Dnevnik HRT i NOVAtv (od ukupno 8 vesti, 7 iz SRBIJE ili se ticu Srba)

SerbiaUnited

Primećen član
Poruka
989
Ne znam koji je razlog ovoga ali 10 i vise godina unazad, svima je jasno da se program hrvatskih televizija nije promenio ni malo.

10. ili 11. maj 2007. godine Dnevnik NovaTV (popodnevni casovi)

1. vest> Samit u Zagrebu ... srbiji se zapretilo zbog radikalizacije i izbora Nikolica
(dakle ne oslanjaju se na sam samit vec na Skupstinu Srbije)
---
2. vest> live from Beograd... desavanja oko izbora Nikolca za predsednika Skupstine
(ajde, ovo mi je jasno)
---
3. vest> vesti iz svetaSvestki zvanicnici o izboru Nikolica sa osvrtom na Savet Evrope i odlaganje podizanja zaastave
---
4. vest> live ponovo, Dinar slabi... veoma bitno... Kurs u odnosu na Evro porastao 1,5 dinara . Uzivo izvestachica iz Beograda
---
5. vest> "Od tmurnih vesti iz Srbije izdvajamo jednu Dobru vest..investicije i promet hrvatskih preduzeca u srbiji porastao je za ....%"
---
6. vest> najpopularnije knjige koje koriste skolarci u hrvatskoj iz predmeta Istorija su i one najkontraverznije. stradanje hrvata u domovinskom ratu od strane Srba, naravno...
---
7. vest> back to belgrade. slavlje radikala (snimci od pre nekoliko mozda i vise godina). Hrvati uplaseni :) a na Novoj prikazani samo cigani trubaci i malo u kadru uhvacena plava radikalska zastava...
---
8. vest: otvorena pijaca ribljih proizvoda u Rijeci

stovani gledatelji do skorog vidjenja


Jasno mi je da nemaju sta da izvestavaju o sportu, muzici(evrovizija)
ali da su toliko zavisni od nas nisam znao...
 

Back
Top