Tadić Koštuničin pijun ili...

neko ce reci da me se ne tice ali.... mislim da je ipak sramota [ako je formirana vlada DS-DSS] da je tadic na to pristao. ja sam mislio da ce SRS da formira, pa da riknu brzo, e onda da se srbija napokon opameti i da izabere normalnu vladu, ovako se samo potvrdjuje ona stara "politika i najstariji zanat su isto". malo sam simpatisao DS, ali sada vidim da je samo stolica bitna i nista vise, bolje da ja rukovodim [makar se udruzio sa djavolom] drzavom, nego da samo djavoli rukovode pa makar to bilo kratko... sto se mene tice jad i beda. doduse sada cu navijati za LPD samo zato sto mislim da se oni nece udruzivati sa svakim samo da zadrze stolicu. a mozda sam naivan???? ko zna???
 
adem_ks:
i za LPD samo zato sto mislim da se oni nece udruzivati sa svakim samo da zadrze stolicu. a mozda sam naivan???? ko zna???
Извините што ћу, мимо свог обичаја, бити мало проста, али асоцијација је неодољива:

Они управо никако не умеју да задрже столицу.

(У оном смислу, да једино и знају да - с**у).


А да си наиван, јеси.
 
С ЛДП-ом је стварно чудно што се столице тиче ... Јес да личи на дијареју, али таква нервоза и мука испољена код њих може да се веже и за опстипацију ... :lol:
 
Eraserhead:
Tadić je jedan najobičniji mediokritet koji je spletom okolnosti i zahvaljujući DBu tu gde jeste jer je njima odgovarao takav čovek na čelu DSa da bi upravo mogli da ga vozaju ovako kako to danas čine. Tužna sudbina.

Najgore je što su već sada počeli da nas obasipaju pričama kako su oni jedna odgovorna stranka i da je to razlog ove nakaradne vlade! Pa gospodo što onda niste odmah oformili vladu i bili odgovorni što ste dozvolili da Toma postane predsednik skupštine pa makar to bilo i na dva dana jer i to je vaša odgovornost! Stvarno mi je Tadić bio simpatičan ali sad kad znam da je jedan Koštunica sposobniji političar od njega više ne mogu da ga gledam istim očima! Sad but True!
 
Norma Kampl:
Извините што ћу, мимо свог обичаја, бити мало проста, али асоцијација је неодољива:

Они управо никако не умеју да задрже столицу.

(У оном смислу, да једино и знају да - с**у).


А да си наиван, јеси.

samo da jos jednom dodam: razocaran sam!
pa koga su oni do sada zajebavali a??? [da i ja budem prost] cekas zadnji minut...
ps. sada u vezi "stolice", mozda je naj izbor SRS?
 

Back
Top