GetRight vs DownloadAcceleratorPlus
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: GetRight vs DownloadAcceleratorPlus

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano GetRight vs DownloadAcceleratorPlus

Koristeci prvo DAP a onda GR,primetio sam da mi je DAP skidao brze od GR.Na digit sam centrali,sa DAPom sam skidao izmedju 4-4.5 a sa GR jedva 4...Da cujem Vasha iskustva sa ova dva dlmenagera...
    P.S-Vi sa kablovskim,satelitskim i ostalim djavolskim stvarima nemate pravo glasa....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

DAP Rules bre!
    DAP 5.3 (ili preciznije 5.3.9.8 sa Update-om) je po meni najbolja verzija DAP-a. DAP 7 ne uzimaj PREPUN je bagova

GetRight je ...
    Ma budjavo bre, DAP Rules one more time!

p0z!

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Koristim DAP 7.0.1.3 i ne mogu da se pozalim,fino nasminkan ali se ne razlikuje mnogo od petice samo sto su mu dodate Media centar i jos neke stvari koje neces ni koristiti.

Obećava
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Slazem se sa konstatacijom da je getright dete u odnosu na Dap, ali to da je sedmica puna bagova nije tacno. Na poslu mi je jedna od glavnih stvari download sa neta i probao sam razlicite varijante i programe (dap, getright, gozzila .... ), a sedmicu koristim od kad se pojavila. Bagove nesto nisam primetio a ima dosta korisnih stvari iako je naravno natrpana i stvarima koje su totalno nepotrebne (tipa media player, games ...). Znaci preporuka dap7.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio VooDoo
    Slazem se sa konstatacijom da je getright dete u odnosu na Dap, ali to da je sedmica puna bagova nije tacno. Na poslu mi je jedna od glavnih stvari download sa neta i probao sam razlicite varijante i programe (dap, getright, gozzila .... ), a sedmicu koristim od kad se pojavila. Bagove nesto nisam primetio a ima dosta korisnih stvari iako je naravno natrpana i stvarima koje su totalno nepotrebne (tipa media player, games ...). Znaci preporuka dap7.
    Ma ima nekih zamerki...
    Npr : Cesto mi se desava na verziji 7.0.0.5 da posle zavrsetka skidanja programa ne moze da ga sacuva, ili ga sacuva ali u nekom "DzKM" formatu koji ne moze da otvori NIJEDAN program. A te probleme sa DAP-om 5.3 u zivotu nisam imao...
    Tako da neka prica ko sta hoce ja govorim ovo iz licnog iskustva.
    p0z people! ﺶ

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

..Hm...A niko ne obraca paznju na to da je DAP spy?.......Pokrenes Spybot S&D i ola laaa....

Guest

Podrazumevano

reget

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Citat Original postavio Piraterija ®
    Ma ima nekih zamerki...
    Npr : Cesto mi se desava na verziji 7.0.0.5 da posle zavrsetka skidanja programa ne moze da ga sacuva, ili ga sacuva ali u nekom "DzKM" formatu koji ne moze da otvori NIJEDAN program. A te probleme sa DAP-om 5.3 u zivotu nisam imao...
    p0z people! ﺶ
    A to sto se tebi desavalo sa tim neidentifikovanim formatom,i meni se desilo par puta nesto slicno,mada sam resavao tako sto bi nakon skidanja samo promenio extenziju..Npr skinem nesto,stoji mi YYYYYYY.XYZ ,ja samo promenim u zeljenu npr exe i sve ok....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Logitech
    Citat Original postavio Piraterija ®
    Ma ima nekih zamerki...
    p0z people! ﺶ
    A to sto se tebi desavalo sa tim neidentifikovanim formatom,i meni se desilo par puta nesto slicno,mada sam resavao tako sto bi nakon skidanja samo promenio extenziju..Npr skinem nesto,stoji mi YYYYYYY.XYZ ,ja samo promenim u zeljenu npr exe i sve ok....
    1. Nisi me razumeo. Fajl koji sam skinuo i jeste u exe formatu ali izgeda kao DzKM format jer ga opet NISTA ne otvara. To se na pocetku nije desavalo ali kasnije non-stop pa smo se vratili na stari dobri 5.3.9.8

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Da li bi iko od vas uzeo pola minuta da procita sta je zabranjeno na ovim forumima: http://forum.krstarica.com/faq.php

Od sad cu brisati cele teme cim se zapodene razgovor o crack-ovima i ostalim nelegalnim stvarima, jer nemam vremena da editujem poruku po poruku...

... a ljudi koji zapodenu takve razgovore mogu se nadati server ban-u...

Toliko...

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ne brini,citali smo.
    Ovde je samo jedan lik pitao za c****,mislim da je obrisan,ali nije dobio ni jedan link ili nista slicno sto bi ga uputilo ka tome.Ja ga licno nisam ni na PP uputio,za ostale ne znam.
    Razumem ja tu politiku vezanu za to ali sta je sa:
    "Nepristojno ponašanje
    Korišćenje vulgarnih reči ili izraza"
    Stvari koje kolko tolko pomazu ljudima,nije trenutno bitno koje i kako,se ne tolerishu ni malo a ovo gore navedeno?Takve stvari se ne brishu?Koliko puta je samo neko pitao,trazio za pomoc,a dobijao je odgovore kako je debil,kako ovo kako ono....
    Na mnogo vecim i starijim forumima E**** ******* , B******* itd,koji i te kako "paze da je legalno" " postoje sticky-ji sa posebno naglashenim stvarima sta i kako sme...Ok,svi se pridrzavaju ali ******* & ***** i ostale stvari se spominju,ali ne direktno,vec kroz poruke tipa ko razume shvatice...
    Da ne davim mnogo.Inco,nemoj da mislis da Ja ovo tebi drzim predavanje sta i kako treba da se radi,daleko od toga,ovo je samo moje licno zapazanje i misljenje....

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Imas 2 stavke koje jasno definisu da je i rasprava o nelegalnim aktivnostima zabranjena:

- Ilegalne aktivnosti ili rasizam, uključujući instrukcije ili diskusije o tome
    - Sadržaji koji nisu u skladu sa zakonskim propisima

Ja se inace trudim da forumi ostanu 'cisti', i ne dozvoljavam vredjanje po bilo kakvoj osnovi, na forumima gde sam moderator... Mozda mi nesto promakne, ali nisam ja jedini moderator ovde...

A napravio bih ja sticky temu, da sve vec nije definisano u pravilniku...

poz.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    A napravio bih ja sticky temu, da sve vec nije definisano u pravilniku.
    Samo ti napishi i stavi sticky,nije ti tesko.Masa "gost-ova" ni ne cita sta i kako vec samo napishu post...Ovako stavis sticky,naglasish sta i kako,a posle....
    Uostalom,zar ta fora sa "gostima" nije malo bezveze?

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Imas 2 stavke koje jasno definisu da je i rasprava o nelegalnim aktivnostima zabranjena:

- Ilegalne aktivnosti ili rasizam, uključujući instrukcije ili diskusije o tome
    - Sadržaji koji nisu u skladu sa zakonskim propisima

Ja se inace trudim da forumi ostanu 'cisti', i ne dozvoljavam vredjanje po bilo kakvoj osnovi, na forumima gde sam moderator... Mozda mi nesto promakne, ali nisam ja jedini moderator ovde...

A napravio bih ja sticky temu, da sve vec nije definisano u pravilniku...

poz.
    Priznajem, nisam se potrudio da procitam pravilnik...moja greska...ispravljeno...vise ne pominjem c*******

...samo da primetim...pomenuo si rasizam...dali to ukljucuje netrpeljivost i agresivne izlive prema verskim, nacionalnim, seksualnim i ko zna sve jos kakvim manjinama???...pitam, posto takve poruke samo prste po forumu

Pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Da ne ostane nepotpisano...ja sam ovo gore postovao...

Pozdrav

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ovo je postalo Elem,vratimo se na temu GR vs DAP...Meni je,ako izuzmemo sporije skidanje ipak GR bolji,jer ima vishe opcija za podesavanje,a pogotovu mi se dopada mogucnost deljenja fileova na vishe delova radi brzeg skidanja.Neki tvrde da to nema veze sto se file deli na vishe delova,da je protok u stvari isti i da ne utice na brzinu skidanja.Ja licno sam primetio drasticnu razliku pri skidanju npr 10mb u delovima i u komadu...

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

GR ima nešto svoje što ga čini boljim.
    Nije Spy,
    User Friednly interface koji vuče na SF filmove
    .
    .
    .

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Nije mi jasno zasto ste uopste otvarali ovaj topic kada se zna da je DAP bolji sto puta.To je kao da pitate da li je Opera bolja od IE kada se zna da je IE sto puta bolji.Sala

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Citat Original postavio Corey
    To je kao da pitate da li je Opera bolja od IE kada se zna da je IE sto puta bolji.Sala
    Aj ti to objasni populaciji od jedno 70-80% njih koji koriste IE...

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Da bi njima objasnili najbolje je da odrzimo miting!

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Ja čekam da MS napravi IE za Mac i odma prelazim na njega.

Piraterija ® kao gost
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Logitech
    Citat Original postavio Corey
    To je kao da pitate da li je Opera bolja od IE kada se zna da je IE sto puta bolji.Sala
    Aj ti to objasni populaciji od jedno 70-80% njih koji koriste IE...
    Pa koriste IE zato sto ga dobijaju sa Windowsom, ne sluzi ih toliko loshe (na prvi pogled) a mrzi ih da skidaju nesto novo...
    eXplane completed!
    p0z!

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ne da ih mrzi,nego NE ZNAJU...Ne zele da znaju,ne interesuje ih....Neki ljudi ne znaju da ugase komp kako treba a kamoli sta je IE ili......ma... :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Hehe...IMA GI RAZNI!

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški