imam ideju
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: imam ideju

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano imam ideju

Desava li se i vama cesto da imate sjajne ideje za reklame?Nadam se da ne.Jer sva prica o tome da sam talentovan pada u vodu,a ako se ispostavi da sam medju malobrojnim koji imaju dara za ovakve stvari,pomozite! Time sto ce te mi dati odgovor na pitanja kome da se obratim,kome da ponudim konkretnu ideju i slicno?Dekintiran sam pomagajte!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.02.2006.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: imam ideju

Citat Original postavio cakma
    Desava li se i vama cesto da imate sjajne ideje za reklame?Nadam se da ne.Jer sva prica o tome da sam talentovan pada u vodu,a ako se ispostavi da sam medju malobrojnim koji imaju dara za ovakve stvari,pomozite! Time sto ce te mi dati odgovor na pitanja kome da se obratim,kome da ponudim konkretnu ideju i slicno?Dekintiran sam pomagajte!
    E pa ti si onda isti kao ja. Sto znaci da si car za reklame, tako da ne brini, nema nas mnogo 8)

leoburnett ima stalno otvoren konkurs, idi na njihov sajt

probaj i mccannericsson, strawbery, profile, lowe idols & friend

samo ukucaj nesto od toga na guglu i naci ces sajtove lako, plate su extra a upada se tesko...ja recimo nisam uspeo, a probao sam u dve od gorepomenutih agencija...neka veza ce ti najvise pomoci, kao i za sve drugo...

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio zzzzzzz
    E pa ti si onda isti kao ja. Sto znaci da si car za reklame, tako da ne brini, nema nas mnogo 8)

leoburnett ima stalno otvoren konkurs, idi na njihov sajt

probaj i mccannericsson, strawbery, profile, lowe idols & friend

samo ukucaj nesto od toga na guglu i naci ces sajtove lako, plate su extra a upada se tesko...ja recimo nisam uspeo, a probao sam u dve od gorepomenutih agencija...neka veza ce ti najvise pomoci, kao i za sve drugo...
    [font=Verdana]Ako je veza ključni faktor za zaposlenje u pomenutim agencijama, onda to mnogo govori o tim agencijama... loše naravno.[/font]

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

E bio sam na pomenutim sajtovima,moram ti reci da mi to sve zvuci pomalo nerealno.Da li postoji domaca agencija koja se bavi ovakvim stvarima?Bolje vrabac u ruci nego golub na grani.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.02.2006.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio cakma
    E bio sam na pomenutim sajtovima,moram ti reci da mi to sve zvuci pomalo nerealno.Da li postoji domaca agencija koja se bavi ovakvim stvarima?Bolje vrabac u ruci nego golub na grani.
    ima i jedna domaca, communis...i poprilicno su jaki i dobri, a i priznati. Radili su recimo one lude reklame za loto. Puno srece!

pajamaca
    Guest

pa sve su ovo domaće agencije.
    dodaj co.yu. na kraju..ne samo com.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Iskreno, ja mislim da mašte ima svako baš svako napretek, a da je tek znanje (i umeće da ga iskoristiš) ono što de izdvaja.

Ako nađeš nekoga za ad hoc prodaju ideja (jer to ej ono što ti tražiš, sounds sooo good 8) )
    javi i meni
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Ea što nema neki stop shop - za ideje? Odeš, prijaviš se, opišeš, prezentuješ, proceni je neko i tap - kintu u džep
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Wink Honda

reklama bato

Please be sure to read the following infi first. Then, watch the clip.

There are no computer graphics or digital tricks in the following film

Everything you see really happened in real time exactly as you see it.

The film took 606 takes. On the first 605 takes, something, usually very minor, did not work. They would then have to set the whole thing up again.

The crew spent weeks shooting night and day. By the time it was over, they were ready to change professions.

The film cost $ 6 million and took 3 months to complete including full engineering of the sequence.
    In addition, it is 2 minutes long so every time Honda airs the film on British TV, they are selling out enough dough to keep any one of us in clover for a life time.
    However, it is fast becoming the most downloaded advertisement in internet history.

Honda executives figure the ad will soon pay for itself simply in "free viewings" Honda is not paying a dime to have you watch this commercial..
    When the ad was pitched to senior executives, they signed off on it immediately without any hesitation - including the costs.

Everything you see in the film ( aside from the walls. floor, ramp and complete Honda Accord ) is parts from those two cars. The voiceover is Garrison Keillor.

When the ad was shown to Honda executives, they liked it and commented on how amazing computer graphics have gotten. They fell off their chairs when they found out it was for real.
    Oh, about those funky windshield wipers.. on the new Accords, the windshield wipers have water sensors and are designed to start doing their thing automatically as soon as they become wet.

http://www.albinoblacksheep.com/flash/honda.php

The Power of Dreams
    Poslednji put ažurirao/la Betty : 21.05.2007. u 22:42

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Prosto naviru,hmm ne vredi da ih zapisujem...gube na aktuelnosti jedino da ih pokazujem unucima.

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Zar nije malo cudno da genije za reklame ne ume sebe da izreklamira...Jel to bese paradox?

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    563

Tako je ima nas malobrojni smo talentovani smo tako je ima nas malobrojani smo talenrovani smo Tako je ima nas malobrojni smo talentovani smo tako je ima nas malobrojani smo talenrovani smo Tako je ima nas malobrojni smo talentovani smo tako je ima nas malobrojani smo talenrovani smo Tako je ima nas malobrojni smo talentovani smo tako je ima nas malobrojani smo talenrovani smo Tako je ima nas malobrojni smo talentovani smo tako je ima nas malobrojani smo talenrovani smo Tako je ima nas malobrojni smo talentovani smo tako je ima nas malobrojani smo talenrovani smo

devojcice jako je tesko upasti u neki advertajzing ovde...ili imas sifone ili imas vezu,niko te nece zaoposliti ako budes dosla i rekla e ja imam dobru ideju za cokoladu.Ako si tip,onda pljugaj.

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Al si ti raspalio po forumu sa svetom vodicom...

@Kroasan
    Jel to neka reklama

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]@Light Biznis
    Imate li vi u toj poslovnoj ponudi nešto protiv mučnine koja mi se javila od ovog silnog reklamiranja? Ako imate obavezno dolazim.[/font]

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Pa ova vodica leci sve, i mucninu...ako treba i onu konstantnu,jutarnju

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]Što onda to lepo nisu napisali, a ne da nagađamo o čemu je reč. Sada sam zbog toga propustio ova dva sastanka. Kada je sledeći?[/font]

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Koja? Za AGLOCO i MAGIC GOLD ili neke nove...?

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]Ma oba, a i ove lakoga biznisa. Počeću da kriziram... bez "poslovnog" sastanka.[/font]

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

E Kroasan, nije mi jasno sta si htio da kazes mozes li biti malo konkretniji molim te mozda si imao na umu dobru kritiku al nisi uspeo na naj bolji nacin da je izneses.
    Hvala ti.

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Betty
    Ea što nema neki stop shop - za ideje? Odeš, prijaviš se, opišeš, prezentuješ, proceni je neko i tap - kintu u džep

E jesi li nasla nesto? :-P

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

ne, ali pazi vamo:
    Evropska agencija za rekonstrukciju daje grantove - rok je SEPTEMBAR!

Znaci ima vremena.... Pisi projekat!

Slične teme

1. imam jednu ideju...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Arhiva
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 31.01.2007., 15:22
  2. IMAM IDEJU
    Autor Bg8333 u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.01.2007., 23:45
  3. znaci, imam ideju...
    Autor batka_mija u forumu Arhiva
    Odgovora: 19