Surovost

Surovost prema detetu koje će biti u znaku tamo gde vam je Pluton. Bilo šta od toga sa Saturnom i 4 kućom, apsolutni problemi sa znakom koji je u 4 kući.

Elem, Saturn često podseća na stvari koje u stvari mrzimo da radimo ili da se ugledamo.

Saturn 2 mrzi da peva na silu. Saturn 6 mrzi da radi za druge. Saturn 1 mrzi da priča o sebi itd. Surovost nisam pretežno primetio ni kod jednog znaka jer postoje različiti vidovi surovosti te je svaki znak surov na svoj način.
 
Surovost daju loše vibracije afliktovanog Marsa, naročito sa negativne (škorpionske) strane. Saturn je po pravilu u lošem aspektu sa Marsom. Na karti zaista surove osobe Mesec, Venera i Jupiter su takođe loše položeni. Kvadrat Marsa sa Uranom generalno se smatra znakom surovosti, ali su poznati i slučajevi gde je situacija obrnuta: istaknuta Venera, dok je sam kvadrat sa Uranom označavao fizički stres i naprezanje. Mars u aflikaciji od Neptuna često donosi okrutnost suptilne i dijabolične vrste (ako ceo horoskop ukazuje na zlo) dok je u kartama viših tipova ovaj aspekt praćen velikim saosećanjem. Mars u aflikaciji od Urana postaje nemilosrdan, ali sam Uran nije nemilosrdna planeta. Blizanci (Merkur) su često surovi (Neron), ali devica naginje dobroj volji i ljubaznosti. Sunce i Lav variraju, ali znaju da budu vrlo okrutni; Saturn je obično bezosećajan, ali je retko bezobziran. Brutalnost i divljašto najčešće proizilaze iz gornjih uslova, kada je Mars istaknutiji od Saturna. Primeri: N.N. od Alana Lea 764 primer trovača. Mars na 5 stepeni Vage u opziciji sa Ascedentom, a uklučeni su Venera, Mesec i Saturn. Drugi sličan slučaj je Sunce na 5 Ovna aflikovano od Mesca, Saturna i Neptuna, dok je Mesec u kvadratu sa druga dva malefika. Cezar Bordžija je imao Mesec aflikovan sa 4 malefika. Ovde je sunce na 4 Vage. N.N.332 ima Uran na 6 Vage u kvadratu sa Saturnom i Venerom. Sunce na 24 Škorpiona je u tačnoj opoziciji sa Neptunom. Mesec je u kvadratu sa Merkurom i Ascedentom. Filip II od Španije ima Mesec u kvadatu sa Marsom i Saturnom tačno na descedentu, dok je Sunce u kvadratu sa Neptunom. Vidi se da je u slučaju onih koji zaista vrše krvoprolića ili ubistva područje 5 stepeni Ovan – Vaga vrlo često malefično umešano. Dobar primer je Hitler koji ima vladara u konjukciji sa Marsom, a oba su u kvadratu sa Saturnom, ascedent u opoziciji sa vladarom, Pluton vrlo blizu. Musolini ima Ascedent nasuprot Merkuru, mesec između Marsa i Saturna. aphosphoros@yahoo.com

hm, mesec, venera i jupiter mi verovatno nisu bash sjajno polozeni i imam kvadrat marsa sa uranom... aflikovan mesec imam takodje jer ima opozicije sa venerom i marsom i kvadrat sa uranom... pritom mi je i mesec blizu descedenta, i izgleda jedino me malo saturn vadi jer sem trigona sa uranom i konjukcija sa suncem i merkurom ne gradi nishta vishe... dakle, prilichno surova...:p
 
Hm....
Imam..
Mjesec 90 Neptun
Mjesec 180 Mars
Mars 90 Neptun
Venera 180 Pluton
Venera 180 Saturn
Saturn konjukcuja Pluton
Pa nisam cudoviste bas....bas sam meka .
Mars mi je u Vagi
 
Avion sa 156 putnika na nebu iznad Spanije pogodio grom. Let se trebao zavrsiti sletanjem u Barselonu, no samo nekoliko minuta pre sletanja avion je pogodila munja. Za razliku od 10 -og kada Saturn nije imao podrsku drugih ovog puta je imao, 24 -og Jupiter mu obrazuje konjukciju.

ATLANTA - Avion americke kompanije Delta Airlines pogodila je munja dok je na aerodromu u Atlanti sa 111 putnika i sest clanova posade.

Tranzit horoskop kompanije Delta Airlines na dan udara pokazuje rastojanjem ova dva toliki broj putnika, tacnije 105, ostalih sest koji se ne uklapaju su clanovi navedene posade. Preko signifikatora za udar groma u karti Spanije (Ju Sa) moze se odrediti tacno vreme kompanije Delta Airlines za koju imamo datum osnivanja ali ne i vreme.
 
Turska na dan obaranja ruskog aviona Saturn sekstil Mars, Mars o Mars.

U skorijem periodu Rusi mogu uzvratiti preko Saturna i Merkura ili da sacekaju 2018.
 
Zato sto se buduci dogadjaji dati na prvoj strani o kojima sam zapoceo uklapaju preko brojeva (80), a prica je krenula padom padobranca u Bristolu sto gledajuci i tekstove sa avionima predstavlja surova desanja.

Kasnije se sami brojevi 80 mogu koristiti kao reperi za buduce dogadjaje, sto sve skupa predstavlja visi stepen astrologije, a sami avioni kao avioni su sekundarni. Ako nisi u mogucnosti da povezujes onda tema nije za tebe.
 
Poslednja izmena:
Sve su teme za mene. Samo sto su tacke interesovanja razlicita.
Ovo je ujedno i poslednja misterija koju bi trebalo da resim po pitanju tebe, posle toga ce mi biti sve svejedno sta god da radis.
I dalje pises o avionima i surovosti. Ne postoji visa, niza, leva i desna astrologija, vec iskljucivo princip i metoda koja se koristi da se dodje do odredjenih podataka i ono varira od astrologa do astrologa. Ovo sto ti radis je merkurovska repetativnost i suzavanje na jednu te istu stvar, sto nikako ne moze da predstavlja "nesto visoko" vec iskljucivo jednostrano, usko i ne bas adekvatno u skladu teme. Cisto naglasavam posto vidim da te avioni sudbinski muce, verovatno ti je karma bila u proslom zivotu preko pada aviona ili, pak, vazduhoplovstva. I bitno je sto sam ti ja tu, to znaci da si imao nezgodu u Spaniji. Ti vidi kakve to veze ima sa Jupiterom vec kao i sa retrogradnim planetama ukoliko ih imas, odnosno neresenim karmickim stvarima. Zasto te privlaci Sevilla, zasto te privlaci Madrid...
Pisao si u 01:08 (Mars 8).
 
Astrologija ima vise sistema, sa ovim se nisi sreo a karakterise ga poklapanje preko brojeva sto dokazuju buduci dogadjaji (primer ispod) koji se mogu i odrediti - izvodi se reper koji se koristi kasnije za radnje sa avionima, moze se primeniti na desavanja sa bilo kojim avionima sto dokazuju primeri i ne moze se reci da je plod slucajnosti, jos manje uskogrudost. Svako sa vijugama moze da vidi genijalnost ispoljenja kosmickih zracenja.

Radnja sa avionima zapoceta je sa dva tela Merkur i Saturn, i brojevi do kojih se doslo su 80.

Mali avion, zvanično poznat kao "hoker 800", ima dvočlanu posadu zakačio je jednu stambenu zgradu koja se zapalila. Svi clanovi posade su poginuli.

http://rs.n1info.com/a108192/Svet/Svet/Pad-malog-aviona-u-Ohaju.html

Karta Ohaja, na oba neba i spoljnom i unutrasnjem ukljestilo se na dan pada aviona trece nebesko telo. Zbirom razmaka ova tri dolazi se do broja 88 na koje je polozeno jedno od ukljestih tela, tj. jedno telo koje je ukljesteno na oba neba. Stepen na kojem je predstavlja senzitivnu tacku Ohaja i moze se kasnije pratiti sta se desava u tranzitima tela sa istom, solarnim lukovima i slicno. Mora se uvek preciznije nego pod konac uklopiti sto ce nam i pokazati buduca desavanja u Ohaju.
 
Da, tebe ta sudbina vuce do kraja. Nista, srecno. Da ne bude da nisam hteo da pomognem.

airbus-a319-iberia-spain-diecast-gemini-jets-model-scale-1-400-gjibe881-ec-kks-e-%5B3%5D-4186-p.jpg

Evo ti jedan Saturn / Merkur model pod okriljem Strelca.

A to visa, manja, srednja, srednje-visa astrologija i slicno tome ostavi po strani. Nije elitisticki nimalo, vise vuce na Milana Tarota.
 
Poslednja izmena:

Back
Top