POREKLOM CRNOGORAC / KA

POREKLOM CRNOGORAC (CRNOGORKA)

  • Poreklom JESAM Crnogorac/ka

  • Poreklom NISAM Crnogorac/ka


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ljuba UF:
Црногорци су Срби из Црне Горе :!: Један народ :!: Као што је неко војвођанин, неко београђанин тако је неко црногорац :!:
Dobro, to je tvoj stav jer su te tako uchili u shkoli
Crna Gora JESTE bila drzava, naravno i sada je drzava. E sada, cesh ti meni da kazesh Srpska drzava... jel da ? :lol:
 
Наравно једна од Србских држава! Као и Македонија стара Србија, република Српска, република Српска крајна!!! У школи нисам много научио, више сам! Прочитај књигу Стара Црна Гора од Јована Ердељановића тамо имаш доста ствари о Црној Гори, ако те занима.
 
Ljuba UF:
Наравно једна од Србских држава! Као и Македонија стара Србија, република Српска, република Српска крајна!!! У школи нисам много научио, више сам! Прочитај књигу Стара Црна Гора од Јована Ердељановића тамо имаш доста ствари о Црној Гори, ако те занима.
Hm... moje je mishljenje da je Shkotska, Wels a bogami i Irska tachno toliko - ENGLESKA kojiko je i Crna Gora - SRPSKA.
Erdeljanovic.. da, dobro, dobro je napravio i opisao PLEMENA u Crnoj Gori. Plemena u Srbiji ne postoje. Pa mi smo onako malo ... kao Indijanci ;) :lol: :lol: :lol:
 
8fdb65e2-_lip_image002_jp.jpg
 
Jevdjo:
Nisam poreklom iz CG.
Al vas sjeba...se Djetici sa djevojkom i sokolovima.Kako to da ne prodjoste u finale a imate tako kvalitetnu muziku.
ejbi ga.. Predstavljao nas Stevan Fadi... ovo upamti da nije FEDDY nego FADI..
I ako on i njegova mama tata i sestre govore da su Shkoti, od prije par godina, oni su MADJARI - POREKLOM od pradjeda BELLE FADIJA.
Ako ne vjerujete, pitajte Igora Montenigera !
E sad, dje da nas predstavlja jedan Madjar koji je izdao MAdjarsku i postade Shkot, jadan nebio ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
 
pumps:
ejbi ga.. Predstavljao nas Stevan Fadi... ovo upamti da nije FEDDY nego FADI..
I ako on i njegova mama tata i sestre govore da su Shkoti, od prije par godina, oni su MADJARI - POREKLOM od pradjeda BELLE FADIJA.
Ako ne vjerujete, pitajte Igora Montenigera !
E sad, dje da nas predstavlja jedan Madjar koji je izdao MAdjarsku i postade Shkot, jadan nebio ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa vi ste ga birali,al ipak mislim da je kriv ziri Beovizije oni su tu nesto zakuvali 100%. :lol: :lol: :lol:
 
Немам никакве везе с Црном Гором. Такође мислим да су то Срби из ове земље који су као и Шумадинци, Војвођани ... Некаква локација или регија насељена Србима. Е сад што неки "соколови" величају своју посебност и јунаштво до мере да хоће да су друга нација ...

У чудан моменат се одвојише ...
 

Back
Top