Pappas sindrome
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Pappas sindrome

Obećava
    Učlanjen
    06.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Pappas sindrome

Dakle stvar je ovakva.....moja bratanica ima konstatne temperature vec jako jako dugo i dobila je dijagnozu pappas sindom....volela bih da znam kako se ovo manifestuje tj koja je klinicka slika i dal postoji lek za to ....moze li da bude jako opasno...probala sam da pretrazim google al ne nadjem ono sto mi stvarno treba pa ako bi neko mogao da mi pogone bila bih zahvalna...........Hvala!
    upitnik

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: Pappas sindrome

Koliko bratanica ima godina,ko joj je postavio dijagnozu(specijalista cega) i da li postoji jos neki simptom ,podatak koji bi podelili sa nama ovde?
    Lepljiva tema-Pre postavljanja pitanja obavezno procitati

Obećava
    Učlanjen
    06.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Dakle stvarno nisam napisala kljucne stvari-izvinjavam se....! Ona se rodila 2002 i vec od 2.godine ima ove probleme...A problemi su jednostavno povisena temperatura i malaksalost....Prvo je ispitana na infektivne bolesti uradjene suy sve krve probe i nista nije nadjeno...da stvar bude jos cudnija sad skoro je imala povisenu temperaturu koja varira....npr. cesto bude oko 37 stepeni al se i povecava pa se vraca na 37 retko kad je ispod,kao i svi drugi ima malaksalost kad ima povisenu temp. i manjak snage u smilsu da bi samo lezala....
    Generalno......rekli su da sumnjaju na ovaj sindrom....Al ja ne znam ....dal usvari postoji resenje za to .Pa ako nesto znate bilo bi super.....takodje ako znate nekog doktora ili privatnu kliniku u kojoj bi mogla ponovo da se pregleda.....volela bih da znam....Unapred zahvalna!
    upitnik

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Iskreno receno nemam pojma koji je to sindrom.
    Ono sto se na netu spominje pod tim imenom je sve vezano za neke oftalmoloske simptome.
    Mora da postoji neka otpusna lista, na kojoj nesto pise, nalaz bi nam mnogo znacio.
    Za takva nejasna febrilna stanja na infektivnoj klinici je definitivno najbolji prof.
    Pavlovic.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Koji ne prima pacijente, vec leci samo "lezece" i svoje.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Pa dobro, profesor je, ni u svetu se do profesora ne dolazi tek tako.
    Ali zato ima lekara koji su pod njegovom skolom, sigurno da sa nekim od njih mogu da porazgovaraja, ako vec nisu.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •