Evrovizija 2008

Arena verovatno.Samo se nadam da nece voditelj biti ni Boda Ninkovic ni Dejan Pantelic.Sad sam gledala prenos ispred zkupstine.Pa taj Pantelic je tezak smor...falio je samo Dejan Cukic pa da smaracina bude kompletna.
Zar mi u Srbiji stvarno nemamo pravog,normalnog voditelja? :evil:
 
MarijaSerifovic-MolitvaFinale-Winne-1.gif


8)
 
pobedila marija - svaka cast!!!aiako mi se ne svidja ni ona ni pesma, ali dete je odradilo posao svojski.
sto se tice skolovanih muzicara, samo pogledajte sta su od skole zavrsile devojke koje rade mariji pratece vokale.
 
E jeste da izgleda sva ko deciji crtez ali otpevala je svaka cast. A sto se tice organizacije tu je Arena, mozda Sava Centar ko zna. Videcemo od nadleznih gde ce i sta ce napraviti. I da bice dogodine kinte u bg mnogo kinte...

Pozdrav...
 
Sinoc vidim Tijanica, srecan ko nova godina, sav se uspalio od ponosa, ko da je on pobedio. Verovatno vec trlja shape kako ce RTS da briljira u evrovizijskom prenosu, kao nacionalna televizija.
Na stranu kako Marija izgleda, peva cura ko zmaj i po tome je prepoznatljiva i originalna, a ne po blajhanoj izgoreloj kosi i silikonima do nosa.
 
tako je, sanja! bice u areni sve, koliko sam cula, a stvarno marija peva mocno....mogu samo da je mrze....sto god da otpeva - dobro je. a tijanic...kao i uvek - kiti se, covek, tudjim perjem.
 
ma, zabole me i za tijanića i njegovu frku. i ovako nam samo pare uzimaju for nothing. ne mogu tu ništa. plaćam račune, a ko ume nešto bolje - neka radi bolje.
 
ralien:
Odlicno obavljate zadatak koji su vam dali "ljudi" sa vise instance.
Ali nas je sve vise i mentalnom snagom cemo otkriti sta je istina, a sta zabluda.

Slusaj bre ti kvazinadrifilozofe, da te postedim i to malo malaksale snage sto ti preostalo da zivis, istina je, radimo svi za ciju, svi smo strani placenici. :lol:
Sad tutanj, spasavaj svet na nekom drugom mestu!
 
ralien:
Ne zelite da prihvatite istinu.Lakse vam je da uzivate u snovima i da vam ih niko ne kvari.
Cim neko ne misli kao vi istog trenutka nije dobrodosao jer rusi iluziju u kojoj zivite.
Jednostavnije je urlati iz sve snage sa "pobednickom" pesmom i diviti se "pobednici".
jednostavnije je tebi, koji(a) nemaš pojma sa kim pričaš da optužuješ....opusti se, man, uživaj u proleću...izem ti pesmu, ako toliko kalorija trošiš na nju. :?
 

Back
Top