Manager, manager... sam svoj trener...

AltF4

Obećava
Poruka
71
Zdravo svima, treba mi pomoć, pa ako nekog ne mrzi, a zna kako da mi pomogne, zamolio bih ga da to i uradi...

Naime, nabavio sam FIFA Manager 07, instalirao ga (u njegovom default folderu, znači C:/...), krekovao i kada sam hteo da pokrenem... izbacilo mi "FIFA Manager 07 requires at least 768MB of free swap space. Please free the required space and re-run the game.", po ovome jedino sam mogao da zaključim da mi fali prostora (dooaa), ali ja na toj particiji (C:), gde je instalirana imam oko 9 giga, dok u drugoj i poslednjoj particiji imam oko 3 i po giga (mada ne znam kakve veze ima sa igricom instaliranom na drugoj part. ali nema veze, za svaki slučaj)... restartujem ja komp, kada ono ponovo. Još mi se pri uključivanju kompjutera Manager sam "pokrenuo" (uz MSN i ostale gluposti) i opet izbacio gore pomenutu poruku. Ne shvatam u čemu je problem, ovo "swap" me muči, pretpostavljam da je to neka zamena, ali ***** ga imam zamenu za celu ulicu. Tako da, ako neko zna u čemu je problem...

Izvinjavam se zbog ovolikog kenjanja, ali bolje da kažem šta me sve zanima odmah, a ne posle da prikupljam i sklapam priču.

Pozdrav... od nesuđenog trenera...
 
A da, mislim da sa konfiguracijom nema nikakve veze jer posedujem...

Celeron na 2000 Hz, memorija 768MB, grafička G4 - 64MB (mada šta će mu grafička pri pokretanju).

(Eto, upravo sam na to mislio, da ću naknadno dopisivati, a izgleda da nije ni ono gore bilo dovoljno...)

Ajd hvala unapred!
 
Klothius:
Treba ti veci page file. Desni klik na my computer>properties>advanced>performance-settings>advanced>virtual memory-change>dodaj na neki drajv jos 768mb na vec podeseno>ok.

Aaa... kažeš desni klik na My Computer... properties... pa advance? Postoje dva advance polja, jedno je u General, a drugo u Shortcut... ali nijedan nema dalje performance, a kamo li ostalo... Sigurno te nisam dobro razumeo, jeli sigurno Mz Computer... ili možda Control Panel...
 
skyhook:
a kakav je menadzer vredi li shto?

Dragi skyhook... vredi li nešto?! Da li bi ti značilo nešto ako bih ti rekao da sam pišnuo u gaće kada sam krenuo sa igrom... Veoma je dobro, veoma... sviđa mi se A' LOT! Neću da ti kvarim ugođaj, nabavi i počni da igraš i sam, ima svakakvih zgoda... i to dooobrih. Jedino mi se ne sviđa što u našoj ligi, igrači nemaju prava imena... totalno su drugačija, a koj će ti jer su i onako slepci, pa bolje da kreneš s nekim novim nadama, nego da se jebavaš sa kretenima...

Pozdrav to you all... odo da haram svjetom...
 
Čoveče, u odnosu na TCM 2005 i nadalje, FIFA Manager 07 je "MAJKA"... mrzi me da ti pišem sve zanimljivosti, ali mogu ti reći da je mnogo više od ulaznica. Upliće se čak i u tvoj privatan život... kupuješ si kola, ideš na golf, pazariš kućni bioskop, prosiš žensku, praviš decu... a što se tiče fudbala... tek tu ima da se iznenadiš, šta je sve pod tvojom kontrolom... A, što se tiče dodatka za našu ligu... našao sam, imaš na www.serbia-football.com , registruj se besplatno i skini sve što ima za ovu igru. Za sada postoje četiri dodatka, paket koji dodaje lica partizanovih i zvedinih igrača, komplet, svi igrači naše prve i druge lige, a da i grbovi, sve perfektno urađeno, i dreške naravno... ma videćeš... ludnica... (malo sam šenuo, ali čoveče... to je zajeban MANAGER).

A da, tekme možeš da pratiš u real-time kao u običnoj FIFA-i, možeš i da simuliraš, ubrzavaš, a naravno tu je i tekst i video-tekst mod... a pazi sad ovo, pre svakog meča biraš kog ćeš igrača "TI" da upravljaš, nema ono attack dugme i ostala sranja... pa te oni slušaju ili ne, već ti kontrolišeš jednog igrača, naravno ako to želiš, i tražiš loptu pomažeš saigračima... maaaa puslica... ajd odo da ga pikam... (napalio sam se bolan, huh ima devojka da me odrobija...).

Eeee i to da je zahtevna nije u potpunosti istina, mada bi bilo poželjno da imaš 512MB memorije. I to se odnosi samo na 3D meč, sve ostalo radi super i na slabijim računarima.

Ajd pozdrav, i trenirajte za trenere, trenirajte... jer ovi aktuelni nemaju pojma... pa da vidi evropa i svet kada sednu kompjuterski zaluđenici na klupu partizana, zvezde i ostalih amaterskih klubova... i dokažu da nije toliko problem u igračima, već u onima koji su nad njima... da ne kažem čobanima...
 

Back
Top