Sta se slusa

Batle

  • Guns n Roses

  • Ceca

  • 50 cent

  • Slayer

  • Metallica

  • AC/DC

  • Nesto drugo od rocka

  • Nesto drugo od rapa

  • Nesto od tehno muzike

  • Narodnjaci


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
e ljudi sto se opterecujete ovakim temama ... a i izvdodjaci su sranje ... mislim onaj ko slusa rok sigurno ne voli metalku ... ili reper 50 centa ... jel su oba komercijala ...
ako si vec zeleo da vidis sta se slusa ...pa stavi brate ... lepo anketu ...rok , rep , klasika , pop , a ne ovako ...
 
e ljudi sto se opterecujete ovakim temama ... a i izvdodjaci su sranje ... mislim onaj ko slusa rok sigurno ne voli metalku

Мато, што си нервозан толико у последње време :D Нека слуша ко шта воли... мени је Металика рецимо одлична... а слушам рок.... углавном.... и то ће ти рећи пуно људи... Не мислим ја на то да ли су комерцијала или не, да ли су извоћачи идиоти или не, него, ако ми се свиђа, ја се уживим и крај приче... Металика има доста изврсних песама и тачка... Сад, да ли су они комерцијала или не, баш ме брига... Уосталом, ето примера из попа: Абба је чиста комерцијала, а имају толико много добрих песама.... И поента коначна: ако вам се нешто свиђа, немојте се оптерећивати о споредним стварима, већ уживајте...
 

Back
Top