Moooooolitvaaa.........

NovaIsta:
da li ste nekoga MOLILI? za ovoili ono, da vas ne ostavi, da nastavite, da se vrati, da bude sa vama...kako god, da li ste molili ili bili moljeni i da li je to dalo rezultate?
samo sam molio devojke u zivotu da me ljube i da mene puste da ja njih ljubim....mozda zvuci smesno ali je tako stvarno, cak ispada i simpaticno :) ali nizasta drugo nisam molio devojku...(e kada smo kod molitve-POBEDILA JE NA EVROVIZIJI) svaka cast Mariji
 
Ma da se u principu ne moli, ali ce od sada mozda...tako nesto...u svakom slucaju dobro se drzi na ovoj pressici...
Vidi se da su joj vec oci na pola koplja...joj...malo me iznervira odgovorom, kada ju je jedan nas novinar pitao jel' zna sta se sada desava u njenom gradu Beogradu na ulicama, ona je odgovorila da je njen grad prvo Kragujevac, pa onda...malo je to zvucalo bezze...ali 'ajde...ima ona svoje gafove i gore od ovoga... :roll: :lol:

Malo sam se i ja zanela...zaboravih na tren kakva sam i ja imala losa iskustva sa njom...(poslovno), al' nema veze...sad.

NAJBOLJI SMO, U SVAKOM SLUCAJU... :lol:

Iduce godine Evropa u Beogradu...yessssss !!!!!!!!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
 
Kakva god da si imala iskustva Sandrina, devojka odlicno govori engleski, sto me raduje, odlicno peva i donela nam je pobedu.
A sto je rekla da je njen grad prvo Kragujevac, po meni nije gaf, ne zvuci bezveze, jer da su pitali nekoga iz Amerike ili Francuske isto to, svakako bi rekao u kojoj preriji, pustari ili selu je rodjen, to tamo nije sramota, nije svako rodjen u New York-u, Washington D.C.-u ni svako u Parizu.
A Srbiju je pomenula 200x tako da joj ne zameram
 
lyon69:
Kakva god da si imala iskustva Sandrina, devojka odlicno govori engleski, sto me raduje, odlicno peva i donela nam je pobedu.
A sto je rekla da je njen grad prvo Kragujevac, po meni nije gaf, ne zvuci bezveze, jer da su pitali nekoga iz Amerike ili Francuske isto to, svakako bi rekao u kojoj preriji, pustari ili selu je rodjen, to tamo nije sramota, nije svako rodjen u New York-u, Washington D.C.-u ni svako u Parizu.
A Srbiju je pomenula 200x tako da joj ne zameram
Slazem se!!!
Svaka joj cast!!!
 
lyon69:
Kakva god da si imala iskustva Sandrina, devojka odlicno govori engleski, sto me raduje, odlicno peva i donela nam je pobedu.
A sto je rekla da je njen grad prvo Kragujevac, po meni nije gaf, ne zvuci bezveze, jer da su pitali nekoga iz Amerike ili Francuske isto to, svakako bi rekao u kojoj preriji, pustari ili selu je rodjen, to tamo nije sramota, nije svako rodjen u New York-u, Washington D.C.-u ni svako u Parizu.
A Srbiju je pomenula 200x tako da joj ne zameram

U 'ebo te, ja sam rekla samo da me to strecnulo...u Beogradu zivi, radi, gradi karijeru, a gde je rodjena...mislim da je to u ovom momentu najmanje bitno, narocito sto su i prekinuli press konferenciju zbog njenog umora...slazem se da dobro govori engleski, ali to je i normalno...ipak je ona skolovana osoba...mis'im, nije pocela u kafani da peva :lol:

Sve to ne umanjuje nasu pobedu :lol: :lol: :lol:

p.s. Sta ti smeta sto je Srbiju spomenula 200 puta...koga da spominje? :shock:
 
Ma nisi me razumela. Hteo sam da kazem, nije strasno to sto je rekla da je njen grad najpre Kragujevac. Ok, ovde zivi, gradi karijeru, sve je to super, ali super je i kad covek ne zaboravi ko je i odakle je. Pun je Bgd ljudi iz provincije koji cim ovde dodju, pocinju da preziru i kao "zaborave" odakle ono behu, jer ih je iz nekog neobjasnjivog razloga sramota da kazu odakle su. A u svetu, nigde to neces naci.
Ono sto nisi razumela je da joj ne zameram to za KG jer je ime Srbije pomenula 200x a konacno, to je najvaznije.
 
Zamolila sam za oprostaj vise ljudi u svom zivotu koje sam namerno ili slucajno povredila.
Kada sam kriva - kriva sam, umem da priznam, umem da kazem izvini, a umem i da zamolim ako treba.
Ne mislim da je ponizenje reci 'molim te, oprosti mi'.

Marija me je odusevila, narocito pesma MOLITVA...navijala sam zestoko, skakala, nervirala se, aplaudirala, vikala, radovala se...
Marija je i izjavila da se molila Bogu da joj da pobedu, ako je to dobro za nju.
Ovo je veliki uspeh, svaka joj cast.
 
Heheheh...ja ne samo da sam sve to radila, nego sam se i rasplakala... :lol:

Uuuu bwe, mnogo sam sentimentalna postala u poslednje vreme... :confused:

A tema...pa teskog srca, ali ako znam da sam ja kriva...izvinem se...ne secam se da sam molila...u stvari nisam... :smile:

A, da li sam se molila...pa da...kad sam u nekoj frci i...pa kad mi je tata umro...nekako mi je tada sve to pomagalo da prezivim... :cry:
 
gossca:
Zamolila sam za oprostaj vise ljudi u svom zivotu koje sam namerno ili slucajno povredila.
Kada sam kriva - kriva sam, umem da priznam, umem da kazem izvini, a umem i da zamolim ako treba.
Ne mislim da je ponizenje reci 'molim te, oprosti mi'.

Marija me je odusevila, narocito pesma MOLITVA...navijala sam zestoko, skakala, nervirala se, aplaudirala, vikala, radovala se...
Marija je i izjavila da se molila Bogu da joj da pobedu, ako je to dobro za nju.
Ovo je veliki uspeh, svaka joj cast.
Nije isto moliti i zamoliti! I ja zamolim nekoga za nesto! A to, da SLUCAJNO nekoga povredis!? Sumnjam!!!!
 
uh...kako sam sada nervozna...svake godine gledam to sranje i veceras nisam...uvjek propustim ono najbolje...uaaaa

neka svejedno se radujem...eto me sljedece godine u Beograd..bit ce sigurno ludnica...

Mislim da je to za Srbiju velika stvar...i dogodila se u pravom trenutku...mozda je ta pobjeda onako nesto kao neki tajni znak...da sve napokon ide na bolje.. :wink:
(kako dorde kaze..netko to od gore vidi sve)
 
@anca valo
Mislim sta da ti odgovorim, za glupost me cimas, al ok polako cemo..
Znam da nije isto moliti i zamoliti. Odlicno vidim razliku.
Da te sokiram...covek cak moze i nesvesno da povredi nekog, sto je tezi opis od slucajnog...
Posto smo na temi molitva da ti citiram jednu molitvu:
"...i oprosti mi sve sto sagresih ovoga dana, mislju, recju, delom, svesno i nesvesno, slucajno i namerno..." iz PRAVOSLAVNOG MOLITVENIKA... svejedno koji god nadjes, al da je stampan sa blagoslovom.
 
otkacena slavonka:
uh...kako sam sada nervozna...svake godine gledam to sranje i veceras nisam...uvjek propustim ono najbolje...uaaaa

neka svejedno se radujem...eto me sljedece godine u Beograd..bit ce sigurno ludnica...

Mislim da je to za Srbiju velika stvar...i dogodila se u pravom trenutku...mozda je ta pobjeda onako nesto kao neki tajni znak...da sve napokon ide na bolje.. :wink:
(kako dorde kaze..netko to od gore vidi sve)

Vauuuuu...e nasla si kada da ne gledas... :twisted:

Salim se...nego, da...vidis, mora da neko odozgo stvarno to rezira...mnogo je bre ruznog bilo...i vise nego sto se moze podneti :cry:

'Ajde da ne zalostim temu...najbolji smo... svi u Beograd iduce godine...obavezno :wink: :razz:
 
gossca:
@anca valo
Mislim sta da ti odgovorim, za glupost me cimas, al ok polako cemo..
Znam da nije isto moliti i zamoliti. Odlicno vidim razliku.
Da te sokiram...covek cak moze i nesvesno da povredi nekog, sto je tezi opis od slucajnog...
Posto smo na temi molitva da ti citiram jednu molitvu:
"...i oprosti mi sve sto sagresih ovoga dana, mislju, recju, delom, svesno i nesvesno, slucajno i namerno..." iz PRAVOSLAVNOG MOLITVENIKA... svejedno koji god nadjes, al da je stampan sa blagoslovom.
I ti, nesrecnica, uvek si nesvesno povredjivala!?
Znam, treba oprostiti! Ali, treba uciniti i da ne dovedes sebe u situaciju da molis za oprostaj! Eto, tako mislim....
 

Back
Top