Majka Rusija

dr.koki

Aktivan član
Poruka
1.232
E pa posto nasa majka/otac/baba/deda/voljena/ljubljena.... Rusija pokazuje toliku spremnost da nam pomogne i posto odredjeni sa foruma toliko hvale tu "bogatu" Rusiju koja ce da nas uzme pod svoje skute i odnese u raj ja bih samo zeleo odgovore na nekoliko pitanja.

1. Zasto su gradjani zemalja istocnog bloka(Poljska, Ceska, Madjarska, Istocna Nemacka...) stalno pokusavali da prebegnu u zemlje zapadnog bloka(Engleska, Francuska, Zapadna Nemacka), a niko iz zapadnog nije pokusavao da prebegne u istocni?

2. Zasto Rusi emigriraju(u potrazi za novcem i poslom) u EU i USA ali gradjani EU i USA nikad ne emigriraju za Rusiju?

3. Zasto nam Rusija nije vojno pomogla 92' godine?

4. Zasto nam Rusija nije vojno pomogla 99' godine?

5. Zasto su nam bolnice i skole opremljene i renovirane od strane: EU, USA i Japan a ne od strane Rusije?
 
Ма знају они кад нешто из Русије пошаљу да то до Србије од њихових и наших лопова неколико пута може да се покраде!!! Послали су аутобусе! Ма нама не треба ништа дати кад смо лењи, зашто да нам дају кад имамо услове да можемо другима да помажемо само да смо мало паметнији и вреднији!!!
 
Ja prema Rusiji gajim iskreno poštovanje. Ne mogu se nazvati rusofilom, ali imam dozu respekta i divljenja. Rusi kao narod su podneli najveću žrtvu u 2. svetskom ratu i uvek kad se setim koliko je ruskih kostiju ostalo na ovim prostorima hiljadama kilometara daleko od njihovog doma da bi neke narode oslobodili fašista, nacista i ustaša.
Bliski su nam jer su Slaveni, bliski su nam jer su pravoslavci i mislim da nas kao narod i građani poštuju.
Tvoja pitanja su strogo ekonomske prirode.
Stoji da su budaletine kao Staljin i neki njegovi naslednici (ne Rusi kao narod, jer nema kolektivne krvice) uništavali svoj i narode oko sebe. I to se pripisuje njemu, ne nekom Alekseju iz Vladivostoka, Borisu iz Kazana i tako dalje.
Što se tiče vojne pomoći, to su gluposti koje su koristili Šešelj i ostali za dnevno političke potrebe i marketing. Niko neće intervenisati i zaratiti zbog nas, neće ni zbog Iraka, Irana, Severne Koreje i tako u narednih bar 50 godina dok se SAD-u ne približe Kina i Indija, Rusija neće više nikada jer imaju i veliki mortalitet i kao nacija umiru (isto kao i Srbi)
Sve u svemu, sada imaju isti interes oko Kosmeta kao i mi i to valja ceniti.
 
Руски су добровољци иначе одбранили Прибој од муџахедина! Хтели су да пређу Дрину маму им! А довољно је и то што код њих извозимо робу са симболичним порезом!
 
Tacno je da srbska roba moze da se izvozu u Rusiju sa 0% carine.
Tacno je da je Sv.Nikolaj II Romanov usao u rat zbog nas Srba kada su nas zapadni saveznici ostavili na cedilu, tek kasnije one ulaze u rat zbog ugovora sa Rusijom.
Tacno je da Staljin nije bio Rus.
Tacno je da Jeljcin nije bio Rus.
 
dr.koki:
E pa posto nasa majka/otac/baba/deda/voljena/ljubljena.... Rusija pokazuje toliku spremnost da nam pomogne i posto odredjeni sa foruma toliko hvale tu "bogatu" Rusiju koja ce da nas uzme pod svoje skute i odnese u raj ja bih samo zeleo odgovore na nekoliko pitanja.

1. Zasto su gradjani zemalja istocnog bloka(Poljska, Ceska, Madjarska, Istocna Nemacka...) stalno pokusavali da prebegnu u zemlje zapadnog bloka(Engleska, Francuska, Zapadna Nemacka), a niko iz zapadnog nije pokusavao da prebegne u istocni?

2. Zasto Rusi emigriraju(u potrazi za novcem i poslom) u EU i USA ali gradjani EU i USA nikad ne emigriraju za Rusiju?

3. Zasto nam Rusija nije vojno pomogla 92' godine?

4. Zasto nam Rusija nije vojno pomogla 99' godine?

5. Zasto su nam bolnice i skole opremljene i renovirane od strane: EU, USA i Japan a ne od strane Rusije?
6. zasto Ruskinje masovno idu da se skidaju i *ebu u zapadne zemlje pa cak i u nase balkanske banana repubilike ,a recimo Belgijanke ili Austrijanke ne idu da cine istu rabotu u Moskvu ?
7. zasto nijedna nasa vlada od Marjanovica do danas nikada nije koristila taj sporazum o slobodnoj trgovini ?
 
svetolik trpkovic:
6. zasto Ruskinje masovno idu da se skidaju i *ebu u zapadne zemlje pa cak i u nase balkanske banana repubilike ,a recimo Belgijanke ili Austrijanke ne idu da cine istu rabotu u Moskvu ?
7. zasto nijedna nasa vlada od Marjanovica do danas nikada nije koristila taj sporazum o slobodnoj trgovini ?
anu de... nabachi i meni neshto sa pod sebe, da i ja skinem mrak s ochiju, da i ja jednom o$etim chemu mi sluzi ovo izmedju nogu, da probam bar jednom, "bratsku" nashu sestricu RUSKINJICU i "bratsku" sestricu Ukrajinku ! ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
pumps:
anu de... nabachi i meni neshto sa pod sebe, da i ja skinem mrak s ochiju, da i ja jednom o$etim chemu mi sluzi ovo izmedju nogu, da probam bar jednom, "bratsku" nashu sestricu RUSKINJICU i "bratsku" sestricu Ukrajinku ! ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A to pitaj Jerryja prica se stalno da kod njih u Pazaru cveta taj oblik biznisa a meni je zena zabranila da posecujem takva mesta :-( :mrgreen:
 
svetolik trpkovic:
A to pitaj Jerryja prica se stalno da kod njih u Pazaru cveta taj oblik biznisa a meni je zena zabranila da posecujem takva mesta :-( :mrgreen:
a sto meni to zborish.. Ja od ove moje ne mogu na ulicu pogledat dobru vaginu... odma ti je komentar : A STO ZIJEVASH okolo.

A cujem, cujem da u tom Pazaru cvjeta prostitucija
 
Mi nista ili gotovo nista ne izvozimo u Rusiju a 90% naseg izvoza ide u zemlje clanice EU ili u zemlje kandidate iz okruzenja tako da nam ni 100 sporazuma sa Rusijom ne znaci mnogo nista jer Rusima jednostavno ni nemamo sta da ponudimo.
 
Zato sto smo nesposobni. Kako to da imamo za EU, koje je kao probirljivije trziste, a nemamo za Rusiju. A javicu vam uskoro da li sam uspeo da prodam nesto u Rusiji (trenutno sam u pregovorima).
 
dr.koki:
3. Zasto nam Rusija nije vojno pomogla 92' godine?

4. Zasto nam Rusija nije vojno pomogla 99' godine?

5. Zasto su nam bolnice i skole opremljene i renovirane od strane: EU, USA i Japan a ne od strane Rusije?
Dr. kokain koji inace fantazira da u sastavu americke vojske unistava i ubija po Srbiji, sada postavlja pitanje: zasto nam Rusija nije vojno pomogla!!!!
Hej, od svih na ovom forumu bas ti si nasao da kritikujes Rusiju sto nam nije vojno pomogla?!
TI?!!!

Jel imas makar trunku morala, kad vec mozga nemas (a i ja svasta pitam, kao da nije jasno).
 
svetolik trpkovic:
A to pitaj Jerryja prica se stalno da kod njih u Pazaru cveta taj oblik biznisa a meni je zena zabranila da posecujem takva mesta :-( :mrgreen:
Kako ti bre "ne da zena", kad si nedavno sam pricao da nemas zenu i decu?
svetolice, opet nesto izmisljas......gori si od ovog dr. koke :D
 
Ljuba UF:
Аустријанке и Белгијанке неће нико да ****! Зато би онада било где ишле!



c008.gif
c008.gif
c008.gif


Јес' вала......габори су невиђени........
 

Back
Top