kolor šamponi i polu trajne farbe - hitno!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: kolor šamponi i polu trajne farbe - hitno!!!!

Aktivan član blpd_girl (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2006.
    blizu jednog lepog mesta koje me plaši i jednog strašnog mesta koje ni ne primećujem...
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano kolor šamponi i polu trajne farbe - hitno!!!!

Žene, molim vas, pomagajte! nemam iskustva sa polutrajnim farbama i kolor šamponima, moja kosa je farbana u crno pa izbledela tako da sad izgleda vrlo tamno braon, a imam i retke smeđe pramenove(izvučeni blanšem pa smeđom farbom). Naime, MUKA MI JE više od te crnkaste kose, želim da je posvetlim ali ne želim da ponovo koristim trajne farbe, a pogotovo blanš. zanima me da li je kolor šampon ili polu trajna farba u stanju da posvetli moju kosu makar privremeno, makar u boju čokolade ili kestana? molim vas pomozite, očajna sam s kosom ko mi da i neke detalje, srce je!!!

Aktivan član piskaralo (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2007.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: kolor šamponi i polu trajne farbe - hitno!!!!

bolje potrazi pomoc nekog frizera, nego ovde mi da ti dajemo savete...-to to\i je moj savet

muski frizer bluears kod americke ambasade

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

E stvarno...ako ces bez hemikalija da je posvetlis, jedini nacin je da pustis svoju kosu da poraste, i to pod uslovom da je plava!

Ne kapiram, ali stavrno, kako mislis to da izvedes. Verovatno nisam dobro obavestena, sigurno ima nesto ali ti treba PRAVI frizer....s tim necim, jao

Jedan sto ima ono od cega se postaje plavusa bez farbanja,
    tako nekako!
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Aktivan član carolina 212 (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Najbezbolnije za tvoju kosu je biljni skidac farbe, kod tvog problema ti nece pomoci ni trajna farba, a ne kolor sampon

Aktivan član zorab (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2003.
    Reputaciona moć
    65

nije bas u vezi sa temom, ali je u vezi sa kosom, tj. frizerima...
    Jednom, davno, nasa omiljena komsinica, duhovita i "narodski" pametna zena, ekspert za glednje u solju, upozna kod nas prijateljicu moje maman (razlog kontakta doticno gledanje ) ... I tako, druzimo se mi uz kafu svi zajedno, vise puta. ..
    Jednom prilikom, kad je vec presla na ti sa ovom visokoobrazovanom zenom, sto bi se reklo "na polozaju", kaze ona maminoj prijateljici : Je l' bre, sve nesto hocu da te pitam... Di ti ides kod frizera, uvek si mnogo lepo osisana...
    - Imam svoju frizerku, mali salon, tu i tu...
    - 'Oces da je pitas da me primi, da mi zakazes, vidi kakva mi je glava...
    - Pa, evo ti adresa, mozes normalno da odes...
    - E, bas ti fala! Bas tako mi se svidja, kao kod tebe!

I posle nekoliko dana ode nasa komsinica kod doticne frizerke...
    Pa nam prica : Jao, pa to, bre, neka mala radnja, silazis dole....(Verovatno je mislila da "ispektorka" ide u neki velelepni salon). Pitala me - Kod koga ste se vi to bili!? Pa, vama je upropascena kosa...Kazala mi ne moze sada nista da uradi , mora malo da poraste ...da dodjem za mesec dana... Fina neka zena, kaze zasto da vam naplacujem kad ne mogu da uradim kako treba"
    Prodje mesec, ode komsinica kod te-i-te frizerke. Pre toga maman i ja joj kazemo da obavezno svrati da je vidimo...

Predvece stize Dance, na licu krajnja konsternacija, a na glavi - vunica!
    Pa, sta je to !? - zabezaknute maman i ja.
    - More, napravila me na crnca! Upropastila me! Sve mi izgorela! A kako se pravila fina! "Di ste vi isli kod frizera" Bolje da nisam ni kod tebe dosla, mislim se!
    - Pa, sta si joj rekla!?
    - Pa, sta da joj kazem!?! BAS VAM FALA! To sam joj rekla! Bas ste mi fino namestili, k'o crnaca! Fala vam, idem da iznenadim familiju kako sam se isfrizirala kod ****( tu sad ime mamine prijateljice) frizera!

To je bio tako jedan PRAVI frizer...

Veoma poznat Jacqueline (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    143

Imam dosta iskustva licnog a i profesionalnog da ti kazem da ako ti je podloga prirodno crna kosa bez agresivnih hemijskih sredstava je neces moci posvetliti.Najbolje je da kosu pustis da izraste i onda negujes svoju prirodnu.Svaki dobar frizer ce ti reci da posvetljivanje kose,nije bitno cime se radi,ne moze biti bezopasno tj.unistice ti kosu .Usput imala sam kosu bojerir.smedja-crna-prir.smedja-svetli pramenovi-plava-ruzino drvo- vatreno crvena-mahagoni-tamno smedja-jesenji pramenovi-tamno smedja i tp sve za oko 7 godina iliti sto bi rekli premazana sam svim farbama ali sam se zato osetila prozvanom da te posavetujem!

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

Gde vi nalazite te polutrajne farbe i kolor šampone? Ja ih nešto slabo viđam po radnjama... jedino kad iskukam da mi se donese iz inostranstva...

Veoma poznat Jacqueline (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    143

Najpoznatiji kolor sampon Hellenton-moja snaja ga uzima vec godinama i prezadovoljna je,ja nisam bila

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Ја сам, као, плава, а пролетос сам ставила колор шампон ватрено црвени.... Постепено се испирао једно 2-3 недеље... То је онај Палет у кесицама, има га у Лили парфимеријама.

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

Citat Original postavio Tosicka
    Najpoznatiji kolor sampon Hellenton-moja snaja ga uzima vec godinama i prezadovoljna je,ja nisam bila
    Hellen-ton.. mmm
    gde te stignem, tu ti noge dignem

Učlanjen
    17.04.2006.
    blizu jednog lepog mesta koje me plaši i jednog strašnog mesta koje ni ne primećujem...
    Reputaciona moć
    58

hm, ja sam kupila Palet, boju blue black, čisto da isprobam i na pramenovima (smeđim) uopšte se nije primio, samo ih je neznaztno potamneo, a jedino što se ovo crno osvežilo, a čak ni nije ta nijansa, samo je malo crnje nego što je bilo!

Aktivan član Silvie (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Gde se kupuje taj biljni skidac farbe, tj. da li neko zna u kom salonu ga koriste?

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio blpd_girl
    Žene, molim vas, pomagajte! nemam iskustva sa polutrajnim farbama i kolor šamponima, moja kosa je farbana u crno pa izbledela tako da sad izgleda vrlo tamno braon, a imam i retke smeđe pramenove(izvučeni blanšem pa smeđom farbom). Naime, MUKA MI JE više od te crnkaste kose, želim da je posvetlim ali ne želim da ponovo koristim trajne farbe, a pogotovo blanš. zanima me da li je kolor šampon ili polu trajna farba u stanju da posvetli moju kosu makar privremeno, makar u boju čokolade ili kestana? molim vas pomozite, očajna sam s kosom ko mi da i neke detalje, srce je!!!

Preko crne farbe ti ništa ne može posvetliti kosu, sem blanša .... Jednostavno, kolor šampon je mnogo blaža varijanta od farbe, brže se ispira i tako to, ali daleko od toga da može bilo šta preko tamne podloge.
    Morala bi da odeš kod nekog dobrog frizera koji će da ti iz tamne izvuče svetlu boju ... proces traje i po nekoliko sati ..... a posle mesecima dolaziš do željene boje ...

Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Meni su bila dovoljna dva odlaska da se iz crne vratim u plavu, i ne mislim pritom da sam bila onako gadno zuta, nego je boja bila belicasta. Jedino lose je sto sam oba puta skratila kosu minimum 5,6cm, ali sam posle toga bila mirna i zadovoljna

Učlanjen
    17.04.2006.
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio carolina 212
    Meni su bila dovoljna dva odlaska da se iz crne vratim u plavu, i ne mislim pritom da sam bila onako gadno zuta, nego je boja bila belicasta. Jedino lose je sto sam oba puta skratila kosu minimum 5,6cm, ali sam posle toga bila mirna i zadovoljna
    a šta su koristili? blanš ili skidač farbe?

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

He he tako su i meni jednom skidali farbu "skidačem farbe", a ono blanščinaaaaaa......

Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Skidac farbe

Obećava
    Učlanjen
    17.10.2006.
    Reputaciona moć
    41

"Skidac farbe" je prica za malu decu, ako imate prijateljicu frizerku, ona ce vam to reci, druge ce smuckati nesto, pa sta ispadne. Ja nisam probala, ali sam videla na reklami novu kolekciju iz Palette, za tamnu kosu. Napravljena je sa svrhom da posvetli tamne nijanse, mislim da se zove Luminescence, ili tako nekako, deluje mi kao dar sa neba, ako je kao sto kazu.
    A evo, moj dragi kaze da on zna za odlican metod skidanja boje u dva koraka.
    1. Obrij glavu
    2. Cekaj da kosa poraste
    Hehe, on uvek ima sjajne ideje....

Slične teme

1. mlade dobre polu-devojke-polu-ribe...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 12.11.2007., 15:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •