Gde je moja tema?

U sustini uvek je red da se da obavestenje na privat ako ti je tema obrisana. Tako barem rade na forumu sveta kompjutera (to dobrpo znam jer sam imao par sukoba sa krutim modovima (i juce mi je jedna obrisana :lol: ) ali su svi bili korektni moram priznati)
Mene cudi da je obrisana a ne recimo zakljucana i zato kazi o cemu se radilo. Sad si me bas zainteresovao :) narocito ako je to uradio GZ jer njega znam kao vrlo korektnog i postenog moda koji triput meri a jedanput sece.
 
Ma to je uradio Agent Orange i citat dvr-ove teme mozes da procitas u nekoj od tema na Software-u. Samo trazi teme koje je postavio dvr,a poslednji odgovorio Agent. Kolko ja vidim dvr,ti si i dalje registrovan korisnik. Nadam se da si bolje razmislio o svemu ovome.
 
nasao sam.
to je ono pismo basanca iz nemacke.
Potkrale su se dve greske.
Prvo ono nije precrtana zena nego je trebalo da bude nacrtana polomljena kost sto u prevodu znaci polomicu ti kosti i pre krstica i svastike trebalo je srce, sto ce reci"voli te krsta iz nemacke" :lol:
Premda ne znam otkad se neki Bosanac zvao Krsta? Meni to vise lici na Sprsko ime :lol: :lol: :lol:
I odosmo mi u off (debelu ladovinu) i pocinjem da kapiram sto je tema obrisana premda ako cemo iskreno bilo je dovoljno koristiti Markocin metod, po principu kljuc u ruke :lol:
 
samo sam si kriv. sto saljes u sotware ono sta nema veze sa softwareom. Da si ovako poslao e to bi onda bila druga stvar i tema ne bi bila obrisana. Moras da vodis racuna gde saljes. Mora da se postuje red i da se zna gde se sta salje. :lol:

 
Potpuno je nebitno ko je Markoca. Suština je da tema nije za forum Softver, jer nema apsolutno nikakve veze sa softverom, osim ako softver nije korišćen da bi pomenuti Krsta saznao da mu žena švrlja. Da li je trebala da se zaključa ili obriše je stav moda i tu nemam nameru da se mešam. Ono što je mod trebao da uradi je da pošalje pp i o tome obavesti autora teme.
 

Back
Top