EVROVIZIJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SiIent Bob:
Ajde, mirni, nikad nisam voleo mass histeriju... lako je manipulisati sa ljudima...

hiljadu puta si dokazao da volis da trazis dlaku u jajetu tako da je mass histerija samo rezultat protiv napada takvih kao ti.
tj.
od najveceg uspeha koga pozdravljaju svi u evropi ti ces da nadjes nesto negativno.

takav si po prirodi (inatdzija) kao i mnogi u ovoj zemlji.

MASS histerija je u ovom slucaju veeeomaa pozitivna stvar!!!

Ne mogu ni da zamislim sta bi bilo da je neko od suseda pobedio ne Evroviziji. Digli bi zemlju u vazduh od odusevljenja.

SERBIA RULES!

nemoj da se stidis da to kazes...
niko nece da te kazni...
 
SerbiaUnited:
hiljadu puta si dokazao da volis da trazis dlaku u jajetu tako da je mass histerija samo rezultat protiv napada takvih kao ti.
tj.
od najveceg uspeha koga pozdravljaju svi u evropi ti ces da nadjes nesto negativno.

takav si po prirodi (inatdzija) kao i mnogi u ovoj zemlji.

MASS histerija je u ovom slucaju veeeomaa pozitivna stvar!!!

Ne mogu ni da zamislim sta bi bilo da je neko od suseda pobedio ne Evroviziji. Digli bi zemlju u vazduh od odusevljenja.

SERBIA RULES!

nemoj da se stidis da to kazes...
niko nece da te kazni...
Otkud ti iskoči...
 
OVI HRVATI NISU NORMALNI....SAD NA HRT1 IDE EMISIJA O EUROIZIJI I NE MOGU DA VERUJREM KOLIKO IM JE KRIVO STO JE SRBIJA POBEDILA!!!!!
Jaooooooooooooooooooooooooooooo strasnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 
Boba-No1:
I eto sranja......ma ne može nama ništa glat da prođe. Meni zvuči slično....malo....procenite.
http://esctoday.com/multimedia/showVid.php?id=mn0WAvFh9GQ

Никакве благе везе нема једна песма са другом... имаш ли ти слуха уопште...
хајде што Шиптари немају то ми је познато......али...... :razz: :razz: :razz:

Баш ми је драго да и Шиптари и 'рвати овако нападају и ову победу и Марију а и Србију - а толико су "аргументовани" да ће најзад сваки онај ко има макар мало
мозга на том смрдљивом Западу да схвати о каквим се болидима ради.
 
eremita:
Никакве благе везе нема једна песма са другом... имаш ли ти слуха уопште...
хајде што Шиптари немају то ми је познато......али...... :razz: :razz: :razz:

Баш ми је драго да и Шиптари и 'рвати овако нападају и ову победу и Марију а и Србију - а толико су "аргументовани" да ће најзад сваки онај ко има макар мало
мозга на том смрдљивом Западу да схвати о каквим се болидима ради.


Ma znam ja to, rekoh samo da mi "malo zvuči" slično.....
 
eremita:
Никакве благе везе нема једна песма са другом... имаш ли ти слуха уопште...
хајде што Шиптари немају то ми је познато......али...... :razz: :razz: :razz:

Баш ми је драго да и Шиптари и 'рвати овако нападају и ову победу и Марију а и Србију - а толико су "аргументовани" да ће најзад сваки онај ко има макар мало
мозга на том смрдљивом Западу да схвати о каквим се болидима ради.

Teba pitati Amfilofija, jer je on stari GUSLAR pa ce nam on reci da li je ili nije pokradena pjesma od Srpske Albanije ;)
 
pumps:
Teba pitati Amfilofija, jer je on stari GUSLAR pa ce nam on reci da li je ili nije pokradena pjesma od Srpske Albanije ;)

Не зове се Митрополит "Амфилофије" - него Амфилохије...метнем те на "макарену"... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Не зове се Митрополит "Амфилофије" - него Амфилохије...метнем те на "макарену"... :lol: :lol: :lol:

A ja cuo da je radi tepe Amfilofije promijenio ime u "NATAKOTENAKITU". Jest da je malo Japanski ali sto da radimo...
 
pumps:
A ja cuo da je radi tepe Amfilofije promijenio ime u "NATAKOTENAKITU". Jest da je malo Japanski ali sto da radimo...

Ма ја сам те већ "натако" на "макарену".....хехехе...........
Само ти одскакући "макарену" - е то је композиција......до мојега... :lol: :lol: :lol:


e014.gif
e014.gif
e014.gif
 
eremita:
Ма ја сам те већ "натако" на "макарену".....хехехе...........
Само ти одскакући "макарену" - е то је композиција......до мојега... :lol: :lol: :lol:


e014.gif
e014.gif
e014.gif
Vidim ja da ti volish da NATICHESH MUSKARCE, vidim... ;)
 
pumps:
PO OVOM ISKAZU, NE BI SE REKLO DA VOLISH ZENSKINJICE ;) : :arrow:


:lol::lol::lol::lol:.....

Па најбоље да сада и мене прогласиш педером само зато што ви ********* немате никаквог смисла за добру музику (читај "макарена")....... :lol: :lol: :lol:
то ти је аргумент и по за ову тему.......дебилу......... :evil:
 
eremita:
Па најбоље да сада и мене прогласиш педером само зато што ви ********* немате никаквог смисла за добру музику (читај "макарена")....... :lol: :lol: :lol:
то ти је аргумент и по за ову тему.......дебилу......... :evil:

MA nemoj da se ljutish moj VRLI PRIJATELJU - JEREMIJO !

Evo jedan vic pa da se malo razljutish ;)
a glasi:

Kaze Mujo Hasi:

-Neznam sta da radim zezaju mi sina u skoli, dali mu nadimak urac..

- A kako mu je ime?

- Enis!
 
pumps:
MA nemoj da se ljutish moj VRLI PRIJATELJU - JEREMIJO !

Evo jedan vic pa da se malo razljutish ;)
a glasi:

Kaze Mujo Hasi:

-Neznam sta da radim zezaju mi sina u skoli, dali mu nadimak urac..

- A kako mu je ime?

- Enis!

Толико си се вечерас налупетао да ће на крају тај твој аватар, тј.чизма-шимика са штиклом да те шутне у твој и урац и енис..........ако га уопште имаш... :lol:
 
eremita:
Толико си се вечерас налупетао да ће на крају тај твој аватар, тј.чизма-шимика са штиклом да те шутне у твој и урац и енис..........ако га уопште имаш... :lol:
Vrlo si blizu.... vrlo. Ne volim bash da me ZENSKE SHUTIRAJU sa njima, ali da me lagano pomaze sa njima, zaista NEMAM i NE BIH IMAO NISTA PROTIV !


ps
zar bash moram da POKAZUJEM i DOKAZUJEM da "GA" IMAM? :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top