Srbijo, probudi se

rikir

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
257
Americki amasador, u sred Beograda vice, dacemo nezavisnost siptarima, ovako ili onako, ovi iz EU isto tako...ima li ikog u Srbiji da im uputi protestnu notu, da ih pita, sto niste Srbima u Krajini, ili BiH dali drzavu...dje je Srbiji ponos, probudi se Srbijo, unistavaju ti zemlju
 
rikir:
Americki amasador, u sred Beograda vice, dacemo nezavisnost siptarima, ovako ili onako, ovi iz EU isto tako...ima li ikog u Srbiji da im uputi protestnu notu, da ih pita, sto niste Srbima u Krajini, ili BiH dali drzavu...dje je Srbiji ponos, probudi se Srbijo, unistavaju ti zemlju

Ako baš glasno viče, onda zovi policiju da ga kazne za JRM (remećenje javnog reda i mira).
Ima pijanih budala po centru Beograda koliko hoćeš...
 
Исту сам тему хтео да отворим али не могу да нађем цитирану изјаву скота америчког амбасадора - ово што он ради... ја текста немам... људи на власти ИЛИ ТРЕБА ДА
РЕАГУЈУ ЖЕСТОКО - ИЛИ ДА СВИ ПОДНЕСУ ОСТАВКЕ... ово ничему не води.....
 
Obersturmfuehrer:
nek im uputi protestnu notu vlada srbije, toma nikolic i kostunica :D:D

Да сам на месту Томе Николића који је још данас и сутра Председник Скупштине - УПУТИО БИ ИМ ТЕШКУ ПРОТЕСТНУ НОТУ - ... бар једна особа да се огласи из ове пропале Србије. :evil:
 
eremita:
Да сам на месту Томе Николића који је још данас и сутра Председник Скупштине - УПУТИО БИ ИМ ТЕШКУ ПРОТЕСТНУ НОТУ - ... бар једна особа да се огласи из ове пропале Србије. :evil:
A ja bi ih sve proterao sa Kosova i RS i iz Knina .
Posle se probudim pa vidim da sam se otkrio....
 
Pa zar u zemlji Srbiji nema covjeka da im kaze...ej mangupi, nije kiM vasa zemlja, to je zemlja Srbija...a ako nam i otmete zemlju, nikada to necemo priznati, bice okupirano...smradovi bjelosvjetski
 
rikir:
Americki amasador, u sred Beograda vice, dacemo nezavisnost siptarima, ovako ili onako, ovi iz EU isto tako...ima li ikog u Srbiji da im uputi protestnu notu, da ih pita, sto niste Srbima u Krajini, ili BiH dali drzavu...dje je Srbiji ponos, probudi se Srbijo, unistavaju ti zemlju
Patriotske govore ne treba drzati ovde nego u prodavnici obidji kola-kolu i marlboro pa kupi zelenu moravu a kuci neka ti baka spremi sok od visanja (posto neko mladji verovatno ne ume) ;)
 
eremita:
Да сам на месту Томе Николића који је још данас и сутра Председник Скупштине - УПУТИО БИ ИМ ТЕШКУ ПРОТЕСТНУ НОТУ - ... бар једна особа да се огласи из ове пропале Србије. :evil:

vrlo hrabro :)
 
naravno da jesam.
kada bude trebalo ja cu braniti, a do tada cu cutati...
a ti veliki srbine, znaj da se srbija ne brani blebetanjem po forumu i izjavama tipa sacuvaj nam ti Kosovo...ako si ti nesposoban za tako nesto - cuti, ne prozivaj druge
 
Marchelo-Novi Vavilon

[intro]:
Bila jednom zemlja bez glave i repa, zbunjena cheka
nekad sve je probala, al' sebi nije nashla leka.
Senka nad njome stajashe, nadri - doktori bajashe, u nadi dokoni lajashe..
u stvari, zlokobni tajac je dozivao kishu bez dodola,
svaki ondashnji znalac je obmana, skorashnji talas, bez korena
trchi kao Forest Gamp, a nema promena, era otrova,
i smena zlotvora, a stada cela pokorna, i opet krah.
Kad sevashe nebom, jedan pijanac je sedeo.. pio, pushio,
gorko psovao sve redom, doshao na ideju odjednom zbog chega se zivi bedno,
lupio rukom o astal, ustao i glasno rek'o svima:



........................
 
rikir:
ma li ikog u Srbiji da im uputi protestnu notu, da ih pita, sto niste Srbima u Krajini, ili BiH dali drzavu...

Zapravo jesu, vidi Srbi su u Hrvatskoj odbili plan Z-4, koji ima je bukvalno dao drzavu, protiv tog plana njavecu kampanju su vodlili Radikali i Seselj. Posto su Srbi odbili plan Z-4, Hrvatska je rijesila problem Bljeskom i Olujom kao i mirnom reintegracijom Vukovara i okoline...

Sto se tice BiH i tamo su Srbi dobili drzavu u drzavi, odnosno federalnu jedinicu sa ovlastenjima vecim nego Kosovo do sada.
 
@Atreid
Jes, jes samo sto bi i TAJ Z-4 prosao kao 1244 SADA.
Sto se Kosova tice to je izgubljena stvar- RUSIJA moze da stavi VETO, ali mi se cini da ce zapadne zemlje priznati KOSOVO i da ce nas usloviti da i mi to ucinimo ili nista od EU itd.
Mozda je cak i ovo sa RADIKALIMA bila priprema da za formiranje Vlade DSS-SRS-SPS, ali se od toga odustalo- jedino su RUSI to podrzavali. Posto smo se odlucili za EU i NATO (sto je bilo i logicno, mada bih voleo da vidim koliko ce narod tada ziveti bolje- nesto sam skeptican), od Kosova i "ruske provincije", a mozda i od VETA NEMA NISTA.
 
Прочитај свој дубокоумни пост,и запитај се шта су старци,жене и деца из Српске Крајине били криви?А онда питај неког од своји блиских колико је људски коректно то што си написао.:shock:
 

Back
Top