preko neta...
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: preko neta...

Zainteresovan član sexy klon (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Reputaciona moć
    43

Unhappy preko neta...

šta mislite o traženju partnera preko neta?
    meni je to izuzetno jadno...i paćenički.
    i žao mi je ljudi koji to rade,a sve ih je više, i kod nas, i u svetu..
    jednostavno sam protiv toga...mislim da ne treba da navodim razloge...
    mada, druga je stvar ako se dvoje zezaju, pa to preraste (VREMENOM) u nešto više...pa se nađu, upoznaju uživo etc...
    šta vi mislite?
    izvinjavam se ako je bila tema.

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano Re: preko neta...

pa ja sam za upoznavanje preko neta,pa sta bude...a iskljucivo trazenje partnera mi nije pacenicki niti jadno(previse grubi izrazi) jer postoje ljudi koji jednostavno na taj nacin zele da se upoznaju sa nekim i smuvaju,vencaju kako god...stvar je izbora,razliciti smo i ne kapiram cemu osudjivanje....jedina jadna stvar mi je sex preko interneta,e to vec osudjujem
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Zainteresovan član mawetzka (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2007.
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Lucky girl
    pa ja sam za upoznavanje preko neta,pa sta bude...a iskljucivo trazenje partnera mi nije pacenicki niti jadno(previse grubi izrazi) jer postoje ljudi koji jednostavno na taj nacin zele da se upoznaju sa nekim i smuvaju,vencaju kako god...stvar je izbora,razliciti smo i ne kapiram cemu osudjivanje....jedina jadna stvar mi je sex preko interneta,e to vec osudjujem
    Slazem se u potpunosti...

Učlanjen
    22.02.2007.
    Reputaciona moć
    43

dooobro...svako ima svoje mišljenje...

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

lichno nemam predrasuda po pitanju mesta na kom cjesh ti nacji osobu koja ti se svidja, bio to internet forum/chat, bio to internet kafe, diskoteka, pozorishte, odlazak u shoping, fakultet, shkola, bilo shta.

e, ono shto se meni ne svidja je insistiranje na trazhenju partnera na bilo kom mestu, ono tipa napucam se ko papagaj, rashirim perje, ili ako sam riba onda utegnem sise i bulju pa idem u izlazak i trazhim partnera. maltene shto ne pochnem da richem (zov na parenje) meni je to pacjenichki i isfolirano. i ne vidim nikakvu razliku izmedju toga i nekoga ko dolazi na internet chat/forum sa slikom svog mishicjavog tela i pitanjem "ocjesh li da se dopisujemo?" il neshto direktnije.
    razlika je samo u formi, a mene to ne interesuje, vecj sushtina.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Zainteresovan član Punisher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio sexy klon
    šta mislite o traženju partnera preko neta?
    meni je to izuzetno jadno...i paćenički.
    Sta li ti je bio razlog da pokrenes ovu temu? Zasto se jednostavno ne okrenes od onoga na sta se zgrazas i nastavis dalje? Stvar je izbora, situacije tj. trenutka ...

Ne generalizuj
    Imam samo JEDNO da kazem, a to su DVIJE stvari - Rad, Red i Disciplina

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.697
    Reputaciona moć
    15788

Ljudi se upoznaju na razlicitim mestima pa zasto ne i na Net-u..Ne vidim u tome nista lose..mnogima je to danas i jedini nacin..zbog obaveza ..poslova ..nemanja vremena i slicno ..Svuda po belom svetu je to odavno normalna stvar

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Aktivan član sis (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ko ce ga znati da li je pacenicki, nekad je to mozda bilo tako ali sad je to normalno

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Citat Original postavio Keeper
    lichno nemam predrasuda po pitanju mesta na kom cjesh ti nacji osobu koja ti se svidja, bio to internet forum/chat, bio to internet kafe, diskoteka, pozorishte, odlazak u shoping, fakultet, shkola, bilo shta.

e, ono shto se meni ne svidja je insistiranje na trazhenju partnera na bilo kom mestu, ono tipa napucam se ko papagaj, rashirim perje, ili ako sam riba onda utegnem sise i bulju pa idem u izlazak i trazhim partnera. maltene shto ne pochnem da richem (zov na parenje) meni je to pacjenichki i isfolirano. i ne vidim nikakvu razliku izmedju toga i nekoga ko dolazi na internet chat/forum sa slikom svog mishicjavog tela i pitanjem "ocjesh li da se dopisujemo?" il neshto direktnije.
    razlika je samo u formi, a mene to ne interesuje, vecj sushtina.
    slazem se sa keeperom u potpunosti...
    Citat Original postavio sexy klon
    mada, druga je stvar ako se dvoje zezaju, pa to preraste (VREMENOM) u nešto više...pa se nađu, upoznaju uživo etc...
    mislim da je ovo uglavnom slucaj na forumu...kad se ljudi dugo znaju,nadju neke slicnosti i tako...
    inace chatove ne voliom uopste,zato sto masa ljudi tu dolazi upravo sa ciljem da smuvaju/kresnu/podjebavaju nesto...
    you make me sick because i adore you so

Učlanjen
    22.02.2007.
    Reputaciona moć
    43

Lightbulb Re: preko neta...

Citat Original postavio Punisher
    Sta li ti je bio razlog da pokrenes ovu temu? Zasto se jednostavno ne okrenes od onoga na sta se zgrazas i nastavis dalje? Stvar je izbora, situacije tj. trenutka ...

Ne generalizuj
    Nisam UOPŠTE generalizovala.
    da li ti uopšte znaš šta je generalizovanje???
    nisam rekla da su svi koji traže partnera preko neta jadni i bedni, već da je meni takvo traženje partnera paćenički. svesna sam da je tu granica veoma klimava, ALI...
    vidim da se na forumu otvaraju teme ''nerviraš me'', ''šta mislite o crncima, ciganima, žutaćima, crvendaćima'', ''upali smo u kandže turbo folka qq lele'' i slično.
    što ja ne bih otvorila temu o ovome, kada smatram da je ovo problem društva, jednako važan kao i svi ostali?
    na zanimljivim sajtovima naišla sam na jednog lika koji traži_curu_zabrak, pogledala malo njegove postove i naišla na jedan tako bedan i glup post, da sam čoveka iskreno žalila.
    i onda mi se javila, po stoti put, ona besmrtna misao ,,kuda ide ovaj naš svet''

jel treba još da se pravdam i objašnjavam, ili je to dovoljno, gos'n sudijo? :shock:

Buduća legenda jacques (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

ovako nesto isto imate na Ljubav&Sex...i to sa puno vise postova....premestite se tamo

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=4727

Učlanjen
    22.02.2007.
    Reputaciona moć
    43

Hvala Zak, nisam znala za temu.

Slične teme

1. p2p preko neta
    Autor djurajaksic u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0