Thunder Bay (Ontario, CA)
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Thunder Bay (Ontario, CA)

Početnik
    Učlanjen
    12.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Thunder Bay (Ontario, CA)

Pozdrav svima skupa !
    Molio bi Vas koji živite u mestu Thunder Bay (Ontario, Canada), ili znate to mesto, da mi kazete sve dobre i ne tako dobre stvari o zivotu tamo. Ja sam procitao sve sto sam mogao naći na internetu, i sve je to jako lepo, ali me zanima stvarnost iz iskustva naših ljudi . Vidim da ima i nasa crkva tamo. Imam priliku za neki posao tamo, i razmišljam da dodem da vidim (sto i nije tako bas jednostavno, jer je dosta daleko) pre nego odlucim, ali jedino sto ću moći da vidim grad, a to vidim internetu. Ljudi iz firme, sto mi nude posao su mi napricali bajke, ali mene zanimaju iskustva naših ljudi tamo, jer samo tako mogu biti siguran kako je tamo. Zanima me kakva je stvarno klima, kakve su skole, koliko je siguran grad, mislim na drogu, kriminal, inače o kvalitetu zivota.
    Mnogo hvala unapred ! :-P

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: Thunder Bay (Ontario, CA)

Citat Original postavio georg-georg
    Pozdrav svima skupa !
    Molio bi Vas koji živite u mestu Thunder Bay (Ontario, Canada), ili znate to mesto, da mi kazete sve dobre i ne tako dobre stvari o zivotu tamo. Ja sam procitao sve sto sam mogao naći na internetu, i sve je to jako lepo, ali me zanima stvarnost iz iskustva naših ljudi . Vidim da ima i nasa crkva tamo. Imam priliku za neki posao tamo, i razmišljam da dodem da vidim (sto i nije tako bas jednostavno, jer je dosta daleko) pre nego odlucim, ali jedino sto ću moći da vidim grad, a to vidim internetu. Ljudi iz firme, sto mi nude posao su mi napricali bajke, ali mene zanimaju iskustva naših ljudi tamo, jer samo tako mogu biti siguran kako je tamo. Zanima me kakva je stvarno klima, kakve su skole, koliko je siguran grad, mislim na drogu, kriminal, inače o kvalitetu zivota.
    Mnogo hvala unapred ! :-P
    Nemoj da se razmisljas ako mozes da dobijes posao i da sredis radnu vizu. Ne znam kakavo je mesto ali nemoj tu sansu da propustas. Kasnije ako ti se ne svidi, mozes da odes na drugo mesto. Skole su generalno u Kanadi odlicne, kriminala u kanadi skoro i da nema, o tome nemoj ni da razmisljas, pogotovu u manjim mestima. Ja sam ziveo u torontu 7 meseci, prilicno siguran grad od 4 miliona ljudi.

Kakav je posao u pitanju? Sredjuj papire ako mozes i dolazi sto pre, neces se pokajati ako nisi od onih koji ne mogu bez majcice Srbije, znas na cega mislim.

Slične teme

1. Thunder
    Autor Hells Bells u forumu Muzika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.01.2008., 00:40
  2. Rolling Thunder 1
    Autor *+*+*+*+* u forumu Video igre
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.04.2006., 20:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor