Koliko vam je trebalo da prebolite???

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
E,sad da vas cujem...Svi pricate o tome,aniko ne pominje koliko mu je trebalo...Svako deli savate na osnovu svoje situacije...Svi znaju kako vam je,ali opet...

I sad koliko je vama trebalo da prebolite,bilo koga?

Za psolednjeg decka,evo dryga nedelja bez njega,meni je isto... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
AnaBg:):
Ja mislim da svi mi gresimo sto mislimo da je ljubav vreme,i da se ljubav meri vremenom

Vremenom kolko si voleo nekog,vremenom kolko si bio sa nekim,vremenom kolko ti treba da ga prebolis...nije to to
Da, slazem se... Ja sam zadnjeg decka prebolela za 2 sedmice.. I mozemo mi ovde da raspredamo do vecnosti, ali sve je to u glavi!!! Uvek sebi kazem, ceka me nesto bolje... :) :) :) :)
Zivot je lep.... :-P
 
Pa kod svakog je drugacije... Ne moze ti niko reci koliko ce tacno trajati.
Ono sto mogu da ti kazem je da se nikad neces izvuci ako nastavis sa ovom dozom mazohizma sa kojom si krenula. Kao prvo: MENJAJ AVATAR. I lokaciju. Kako mislis da se nesto promeni, ako se stalno podsecas? Meni je to dolivanje ulja na vatru. Vidi sta se moze uraditi, ako se nesto moze uciniti tipa da ponovo budete zajedno, uradi nesto po tom pitanju. Ako ne, okreni drugi list, pobacaj sve njegove stvari i sve sto te asocira na njega, okruzi se ljudima koji te vole... Jednostavno se distanciraj od svega, ne zaleci se i daj sebi vremena a onda, ne zaboravi - klin se klinom izbija. Naici ce neko hiljadu puta bolji od njega i neces ni znati sta te snaslo. Samo polako, za sve treba vremena.
 
Treba ti onoliko vremena koliko sama sebi dash. Ako hocesh,prebolecesh ga za dva dana. Ako necesh,ostavicesh taj avatar i sve ostalo sto ti je potrebno da se podsecash da ti njega "volish" i da ne zaboravish...
U Zagubici ima jedna ograda ispred predivne kuce...u tu ogradu je ugradjen nadgrobni spomenik sa dve fotografije i natpisom...kad sam prishla shvatila sam da je covek figurativno sahranio roditelje zato sto je naucen da ih mrzi...a ljudi josh zivi...napravio je spomenik da ne zaboravi da ih mrzi...da ne bi oprostio...strasno...
Treba znati pustiti...i kad volish i kad mrzish...
 

Back
Top