pokažem gde joj je mesto
i onda uzvratim prezirnim odmeravanjem i pogledom koji govori
"ko je tebe takvu pustio na ulicu ?"
Daj sliku da proverimo!
 

Back
Top