ДЕЛИЈЕ - ЗА НАШЕ КОСОВО И МЕТОХИЈУ

Nixxx

Poznat
Poruka
7.450
13.05.2007. са почетком од 19:30 часова одржаће се хуманитарни концерт ЗА НАШЕ КОСОВО на северној трибини стадиона Црвене Звезде. У организацији наше навијачке групе одржаће се концерт од којег ће сва зарада ићи Рашко-Призренској Епархији.

Позивамо све оне који воле нашу земљу и наш народ да дођу и да увеличају овај догађај и самом куповином карте помогну нашој брађи на Косову. Много је битно да напунимо трибину јер ћемо само тако на прави начин помоћи нашој браћи са Косова. Нека виде да нису заборављени, нека виде да мислимо једни на друге и да ћемо увек бити ту да помогнемо нашем народу. Много је битно да север буде пун јер тако шаљемо поруку и онима који мисле да ће Косово тек тако отићи од Србије. Позовите своје другове, браћу, сестре, родитеље... ово није утакмица него борба за наш народ на најбољи могући начин. На време скупљајте паре,на време обавештавајте људе...север мора бити пун! Од извођача наступају Неверне Бебе, Биља Крстић, Директори, Ансамбл Ђурђеви Ступови, Бајага, Бора Чорба...

Карте ће бити пуштене у продају од понедељка 07.05.2007. на благајнама нашег стадиона. Цена карте је 400 динара.


07052007zt9.jpg
 
Е БИТНО ЈЕ ДА СЕ ВИ СВАЂАТЕ ОВДЕ МЕЂУСОБНО ОКО СТРАНАКА И РАЗНИХ НЕБИТНИХ ГЛУПОСТИ А ТЕМУ КОЈЕ ЈЕ УСТВАРИ БИТНА ЗА ПРОМЕНУ НИКО НИЈЕ НИ ОТВОРИО!
СА ВАШИМ ГЛУПИМ ПИСКАРАЊИМА НА ОВОМ ФОРУМУ НЕЋЕТЕ НИШТА ПОСТИЋИ, НИ ПРОМЕНИТИ, АЛИ ДОЛАСКОМ НА КОНЦЕРТ ИЛИ БАРЕМ КУПОВАЊЕМ КАРТЕ МОЖЕТЕ ДА СТАВИТЕ ХЛЕБ НА СТО МИНИМУМ 20 ПОРОДИЦА НА КОСМЕТУ!
НЕ ДАЈ БОЖЕ, ДА СЕ СРБИ СЛОЖЕ... :roll:
 
Nixxx:
Е БИТНО ЈЕ ДА СЕ ВИ СВАЂАТЕ ОВДЕ МЕЂУСОБНО ОКО СТРАНАКА И РАЗНИХ НЕБИТНИХ ГЛУПОСТИ А ТЕМУ КОЈЕ ЈЕ УСТВАРИ БИТНА ЗА ПРОМЕНУ НИКО НИЈЕ НИ ОТВОРИО!
СА ВАШИМ ГЛУПИМ ПИСКАРАЊИМА НА ОВОМ ФОРУМУ НЕЋЕТЕ НИШТА ПОСТИЋИ, НИ ПРОМЕНИТИ, АЛИ ДОЛАСКОМ НА КОНЦЕРТ ИЛИ БАРЕМ КУПОВАЊЕМ КАРТЕ МОЖЕТЕ ДА СТАВИТЕ ХЛЕБ НА СТО МИНИМУМ 20 ПОРОДИЦА НА КОСМЕТУ!
НЕ ДАЈ БОЖЕ, ДА СЕ СРБИ СЛОЖЕ... :roll:
Svaka cast Ciganiji na akciji samo ne znam sta ti je trebalo ovo pateticno proseravanje sa hlebom na kraju ? :?
 
pa ne kazem ja nista za akciju mada kao pravi novosadjanin ne bi isao, ni ucestvovao u akcijama koje organizuju ciganji al kao sto rekoh svaka im cast sve jedno.Nego to sto si napisao sa hlebom je glupost jer tim ljudima ne fali hleba i ne umiru oni od gladi vec imaju sasvim drugacije takodje ozbiljne probleme tako da nema potrebe za tom vrstom naricanja.Inace tema o LDPu stvarno ima previse i tu se slazem sa tobom.
 
Nixxx:
Па видим да вам су вам битнији лдп активисти и напад фашиста од хуманитарне акције, која може да помогне много онима којима је помоћ итекако потребна...

Ма јок само су агилнији.
Дала им централа директиву кад је Тома изабран, залауфали се па не знају да стану.
К'о бик на црвену мараму :lol:
 
svetolik trpkovic:
pa ne kazem ja nista za akciju mada kao pravi novosadjanin ne bi isao, ni ucestvovao u akcijama koje organizuju ciganji al kao sto rekoh svaka im cast sve jedno.Nego to sto si napisao sa hlebom je glupost jer tim ljudima ne fali hleba i ne umiru oni od gladi vec imaju sasvim drugacije takodje ozbiljne probleme tako da nema potrebe za tom vrstom naricanja.Inace tema o LDPu stvarno ima previse i tu se slazem sa tobom.

Ово у суштини нема неке везе са Делијама, само што они то организују. То можете и ви исто да урадите, и гробари и било ко. Али, у реду, као навијач, могу да разумем да не желиш да одеш, ни мени не би било баш свеједно. ;)
 
-prof.Grof-:
Sve mi licis na one komunjare koje misle da je Vladika rasko-prizrenski.......Rasko a iz Prizrena. E Srbine........

Ma veruj ti u šta hoćeš ali prst na čelo pa reci zašto ne ide za preostale Srbe na Kosovu i Metohiji? Da neće dobijati pare od eparhije u narednom periodu?

OVO JE VERSKI ROCK AND ROLL KONCERT SA ZLOUPOTREBOM NACIONALNIH EMOCIJA!
 
сада сте стварно претерали те људе су заборавили сви ,али баш сви само је црква остала уз њих .Да они ће им делити пере и за разлику од тебе ти људи се и потруде да помогну а ти само седиш и просераваш се,баш си паметан.Лично знам да је епископ Атанасије носио храну и куповао намештај људима доле .При свакој Црквеној општини су запослени људи и добијају плату директно из епархије . То знам јер је моја породица летос примила дете са косова да проведе неко време код њих,да се склони од страхота. Тако да немој да причаш о стварима о којима немаш појма. Ви безбожници увек наћете разлог да опљујете цркву . Када је моја епархија(Бачка)скупљала помоћ за њих(скупљено је преко 10 великих камиона хране) и лично су свештеници из Суботице Новог Сада и Сомбора ишли,о томе није јављала ни једна телевизија нити писале ни једне новине.
 
svetolik trpkovic:
pa ne kazem ja nista za akciju mada kao pravi novosadjanin ne bi isao, ni ucestvovao u akcijama koje organizuju ciganji al kao sto rekoh svaka im cast sve jedno.Nego to sto si napisao sa hlebom je glupost jer tim ljudima ne fali hleba i ne umiru oni od gladi vec imaju sasvim drugacije takodje ozbiljne probleme tako da nema potrebe za tom vrstom naricanja.Inace tema o LDPu stvarno ima previse i tu se slazem sa tobom.

veruj mi da im je najvise hleba potrebno
pogledaj http://www.kosovo.net/news/archive/2006/November_17/2.html evo i filma

https://video.google.com/videoplay?docid=-3834234210331725341&hl=en
 
darkoje:
сада сте стварно претерали те људе су заборавили сви ,али баш сви само је црква остала уз њих .Да они ће им делити пере и за разлику од тебе ти људи се и потруде да помогну а ти само седиш и просераваш се,баш си паметан.Лично знам да је епископ Атанасије носио храну и куповао намештај људима доле .При свакој Црквеној општини су запослени људи и добијају плату директно из епархије . То знам јер је моја породица летос примила дете са косова да проведе неко време код њих,да се склони од страхота. Тако да немој да причаш о стварима о којима немаш појма. Ви безбожници увек наћете разлог да опљујете цркву . Када је моја епархија(Бачка)скупљала помоћ за њих(скупљено је преко 10 великих камиона хране) и лично су свештеници из Суботице Новог Сада и Сомбора ишли,о томе није јављала ни једна телевизија нити писале ни једне новине.

Mene nervira to koketiranje izmedju religije i nacionalnog. Humanost je jedno a privrženost versokj organizaciji je drugo. Često se to meša i zloupotrebljava.
 

Back
Top