Manager, manager... sam svoj trener...
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Manager, manager... sam svoj trener...

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Manager, manager... sam svoj trener...

Zdravo svima, treba mi pomoć, pa ako nekog ne mrzi, a zna kako da mi pomogne, zamolio bih ga da to i uradi...

Naime, nabavio sam FIFA Manager 07, instalirao ga (u njegovom default folderu, znači C:/...), krekovao i kada sam hteo da pokrenem... izbacilo mi "FIFA Manager 07 requires at least 768MB of free swap space. Please free the required space and re-run the game.", po ovome jedino sam mogao da zaključim da mi fali prostora (dooaa), ali ja na toj particiji (C, gde je instalirana imam oko 9 giga, dok u drugoj i poslednjoj particiji imam oko 3 i po giga (mada ne znam kakve veze ima sa igricom instaliranom na drugoj part. ali nema veze, za svaki slučaj)... restartujem ja komp, kada ono ponovo. Još mi se pri uključivanju kompjutera Manager sam "pokrenuo" (uz MSN i ostale gluposti) i opet izbacio gore pomenutu poruku. Ne shvatam u čemu je problem, ovo "swap" me muči, pretpostavljam da je to neka zamena, ali ***** ga imam zamenu za celu ulicu. Tako da, ako neko zna u čemu je problem...

Izvinjavam se zbog ovolikog kenjanja, ali bolje da kažem šta me sve zanima odmah, a ne posle da prikupljam i sklapam priču.

Pozdrav... od nesuđenog trenera...

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: Manager, manager... sam svoj trener...

A da, mislim da sa konfiguracijom nema nikakve veze jer posedujem...

Celeron na 2000 Hz, memorija 768MB, grafička G4 - 64MB (mada šta će mu grafička pri pokretanju).

(Eto, upravo sam na to mislio, da ću naknadno dopisivati, a izgleda da nije ni ono gore bilo dovoljno...)

Ajd hvala unapred!

Ističe se Klothius (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Treba ti veci page file. Desni klik na my computer>properties>advanced>performance-settings>advanced>virtual memory-change>dodaj na neki drajv jos 768mb na vec podeseno>ok.

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

instalirao ga (u njegovom default folderu, znači C:/...), krekovao
    Ovaj deo si mogao i da izbacis..

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio Klothius
    Treba ti veci page file. Desni klik na my computer>properties>advanced>performance-settings>advanced>virtual memory-change>dodaj na neki drajv jos 768mb na vec podeseno>ok.
    Aaa... kažeš desni klik na My Computer... properties... pa advance? Postoje dva advance polja, jedno je u General, a drugo u Shortcut... ali nijedan nema dalje performance, a kamo li ostalo... Sigurno te nisam dobro razumeo, jeli sigurno Mz Computer... ili možda Control Panel...

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Sorry kreten sam... išao sam properites na desktop ikonici... a ono je trebalo iz Start menia... ili control panela...

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Tako je. najbolje je da fixiras PAGEFILE na 1.5 X koliko imas memorije(u tvom slucaju ne manje od 768MB).Znaci i min i max na istu vrednost. za 1gb memorije stavis 1536MB, a za 512= 768MB i kraj.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.03.2007.
    Reputaciona moć
    43

a kakav je menadzer vredi li shto?

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio Oggy
    Tako je. najbolje je da fixiras PAGEFILE na 1.5 X koliko imas memorije(u tvom slucaju ne manje od 768MB).Znaci i min i max na istu vrednost. za 1gb memorije stavis 1536MB, a za 512= 768MB i kraj.
    Da, da... tako sam i učinio... i minimalno i maksimalno mi je isto, to sam i sam provalio.

E, hvala na pomoći... kada osvojim Ligu šampiona, posvetiću je tebi!

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio Klothius
    A, da... hvala prvenstveno i tebi Klothius, lupao bi glavu, reinstalirao i brisao voljene fajlove, da mi nisi pomogao... Thx, svaka ti dala!

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio skyhook
    a kakav je menadzer vredi li shto?
    Dragi skyhook... vredi li nešto?! Da li bi ti značilo nešto ako bih ti rekao da sam pišnuo u gaće kada sam krenuo sa igrom... Veoma je dobro, veoma... sviđa mi se A' LOT! Neću da ti kvarim ugođaj, nabavi i počni da igraš i sam, ima svakakvih zgoda... i to dooobrih. Jedino mi se ne sviđa što u našoj ligi, igrači nemaju prava imena... totalno su drugačija, a koj će ti jer su i onako slepci, pa bolje da kreneš s nekim novim nadama, nego da se jebavaš sa kretenima...

Pozdrav to you all... odo da haram svjetom...

Zainteresovan član Nisam_Gost (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Pa sto neskines patch za srpsku ligu pa bi imao nase igrace?

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio Nisam_Gost
    Pa sto neskines patch za srpsku ligu pa bi imao nase igrace?
    Heh, nije mi odmah to palo na pamet... toliko sam se oduševio igrom, da sam tu mogućnost smetnuo s uma. Pa, znaš li odakle bih to mogao skinuti...

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Hvala, i da je osvojis!

Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio AltF4
    A, da... hvala prvenstveno i tebi Klothius, lupao bi glavu, reinstalirao i brisao voljene fajlove, da mi nisi pomogao... Thx, svaka ti dala!
    Bez brige. Sada mozes opusteno da postanes najbolji trener na svetu. Srecno sa osvajanjem.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.03.2007.
    Reputaciona moć
    43

znas sta me zanima,ako si igrao FM 2005-6-7 da li je bolji u odnosu na njega,koje razlike postoje....da li si samo menadzer ili odredjujes cenu ulaznica,sponzore...?

Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Ja mislim da odredjujes cene i te stvare. Naravno upecatljiva razlika je ta sto u FM-u igraju kruzici,a u Fifa manageru gledas 3d igrace(zato je i tako zahtevna).

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.03.2007.
    Reputaciona moć
    43

probacu da je nabavim...zvuci zanimljivo, samo da ima taj pattch za nasu ligu

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Čoveče, u odnosu na TCM 2005 i nadalje, FIFA Manager 07 je "MAJKA"... mrzi me da ti pišem sve zanimljivosti, ali mogu ti reći da je mnogo više od ulaznica. Upliće se čak i u tvoj privatan život... kupuješ si kola, ideš na golf, pazariš kućni bioskop, prosiš žensku, praviš decu... a što se tiče fudbala... tek tu ima da se iznenadiš, šta je sve pod tvojom kontrolom... A, što se tiče dodatka za našu ligu... našao sam, imaš na www.serbia-football.com , registruj se besplatno i skini sve što ima za ovu igru. Za sada postoje četiri dodatka, paket koji dodaje lica partizanovih i zvedinih igrača, komplet, svi igrači naše prve i druge lige, a da i grbovi, sve perfektno urađeno, i dreške naravno... ma videćeš... ludnica... (malo sam šenuo, ali čoveče... to je zajeban MANAGER).

A da, tekme možeš da pratiš u real-time kao u običnoj FIFA-i, možeš i da simuliraš, ubrzavaš, a naravno tu je i tekst i video-tekst mod... a pazi sad ovo, pre svakog meča biraš kog ćeš igrača "TI" da upravljaš, nema ono attack dugme i ostala sranja... pa te oni slušaju ili ne, već ti kontrolišeš jednog igrača, naravno ako to želiš, i tražiš loptu pomažeš saigračima... maaaa puslica... ajd odo da ga pikam... (napalio sam se bolan, huh ima devojka da me odrobija...).

Eeee i to da je zahtevna nije u potpunosti istina, mada bi bilo poželjno da imaš 512MB memorije. I to se odnosi samo na 3D meč, sve ostalo radi super i na slabijim računarima.

Ajd pozdrav, i trenirajte za trenere, trenirajte... jer ovi aktuelni nemaju pojma... pa da vidi evropa i svet kada sednu kompjuterski zaluđenici na klupu partizana, zvezde i ostalih amaterskih klubova... i dokažu da nije toliko problem u igračima, već u onima koji su nad njima... da ne kažem čobanima...

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

E e ajd ,
    daj mrzelo me da chitam......imao sam obaveza.
    ajd u dve rechi ...ako moze naravno??

Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Ukratko,jako dobar manager sa detaljima iz stvarnog zivota. Ali ja ipak volim FM. Nekako mi prirasto za srce posle ovolko vremena igranja.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.03.2007.
    Reputaciona moć
    43

na koliko ide, na 1 dvd? ali kakve veze proshenje devojke ima sa menadzerstvom?! sta ce im to...na imam giga memorije radice valjda...

Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

1 DVD.

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio skyhook
    na koliko ide, na 1 dvd? ali kakve veze proshenje devojke ima sa menadzerstvom?! sta ce im to...na imam giga memorije radice valjda...
    Kolko ga ja kapiram, da ti ne bi bilo monotono... kupiš Jaguarče i puca ti prsluk što su tvoji puleni pukli petardu od nekih slepaca... xe exe xe...

Slične teme

1. Football Manager 2007 vs Football Manager 2009
    Autor Rudjer u forumu Sportske igre
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 26.07.2009., 16:17
  2. Charazay Basketball Manager - kosarkaski manager
    Autor fantasy nba u forumu Košarka
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.10.2007., 17:31
  3. Manager
    Autor Maximum_Speed u forumu Video igre
    Odgovora: 19