Da li bi ste glasali za SOJICA

kamo srecje da je izmishljen iz umetnikove mashte koja je daleko daleko od nashe realnosti.
a Shojicj nije "izmishljen" - on je samo karikatura stvarnosti.

kad sam video pre neki dan karikaturu u novinama.... Koshtunica, Shojicj i Tadicj.
e vala bash ga ubode.

"jesam mucjko, al sam mucjko po propisima."
 
Keeper:
kamo srecje da je izmishljen iz umetnikove mashte koja je daleko daleko od nashe realnosti.
a Shojicj nije "izmishljen" - on je samo karikatura stvarnosti.

kad sam video pre neki dan karikaturu u novinama.... Koshtunica, Shojicj i Tadicj.
e vala bash ga ubode.

"jesam mucjko, al sam mucjko po propisima."

Aham... Nacrtali Šojića umesto adekvatne osobe uz trenutni raspored snaga uz Tadića i Koštunicu.
 
Pa zar mi nemamo već jednog "Šojića" u politici. Koliko ja vidim Koštunica je isti Šojić a onaj drugi njegov protivkandidat isti Tadić. Mislim da se scenarista tako i vodio pišući scenario (likovima iz stvarnog života) s tim što je malo pomešao osobine jednog i drugog da se to baš ne bi odmah primetilo . Tako da se glasa i za Šojića i za ovog drugog, i ne samo to nego će na kraju serije verovatno , posle raznih pljuvanja i nameštaljki, zajedno napraviti vladu kako je i u stvarnom životu.
 
MadonnaGirl:
Jao ne mogu da verujem!!! :lol:
Hvala Ilke,ovo je NEVIDJENO!!! :D
BIG KISS FOR YOU...
I ja tebi saljem jedan veeeeliki poljubac!
a194.gif
 
svetolik trpkovic:
Ja se bas ko gleda tu retardiranu Tijanicevu bljuvotinu od serije kad eto ... :-D
Na bljuvotinu si i ti ličio kad si se rodio a možda se nisi do sad promenio .
Milan Lane Gutović kao glumac nema konkurenta u svojoj umetnosti tako da svaka emisija ili serija u kojoj on glumi zaslužuje da se gleda.
Takvi kao ti su bljuvotina za sebe.
 

Back
Top