Eurovision Song Contest

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pesma je super, glas je odlican......yaeahhhh......Go Marija, go Marija, go Marija......
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_103.gif
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_103.gif
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_103.gif
Zasluzeno prvo mesto.....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_107.gif


Ipak je jos uvek bitan kvalitet pesme, glasa...i nije bitno da je devojka from silikonske doline....
 
Nevernik u to:
ali zato je ona 0,kao pojava....

Ona uopšte nije 0 kao pojava, vrlo je upadljiva i upečatljiva.
A takmičenje je ionako za pesmu/glas a ne za pojavu.


Evrovizija mi je uvek bila smešna, ne volim takvu muziku općenito, ali sam mnogo srećna (samoj sebi sam smešna) što smo pobedili :) i što ćemo biti domaćini sledeće godine - da se malo pravimo važni :razz:
 
muvalo:
Ona uopšte nije 0 kao pojava, vrlo je upadljiva i upečatljiva.
A takmičenje je ionako za pesmu/glas a ne za pojavu.


Evrovizija mi je uvek bila smešna, ne volim takvu muziku općenito, ali sam mnogo srećna (samoj sebi sam smešna) što smo pobedili :) i što ćemo biti domaćini sledeće godine - da se malo pravimo važni :razz:

Potpisujem!
 
Marija je sjajno iznela pesmu koja je fantasticna... :lol:

Od 41 evropske zemlje, 38 evropskih zemalja nam je dalo bodove, sto samo po sebi govori o kvalitetu pesme i izvodjaca ..!!!!!!!!! :lol:

Njen izgled u ovom momentu nije za diskusiju...i da je pobedila u pljuvanju u dalj, donela je pobedu Srbiji i ja sam srecna kao i svi normalni ljudi u ovoj zemlji :lol:

p.s. Moram spomenuti...bas sam pod utiskom...prosetala sam do jednog od najvecih bosanskih foruma i komentari tamo...fuj...bljak...pljuc...toliko mrznje, malicioznosti, odvratnih komentara, sto na racun same Marije, njenog seksualnog opredeljenja, srpskog naroda i same Srbije nikada i nigde nisam procitala...ono je samo dno dna ... :twisted:

Do sada sam i verovala... :roll:
 
SANDRINAbg:
Neverovatno...ovo je za Ginisa...nigde i ni od koga to jos nisam cula... :shock:

p.s. U stvari jesam procitala, al' da se ne ponavljam... :?
pa nije sad da kontriram,meni je drago da je srbija pobedila,mada mi se cini da se kod nas daje previse vaznosti ovom takmicenju,u evropi niko i ne prica o tome,ali kad sam cula pesmu (pre evrovizije) sam je iskljucila na pola jer mi je bila bezveze...ne volim taj ritam njaaaaaaa njaaaaaaaaa zato sam bila zacudjena kad je pobedila,lane moje je vise zasluzilo da pobedi
 
Ja sam je na drugo slusanje zagotivila...prvi put sam subjektivno reagovala, al' to sam vec negde spomenula... :smile:

Da je Eurosong glupost...hm...diskutabilno...sve ima svoje...

U svakom slucaju ja sam ponosna sto smo prvi u Evropi i sto je nasa pesma pobedila i da se ne ponavljam...sto je ziri iz 38 zemalja objektivno zakljucio da smo super...svakako je bitno i ko je odakle i zasto i kako zeli da omalovazi ovaj nas uspeh , koji to definitivno jeste, a sada i dokazano..! :lol:

p.s. Ali to nije za ovu temu, a mislim ni za ovo mesto...svakako svako ima svoje misljenje i svoje razloge... :smile:

p.p.s. Kada pisem ovo, ovde, nas itd, naravno, mislim na Srbiju... :lol:
 
Lane moje je mnogo vise u "nja nja" fazonu od Molitve, ako cemo objektivno. I sto se teksta tice i sto se tice same muzike, mada su meni donekle slicne, ali Molitva trazi mnogo jaci intezitet emotivnog naboja pri izvodjenju i zahtevnija je pesma sto se tice pevanja.

Meni je drago sto je BAS ova pesma sa sve Marijom odnela pobedu, znaci, ne postoji kombinacija pesme i izvodjaca koja bi me vise usrecila, ja sam samu sebe iznenadila koliko sam se radovala i sto rece muvalo, samoj sebi sam smesna. :lol:
 
hanibal77:
je l to neki problem sto mi se pesma ne svidja?i sto evrovizija nije popularna u evropi kao u srbiji? jbt ni ja vas ne ubedjujem,pazi divlja dosla da me uci kakva je pesma lane moje a kakva molitva:?

Zavisi kako gde.U Nemackoj jeste- danas su sve vesti izvestavale o tome.
Komentari nisu bas za pohvalu ali mislim da je to malo prouzrokovano zaviscu jer ni jedna zemlja zapadne Evrope vec duze vreme nije pobedila
 
alexandrra:
Zavisi kako gde.U Nemackoj jeste- danas su sve vesti izvestavale o tome.
Komentari nisu bas za pohvalu ali mislim da je to malo prouzrokovano zaviscu jer ni jedna zemlja zapadne Evrope vec duze vreme nije pobedila
cula sam da su nemci trazili da se podeli veropa na istocnu i zapadnu pa da se tako takmice.ovde je izbor bio na nekom sporednom kanalu i danas vec niko nista o tome ne prica.sem toga zemlje zapadne evrope mogu da pobede samo kad izbace zaista ekstra pesmu,ili kad se podele u 20 sitnih drzava(kao sto je slucaj kod jugoslovenskih i sovjetskih zemalja) a sem toga nemaju ni gastose da glasaju iz drugih zemalja.znaci pola uspeha neka je kvalitet pesme,druga polovina je politika-migracije-etc....
 
alexandrra:
Zavisi kako gde.U Nemackoj jeste- danas su sve vesti izvestavale o tome.
Komentari nisu bas za pohvalu ali mislim da je to malo prouzrokovano zaviscu jer ni jedna zemlja zapadne Evrope vec duze vreme nije pobedila

Sve zemlje u Evropi su izvestavale i izvestavaju o ovoj pobedi... :lol:

p.s. uredno pratim, sto sama ja, sto moje mnogobrojne kolege...veceras zurka u gradu... :lol:

p.s.Jel' treba da ponovim : dusmani crknite od ljubomore, zavisti i zlobe... :lol: :razz:
 
Marijina pesma je skroz ok, i tekst i muzika i njene glasovne mogucnosti, a nebitno je sto ona nije neka riba. Evrovizija uopste nije popularna u Evropi kao kod nas, ne znam zasto je to tako, ali svi izvodjaci su
uglavnom bili nikakvi, pesme nikakve. Tako da je logicno sto je Srbija pobedila.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top