BILA JEDNOM JEDNA SRBIJA !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najjaci komentar sto sam danas procitao...


Владислав Б. Сотировић (www.freewebs.com/ovsiste), 11.05.2007, 18:18
Докле смо ми догурали!!!! Догурали смо дотле да је ударна (радосна!!!) вест за читаву нацију да је србијански министар дипломатије поднео ИЗВЕШТАЈ!!!!! (читај РАПОРТ) Европској Унији!!!! да је постигнут договор... Земљо отвори сеее!!!!!




HAHHAHAHAHAHAHAHHAH GADI MI SE OVA ZEMLJA I GAMAD KOJA ZIVI U NJOJ :)
 
HAHAHHAHAH ovaj covek je najjaci komicar u Srbiji danas :)

Владислав Б. Сотировић (www.freewebs.com/ovsiste), 11.05.2007, 20:05
Замислите овај циркус: Њујорк Тајмс је управо објавио вест да је Председник САД-а јутрос званично обавестио челнике Афричке Уније у Адис Абеби да је у Вашингтону управо постигнут договор о формирању демократске владе САД-а билатералним споразумом Демократске и Републиканске странке чиме се отвара реална могућност финансијске подршке демократским променама транзиционе САД од стране Афричке Уније која ће у знак подршке победи разума у Вашингтону истом упутити једнократску помоћ од 300.000 анголских динара ради чишћења ђубрета по њујоршким улицама.


Hahahahahah :D :D :D mandatar Solana :D sastavlja "srpsku" vladu hahahahahaha :P gubo srpska :P
 
Hehehe pa nisu krivi Kostunica, Tadic, Jovanovic i Co. vec narod koji ih je izabrao :)

Zamislite koja smo mi G0VNA od naroda, kad vekovima imamo grb koji kaze "Samo Sloga Srbina Spasava", a nas slazu Solana, Ren, Merkelova & Co. hahahahahahah

Ne podrzavam ni jednu stranku, jer su sve to g0vna, ali sto je neko rekao "pa p|zda vam materina sta vi mislite da Solana vise voli Srbiju od Nikolica ? " , samo sto vecina teletabisa zapravo i veruje u to u Srbiji :D

strasno...covek pomisli na sve ovo i samo se najezi :P
 
Evo za jednog vrsnog diskutanta. Priroda mu salje pozdrav!!!


09-priroda.jpg
 
Naciona|demokrata:
Hehehe pa nisu krivi Kostunica, Tadic, Jovanovic i Co. vec narod koji ih je izabrao :)

Zamislite koja smo mi G0VNA od naroda, kad vekovima imamo grb koji kaze "Samo Sloga Srbina Spasava", a nas slazu Solana, Ren, Merkelova & Co. hahahahahahah

Ne podrzavam ni jednu stranku, jer su sve to g0vna, ali sto je neko rekao "pa p|zda vam materina sta vi mislite da Solana vise voli Srbiju od Nikolica ? " , samo sto vecina teletabisa zapravo i veruje u to u Srbiji :D

strasno...covek pomisli na sve ovo i samo se najezi :P

To je rezon svakog poštenog čoveka

Sloba i Đinđić su stradali zbog kosovske kletve, da li postoji u kosmosu kazna za ove "demokrate" ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top