Bosna je drzava Bosnjaka

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Bosna i Hrcegovina je drzava Bosnjaka tj. muslimana, pravoslavaca i katolika.
Cinjenica je da se za Bosansku drzavi vecinski borio muslimanski zivalj a nesto malo pravoslavaci i katolici.Bosnjaci imaju legitimno pravo na svoju drzavu, jer su je krvljom platili.Republika Srpska je privremeno ustrojstvo tako da ce se legitmnim pravom ona ukinuti a oni Bosanski Srbi koji ne zele zivjeti u Bosanskoj drzavi ce morati napustti Bosnu i Hercegovinu.Nije strasno da Bosna postane Bosnjacka.Zato sto su Bosnjaci mentalitetom slicni Turcima i imaju veoma moderan pristup Islamu.Kada Turska udje u Evropsku Uniju, Bosna tada nece biti prva "Islamska Drzava" u Evropi.Termin Islamska drzava se upotrebljava za drzave gdje vecinski zivi muslimansko stanovnistvo.Inace BiH ce se urediti po modernom zakonskom principu EUa i postovanju ljudskih prava sliicno onom sto slijedi Turska. Prica oko Islamskog funndamentalizma u Bosnjake je provaljena.Od toga nema nista.
 
Eto Ratka...ae bezi balijo dok te nisam betoniro :D i tebe i to malo jada sto vas je ostalo. Sto se tice Turske, i mi cemo kao i Bugari da vas proteramo sve za Tursku i problem resen, a bude li sr@nya vi znate kako ste se lepo proveli u proslom ratu, u sledecem vas sigurno nece ostati na kraju.
 
Siđi, Rašo, siđi sa planine
nisi siš'o četiri godine.
Radovane, jelika te krije,
čuvaju te vuci s Romanije.
Ide "merdžo" preko Trebevića
i on vozi Rašu Karadžića.
Kiša pada na jelove grane,
đe si sada brate Radovane.
S tri se prsta krsti
moja desna ruka,
učio sam ćirilicu
Karadžića Vuka.
Vita jelo ispod tvojih grana,
sačuvaj nam brata Radovana
Kaži nama, brate Radovane
dal' te vile Romanije hrane.
Nek' je nama gore Romanije,
Rašu čuva Sveti Vasilije.
Radovane, trebaju ti garde
poslaćemo četiri brigade
da ti ravna Romanija dade
U pećini gore Romanije
Raša s Ratkom rujno vino pije.
Romanijo, ostaćeš bez grana
ako izdaš brata Radovana.
Radovane, u tebe gledamo
srpsku zemlju nikome ne damo.
Radovane da te nije bilo
srpsko bi se salomilo krilo.
Vrati nam se Karadžiću Rade,
srpska vojska da ti raport dade.
Romanijo, naša majko draga,
Radovana sačuvaj od gada
Ko ne voli Radovana
ne doček'o Đurđevdana.
 
Mali je smesan do bola, cuj "Marin" hahahah, nesto bi se on kao qrcio kroz hrvate, a mali balija nije ni svestan sta ce hercegovci (hrvati) da im urade kad dodje do sledeceg sranya, pa ima da ih izbrisu sa mape, a srbi nece morati ni da se mesaju, jer budemo li se umesali...mislim stvarno ja ne vidim drugo resenje za njih vec put za Tursku....ono vidim i alternativu tome ali necemo sada o tome ;) :P hehehe
 
Marin55:
Bosna i Hrcegovina je drzava Bosnjaka tj. muslimana, pravoslavaca i katolika.
jeste ali za malo :D
paz da se nece neki katolik ili pravosoavac nazvati bosnjakom :?
inace taj termin bosnjak mi je izmisljen i ispolitizovan,isto ko i srbijanac ( a vrlo dobro se zna ko su srbijanci).
a ako vec govorimo o bosnjacima,po meni su to jedino muslimani.
ostali su ili bosanci,ili srbi,hrvati kako ko sebe vec dozivljava :)
 
Da toliko im preti opasnost od srba da je to smesno. Srbi i hrvati u BiH imaju toliko problema i teritorijalnih sporova kad ih prebrojim dodje mi na NULU :D hehehe ali opet muslicu moj maleni vas saka jada na 20tak% BiH ste vec pregazeni i u qrcu da je to zalosno i za raspravljati, nego zivi bili i videli sta ce biti .... samo se ja ne bi kladio na tebe da ces ti to da docekas ;) Ae u zdravlje i ostavite se politike bolje vam je....ako ne zbog zivaca, vi zbog opstanka :P hehe
 
"Бошњачки мозак" је најскупљи специјалитет у ресторанима, зато што их мало има, тешко се хватају, а и кад га ухватиш није сигурно да ћеш у глави нешто да му нађеш!
 
Naciona|demokrata:
Da toliko im preti opasnost od srba da je to smesno. Srbi i hrvati u BiH imaju toliko problema i teritorijalnih sporova kad ih prebrojim dodje mi na NULU :D hehehe ali opet muslicu moj maleni vas saka jada na 20tak% BiH ste vec pregazeni i u qrcu da je to zalosno i za raspravljati, nego zivi bili i videli sta ce biti .... samo se ja ne bi kladio na tebe da ces ti to da docekas ;) Ae u zdravlje i ostavite se politike bolje vam je....ako ne zbog zivaca, vi zbog opstanka :P hehe


Jel vam jasno da ste niko i nista.Bosnjake ne smije niko dirati.Jesil razumio stoko jedna cetnicka.Bosnjaci nisu sami.Slobodarski svijet je s njima.Demokratija je na njihovoj strani.Amerikanci ce vas razbit.Amerika ne zeli da BiH postane Srpska ili Hrvatska posto te dvije nacije imaju svoju maticnu zemlju.
I na kraj za tvoju informaciju smrti se ne plasim a vjerujem u Boga.Tako da me nicije prijetnje ne zabrinjavaju. ;-)
 
filatelista:
nikad se Bošjaci iz Sandžaka neće nazvati Srbima muslimanske veroispovesti, kao što se Srbi u Bosni neće izjašnjavati kao Bošnjaci pravoslavci.
I prestanite više ljudima da namećete kako će se izjašnjavati. Šta vas briga!!!!

Тачно! Хајд' да се и ја једном сложим са тобом! 8-)
 
Моја ружна слика
озверена лика
коју умножавате у вечери и јутра
А то је слика ваше свести и подсвести
То нисам ја, споља
то сте ви - изнутра!
Мој душманине са хиљаду руку
с хиљаду слугу и слушкиња лажи
убрао си ми сунце к'о јабуку
и радост чисту к'о булка у руци
Моји ће потомци пити јед и чемер
а твоји већ пију горку медовину
за крвав новац којим пуниш чемер
распродајући моју ђедовину
Усуд ће ти лудачку кошуљу обући
и тек тада ће се мало разданити
или ће планета од срамоте пући
и све нас у исти амбис сахранити!
Много сте важне
земљо моја мила
Ти и Твоје сестре
Истина и Правда
чим се на вас дигла оволика сила
чим су на вас зинуле кривда и неправда
Руље бивших људи
убица и гоља
чопори робота и других монструма
палацају на твоје воћњаке и поља
и на моју белу кућу поред друма
око које, као најлепше одиве
цветају липе, јабуке и шљиве
шта ће овде џихадлије
крсташи
амери
који Ти черече синове и кћери
Мора да су чуле белосветске банде
да имају златна Срца
па их ваде
да их пресаде у сопствене груди
не би ли и они тако били људи.
Господо тужиоци
суци и џелати
исписали сте ми своје заповести
по зеницама
најфинијем стаклу
што теже живим, лакше ћу умрети
Зашли сте много у ноћ поодмаклу
али узалуд ћете линчовати
најгостољубивији народ на планети
(због чега ћете горети у паклу)
јер Људско Срце
чудо над чудима
неће да се прими у вашим грудима!
Ми се не плашимо смрти
црне куге
већ ропског живота и болести дуге
Смрт је честа појава међ нама Србима
као што су пролеће
лето
јесен
зима
И није страшнија
поготову дању
од суше
поплаве
земљотреса
мраза
кад је човек сретне на своме имању
окађене душе и светла образа.
Злонамерници
сити и манити
све ми забранисте у рођеној кући
ал’ не може ми нико забранити
да певам и да се смејем, умирући.
А то се вама више не догађа
ни кад свадбујете
ни кад вам се рађа!
Поштедите ме коца и конопца
и разапните ме на врху планина
као ваши праоци што су мога праоца
Исуса Христа Назарећанина.
Ја ћу да гледам
а ви зажмурите
Иначе ће вам се очи распрснути
од сјаја мог лица
Само пожурите
што ме пре разапнете
пре ћу васкрснути!
 
eremita:
Тачно! Хајд' да се и ја једном сложим са тобом! 8-)

Ako nastaviš da čitaš Filatelistu, Petra, Taksistu, mene povremeno kad se uozbiljim kao patak pred sranje - postaćeš pametniji :D
Onda sledi sledeći set forumaša da bi prešao na viši nivo racionalnog razmišljanja.
Banši će ti biti teži zalogaj, ali to je za Diplomu...
 
Marin55:
Jel vam jasno da ste niko i nista.Bosnjake ne smije niko dirati.Jesil razumio stoko jedna cetnicka.Bosnjaci nisu sami.Slobodarski svijet je s njima.Demokratija je na njihovoj strani.Amerikanci ce vas razbit.Amerika ne zeli da BiH postane Srpska ili Hrvatska posto te dvije nacije imaju svoju maticnu zemlju.
I na kraj za tvoju informaciju smrti se ne plasim a vjerujem u Boga.Tako da me nicije prijetnje ne zabrinjavaju. ;-)

HAHAHAHAHAHHAHHAHAH vidi ti njih sto su hrabri :P "amerikanci ce vas razbiti" :P da da, pogotovu posle onog vaseg degenerika sto je pobio americki narod u shopping centru u Salt Lake City-ju nedavno, i onda braca vam po veri siptari i njihovi teroristicki planovi da pobiju americke vojnike u bazi neki dan :P ma naprosto su ludi za vama :P Nego balijo rekoh ja tebi, ostalo vas je dovoljno za zoloske vrtove i za Balkanske prostore da sluzite kao lovacka divljac :P hehehehe i smrdis bre lojavi smradu, evo sapun....idi "plakni" se :P ;) hehehe
 
Naciona|demokrata:
HAHAHAHAHAHHAHHAHAH vidi ti njih sto su hrabri :P "amerikanci ce vas razbiti" :P da da, pogotovu posle onog vaseg degenerika sto je pobio americki narod u shopping centru u Salt Lake City-ju nedavno, i onda braca vam po veri siptari i njihovi teroristicki planovi da pobiju americke vojnike u bazi neki dan :P ma naprosto su ludi za vama :P Nego balijo rekoh ja tebi, ostalo vas je dovoljno za zoloske vrtove i za Balkanske prostore da sluzite kao lovacka divljac :P hehehehe i smrdis bre lojavi smradu, evo sapun....idi "plakni" se :P ;) hehehe

Amerikanci znaju da i u njjihovom narodu ima takvih osoba kao sto je bio ovaj Bosanac.I Amerikanci ne dovode to u vezi sa Bosnjacima i Bosnjackim mentalietom.
Ah kad vas razbiju Amerikanci nemojte poslije da placete. :cry:
 
Marin55:
Amerikanci znaju da i u njjihovom narodu ima takvih osoba kao sto je bio ovaj Bosanac.I Amerikanci ne dovode to u vezi sa Bosnjacima i Bosnjackim mentalietom.
Ah kad vas razbiju Amerikanci nemojte poslije da placete. :cry:


Ima jedan problem a to su dva problema>

1) Bošnjak se u Americi ponaša po Američkim standardima dok se na Balkanu ponaša kao seljačina. Isto važi i za Hrvate i Srbe.

2) Amerikanac je razvukao nogu više nego li mu je čarapa dugačka sad ih krpi pa se uzdamo u razum sve tri strane.

3) Ili ćete početi sa proizvodnjom nečega svi redom ili se pobijte jer vas niko neće finansirati unedogled.
 

Back
Top