Surovost

Avion sa 156 putnika na nebu iznad Spanije pogodio grom.

Izi Feris, rekao je: Mi smo samo leteli iznad Barselone i ova oluja je dosla niotkuda". Let se trebao zavrsiti sletanjem u Barselonu, no samo nekoliko minuta pre sletanja avion je pogodila munja.

Za razliku od 10 -og kada Saturn nije imao podrsku drugih ovog puta je imao, 24 -og Jupiter mu obrazuje konjukciju.
 
Ubo oca srafcigerom u glavu (Srbija). Uboden srbin srafcigerom u glavu (Francuska). Nasi ljudi nasa karta, Saturn o Merkur.

Padobranac, deo tima RAF Panters iz Bristola povredio se juce prilikom greske u doskoku, udario u kisk sa pljeskavicama. Starijoj zeni (82) slomljena karlica. Saturn karta UK razmak natal 84. Dvoje stradalih odvedeno u bolnicu.

_75726490_crash1.jpg


_75727540_crash4.jpg


_75727310_crash3.jpg

Ubo zenu srafcigerom u glavu (Srbija), dan kasnije greska pri letenju, srusio se avion (Francuska) na dom staraca. Dvoje odvedeno u bolnicu.

Nasa karta, Saturn razmak Merkur 82, Saturn karta Francuske konjukcija tranzit Merkur.

23F40F1600000578-0-image-a-68_1418314687238.jpg


23F3A8B400000578-0-image-a-72_1418314709937.jpg


0005868C00000C1D-2870315-A_Dassault_Brequet_Dornier_Alpha_Jet_of_the_French_Airforce_REXS-a-80_1418315448700.jpg
 
Let se trebao zavrsiti sletanjem u Barselonu, no samo nekoliko minuta pre sletanja avion je pogodila munja.

Za razliku od 10 -og kada Saturn nije imao podrsku drugih ovog puta je imao, 24 -og Jupiter mu obrazuje konjukciju.

Avion na nebu iznad Svedske pogodila munja, otkazala elektronika. Karta Svedske danas, Saturn o Jupiter.
Aspekt je reper za sledece udare gromova u avione, treba pronaci konstante u dve karte, u kartama drugih drzava se preko njih izvuku buduci datumi na dane kada ih poklapa konjukcija.

Da bi se nasla mora se znati znacenje brojeva i simbola, a to daje onomanticka astrologija. Horarci u ovom sistemu ne mogu da se snadju ali mogu preko datuma poletanja, osnivanja kompanije, relokacionih mapa i sta vec koriste.
 
Poslednja izmena:
Rec je o avionu "MekDonel Daglas" MD-83

U vezi Saturna da je odstojanje 84 jeste njegov natalni polozaj naspram pocetka polja devet

Razmak tranzit Saturna od natal Meseca 81, tranzit Mesec prilikom obaranja od nocnog Marsa (Pluton) 3

DRAMA NA LETU ZA NJUJORK: Avion iz Dubaija prinudno sleteo u Mancester

Reč je o avionu "erbas" A380

Karta Njujorka, razmak Jupiter Jupiter 28. Saturn karta Njujork konjukcija tranzit osa devet.

Saturn = 4° Strelac, Saturn = 10° Ribe, Jupiter = 12° Lava, Jupiter = 14° Raka, 9 = 21° Blizanci, 9 = 9° Ribe. Konstanta je njihov zbir, broj 70. Hermeticki Ain, vreme sledeceg prinudnog sletanja kada se Mesec ukljesti izmedju Saturna i Plutona. Tada ce Sunce uci u devet, napraviti kvadrat Saturnu a Mars preci preko Sunca. I to je prognoza preko konstante koja se odredi u ovom slucaju preko jedne karte.
 
Sportski avion “cesna 172” srusio se danas u Nemackoj pored autoputa A28. Karta Nemacke, Mesec se jutros ukljestio izmedju Saturna i Plutona.

Kakva je konstelacija na nebu bila 4 godine,dok su nacisti po logorima sirom Evrope za vrijeme 2 svjetskog rata, ubijali Zidove,bacali ih u gasne komore itd?Jeli i to pokazao neki kratki tranzit Mjeseca?
Ili jeli uvijek ista takva konstelacija planeta ,kada se svaki drugi dan srusi neki avion negdje u svijetu,ili se desi neka nesreca?
 
Borbeni avion sudario se sa avionom cesna u Juznoj Karolini.

Karta Karoline, tranzit Pluton o Mesec, Mesec o Saturn. Pluton o Mesec ekvidistanc Saturn, Mesec o Saturn.
 
Interesuje me samo stepen Urana, vidim da o letovima najviše pišeš. Stiže Saturn u Strelca opet, valjalo bi pregledati detaljnije Španiju i ostale devetke. Pogotovo za 2016 i 2017 godinu.
 
Samo proveravam jer si o njima najviše pisao u temi o Surovosti, znam da ti je Mars u Osmoj ali ne mogu da se setim Urana. Samo pitam. Ako nećeš da kažeš i to je ok :mrgreen:
 
Nije slučajno Uran u Škorpiji egzaltiran, a ni Sunce(5) u tvojoj Osmoj, ako se ne varam. To onda daje nekoga ko ima potrebu da pomaže drugima (daje).

Uran je vezan za avione svakako jer vlada Visinom. Aerodromi su svakako Jupiter, ali Let je Uran.
 
Mislio sam karmički, osma kuća davanja. Kod tebe je to uzelo maha na Ličnost (Sunce) preko Škorpije, kada si počeo s astrologijom. Tu leži pitanje kako ti vidiš astrologiju jer ako je vidiš kao pomaganje drugima, to je upravo karmička misija. Ako je vidiš kao zaradu, onda je Saturn 2 kuća u tvom slučaju.

Borba koju pominješ je analogna Drugoj kući te te to čini pobornikom za hranu, pojačano Saturnom 1, 2 pa čak i 3 kuća. Planete u 8 daju vegeterijance, odnosno vegane, kao smisao regeneracije. Ako si počeo to da primenjuješ tokom učenja o ezoteriji, eto ti opet simbola Škorpije.

To onda daje potrebu da se uči astrologija na kontu tuđih nesreća ili ubistava, a pogotovo ukoliko je naglašen Pluton (opet Škorpija). Tako da je i Uran dosta naglašen kod tebe, što je bitno za astrologiju.
 
Mislio sam karmički, osma kuća davanja.

Prvi put cujem da je osma kuca davanja. Ko ti to rekao?

Borba koju pominješ je analogna Drugoj kući te te to čini pobornikom za hranu

Vladar druge je Pluton na fiksnoj ARGO u prvom, zvezda koja daje dar za astrologa ukoliko drugi pokazatelji podrzavaju (Dupor). Kada je po primarnim AC usao u Skorpiju tada sam i krenuo sa astrologijom.

Nepravilni rezim mesni zamenjen pravilnim biljnim nije isao preko druge vec u godini prelaza tranzit Saturna preko AC i ulazak iste godine primar Saturna u skorpiju uz primar Uran o natal Neptun.
Neptun je nosilac svega vezano za ishranu jer vlada poljem 6, polozen u 3, sto znaci da razmenjujem informacije, ide preko pisane forme. Nisam nikakav pobornik jos manje se u RL borim za tako nesto.
 
Karmičko nasledstvo. Ljudi sa veoma izraženim Osmim kućama poseduju veliku potrebu da budu od koristi drugima povodom njihove regeneracije. Slično šestoj, ali naprednije. Takođe je kuća Kredita u bankarstvu. I Alhemije. Eto ti ga i Dupor (8) sa Merkur u Strelcu (9) i priča sa mnom sa istom pozicijom kao njegovom, pa ti to sve deluje anarhično kada posmatraš, zar ne?

Ne znam, ti meni deluješ veoma poborno po pitanju hrane i to je najveći utisak koji imam o tebi vezano za kulinarstvo. Zbog toga sam prestao da pišem o mesu jer znam da ti smeta, ali to povezujem direktno s osmom kućom analogno drugoj i poziciji Saturna preko Asc. Imam još primera ljudi sa sličnim pozicijama koji su pobornici ''pravilne ishrane'' sa izraženim Osmim i Saturnom u Asc među piscima. Čim budem našao vremena, postaviću.
 
Poslednja izmena:
Kod mene Merkur u Strelcu, 6 kuća, 18 stepen.
Kod njega je bio stepen Strelca, i još 3 kuća, pa kada je pisao polovina stvari ostaju apstraktno postavljene, iako je Merkur u kući 3. Priča o izgonu pada u vodu.
Isti slučaj i s Goranom Milekićem, Merkur Strelac, ponovo izgon, a takođe je pisao astrološke knjige.

Ali kod mene Saturn i Merkur 6, jeste da je sve detaljno odrađeno i precizno protumačeno s moje strane, ali može biti nerazumno i može delovati kao da napadam, što mi nije cilj. Cilj mi je suptilnost. Smatraš li da je komunikacija između nas anarhična ili povoljna?
 
Kod njega je bio stepen Strelca, i još 3 kuća, pa kada je pisao polovina stvari ostaju apstraktno postavljene.

Isti slučaj i s Goranom Milekićem, Merkur Strelac, ponovo izgon, a takođe je pisao astrološke knjige.

Ali kod mene Saturn i Merkur 6, sve detaljno odrađeno i precizno protumačeno s moje strane

:eek:
 

Back
Top