Philoxenia Pefkohori

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i ja sam uplatila ovaj hotel preko Cormoran agencije iz Novog sada za jul mesec.Uplatu sam izvrsila u Dositejevoj ulici u Beogradu, na kojoj nema naziva agencije vec samo pise Philoxenia hotel, a tako se i javljaju na telefon. Naravno da nisu clanovi Yute i sad sam u frci kako ce sve da bude. Jedino me tesi sto je taj hotel i u ponudi Relaksa, dakle postoji.
Molim da mi se javi ko je isao preko ove agencije da znam iskustva.
 
tomafila:
i ja sam uplatila ovaj hotel preko Cormoran agencije iz Novog sada za jul mesec.Uplatu sam izvrsila u Dositejevoj ulici u Beogradu, na kojoj nema naziva agencije vec samo pise Philoxenia hotel, a tako se i javljaju na telefon. Naravno da nisu clanovi Yute i sad sam u frci kako ce sve da bude. Jedino me tesi sto je taj hotel i u ponudi Relaksa, dakle postoji.
Molim da mi se javi ko je isao preko ove agencije da znam iskustva.

Agencija Cormoran jeste clanica YUTE.
Nedavno sam se vratila iz Pefkohorija, i svaki dan sam prolazila pored Philoxenia hotela kada sam isla na plazu. Nisam ulazila unutra, ali mi se cini da je odlican hotel, na odlicnoj lokaciji uz samo setaliste, i ima lepo uredjen restoran. Sastoji se od vise zgrada koje spolja izgledaju prelepo, verovatno su skoro renovirane. Sigurna sam da nisi pogresila u izboru, javi nam kako si se provela. Pozdrav!
 
A YUTA je JAKA garancija za kvalitet......Nasmejah se skroz !
Ima i dobrih agencija, ali, ko god hoće i plati članarinu, MOŽE da se učlani, kao u ribolovačko društvo....

A ti dr samo nastavi da otvaraš nove teme pored postojećih i da troluješ.
NIJE ti tata kupio forum !

LOCK
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top