moram ovo da pitam

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.059
Šta je nama kao građanima i biračima važnije, da nam politički konkurent nestane ili da nam bude za nijansu bolje? Čitam komentare i ne mogu da verujem, svima je krivo što je DS pristao na Vladu sa DSS-om jer je Bože moj Koštunici podaren "novi život". Na ponovljenim izborima bi Koštunica bio "muški" kažnjen i sad je problem što to nismo realizovali, pa makar i na štetu države.
Onda je bolje da Vladu prave DSS i SRS posle ponovljenih izbora, gde bi SRS dobio 100 mandata, Koštunica i SPS po 15 i eto Vlade u kojoj radikali diriguju.
Investitori beže, berza krahira, ratne fanfare se čuju...
I komentari da će DS popušiti na sledećim izborima, neka ******, pušio je i 2003 pa se vratio. Neka puši svaki drugi ciklus, ali neka u onome kad dobije poverenje radi ono za šta je biran. Ja za njega nisam glasao da bi se bavili uništenjem Koštunice, Nikolića, Dinkića, Jovanovića, već da menja ovu zemlju sa kime može i hoće.
U ovom mandatu očekujem, zatvaranje sage o Hagu i Mladića ad akta, dobijanje statusa kandidata za članstvo u EU, rast BDP ne manji od 6%po godini i godišnje investicije ne manje od 2 milijarde Evra.
 
Колега ја НАМ честитам на коначном разуму - да је влада састављена, каква год да је. Уморили су ме и забринули. Ваљда су били свесни да поновљени избори не би знатно променили однос снага.

Идемо даље. Сретно нам било.
 
filatelista:
Šta je nama kao građanima i biračima važnije, da nam politički konkurent nestane ili da nam bude za nijansu bolje? Čitam komentare i ne mogu da verujem, svima je krivo što je DS pristao na Vladu sa DSS-om jer je Bože moj Koštunici podaren "novi život". Na ponovljenim izborima bi Koštunica bio "muški" kažnjen i sad je problem što to nismo realizovali, pa makar i na štetu države.
Onda je bolje da Vladu prave DSS i SRS posle ponovljenih izbora, gde bi SRS dobio 100 mandata, Koštunica i SPS po 15 i eto Vlade u kojoj radikali diriguju.
Investitori beže, berza krahira, ratne fanfare se čuju...
I komentari da će DS popušiti na sledećim izborima, neka ******, pušio je i 2003 pa se vratio. Neka puši svaki drugi ciklus, ali neka u onome kad dobije poverenje radi ono za šta je biran. Ja za njega nisam glasao da bi se bavili uništenjem Koštunice, Nikolića, Dinkića, Jovanovića, već da menja ovu zemlju sa kime može i hoće.
U ovom mandatu očekujem, zatvaranje sage o Hagu i Mladića ad akta, dobijanje statusa kandidata za članstvo u EU, rast BDP ne manji od 6%po godini i godišnje investicije ne manje od 2 milijarde Evra.

Браво Филателиста! Нажалост ево је Србија, а они који се највише залажу за ''Нови систем вредности'' највише функционишу по старом '''Ма нек комшији цркне крава, ма макар ја умро од глади''.

Идемо у ЕУ, и надам се да ће Србија после мандата ове владе постати много јача, а грађани Србије сигурнији и срећнији. И Живела Србија у ЕУ!
 
filatelista:
Šta je nama kao građanima i biračima važnije, da nam politički konkurent nestane ili da nam bude za nijansu bolje? Čitam komentare i ne mogu da verujem, svima je krivo što je DS pristao na Vladu sa DSS-om jer je Bože moj Koštunici podaren "novi život". Na ponovljenim izborima bi Koštunica bio "muški" kažnjen i sad je problem što to nismo realizovali, pa makar i na štetu države.
Onda je bolje da Vladu prave DSS i SRS posle ponovljenih izbora, gde bi SRS dobio 100 mandata, Koštunica i SPS po 15 i eto Vlade u kojoj radikali diriguju.
Investitori beže, berza krahira, ratne fanfare se čuju...
I komentari da će DS popušiti na sledećim izborima, neka ******, pušio je i 2003 pa se vratio. Neka puši svaki drugi ciklus, ali neka u onome kad dobije poverenje radi ono za šta je biran. Ja za njega nisam glasao da bi se bavili uništenjem Koštunice, Nikolića, Dinkića, Jovanovića, već da menja ovu zemlju sa kime može i hoće.
U ovom mandatu očekujem, zatvaranje sage o Hagu i Mladića ad akta, dobijanje statusa kandidata za članstvo u EU, rast BDP ne manji od 6%po godini i godišnje investicije ne manje od 2 milijarde Evra.

Ma, nama nije dobro ni jedno rešenje. Smešno zvuči, ali tako je.
Voja će opet da me davi, muči, razvlači, smara, obećava i obećava.......Majstor je za to.
 
filatelista:
U ovom mandatu očekujem, zatvaranje sage o Hagu i Mladića ad akta, dobijanje statusa kandidata za članstvo u EU, rast BDP ne manji od 6%po godini i godišnje investicije ne manje od 2 milijarde Evra.

To je bio cilj i prošlog mandata pa nešto ne vidim da je Mladić u Hagu, ni da smo za pedalj bliži evropi.
 
filatelista:
Šta je nama kao građanima i biračima važnije, da nam politički konkurent nestane ili da nam bude za nijansu bolje?

Сам си рекао "нијанса".
Е па да знаш, да нестану LSD-NSDAP и остали екстремни "европејсци" пристао бих да ми буде и нијансу горе. Рецимо алалио бих 50 ојра месечно.
Примера ради, гледам Чеду Јовановића у "Полиграфу"... каже нова влада треба, нова политика... и онда почне са Сребреницом. Е, истог момента сам алалио што је евро поскупе тог дана за динар. И алалио бих још неколико динара. ;-)
 
Нјабољи показатељ за мене је кад су ЛДП и СРС незадовољни! А нама који желимо да живимо једног дана у Србији 21 века нек је са срећом. Наравно да се сваком од нас нешто свиђа а нешто не али ово је најбоље решење за грађане Србије у овом тренутку а и некако ми је овај дан лепши него јучерашњи.
 
Lacibg:
Колега ја НАМ честитам на коначном разуму - да је влада састављена, каква год да је. Уморили су ме и забринули. Ваљда су били свесни да поновљени избори не би знатно променили однос снага.

Идемо даље. Сретно нам било.

Mislis da je bolja vlada Dulic-Markovica, Pozderaca, Djilasa, Kozmidis-Luburica, Sutanovaca, Jocica i slicnih likova od izbora? Pa nece bas biti.
 
Chávez:
Mislis da je bolja vlada Dulic-Markovica, Pozderaca, Djilasa, Kozmidis-Luburica, Sutanovaca, Jocica i slicnih likova od izbora? Pa nece bas biti.

Чавез, ви сте имали прилике да формирате владу, имали сте председника парламента, имали сте и молбе СПС па шта још хоћете да се сви сагнемо и попушимо вам. Боље би било да моткама кренете на Тому и Вучића да би вам објаснили зашто нису формирали владу кад су могли.

Само ви чекајте 50% + 1, доћи ће то али сутра, још ако направите дил са ЛДП да би рушили владу, па треба Вас све.... али добро народ нек гласа кад је глуп.. шта ћу му ја, можда народ и воли вечите губитнике ко зна.
 
Torius, s kim da se formira vlada, sa Kostunjavom Zmijom? Da li si ti normalan? Kad bi to uradila SRS ja nikada u zivotu vise ne bih glasao za Radikale. Ili ce SRS formirati normalnu vladu (sto znaci bez DSS-a) ili cete vi formirati vlade sa Luburicima i Pozdercima. Treceg nema.
Ti ne mozes da shvatis da ima ljudi u ovoj zemlji kojima cilj nije vlast vec ideja. Koja je ideja Voje Kurtonice? Vlast, pa bilo s kim?
 
I ako prezirem LDP koji bi kao i Radikali nazalost profitirao na novim izborima,mislim da su oni dalekoseznije mnogo bolje reshenje od ove"vlade".
Koshtunica ce opet da rovari a sad ima novi izgovor za neizvrshavanje medjunardnih obaveza-moze da kao fol optuzuje DS da i oni opstruishu.
Koshtunica je sve ovo oko Tome odigrao prefektno shto se interesa njegove stranke tiche,ma koliko to loshe po drzavu bilo-nije ga bilo briga.Rizikovao je da ga povuku niz slivnik ako Tadic ne prihvati vladu i ide na izbore(shto je i trebalo uraditi).DS je ipak pokazao vecu svest za interese drzave i "poshtedeo"DSS propasti zarad stabilnosti.Da je DSS stvarno stranka demokratske orjentacije vredelo bi,ovako ima da se nastavi agonija i nishta ta vlada nece reshiti od bezbroj gorucih problema jer ce mirotochivi uvek biti tu da "kochi".Ako ova vlada izgura 6 meseci to ce joj biti vrh...i onda smo poet na pochetku,samo sa gorih pozicija nego chak i danas.
 
Celokupno ponašanje vrha Dsa je skandalozno. Odrekli su se mnogih ideja zarad toga da uzmu što pre većinu, a onda su uzeli većinu i dali Koštunici mesto premijera. Ovo je izdaja svih principa koje je uspostavio Zoran Đinđić koji je znao kako sa Koštunicom treba.

Izbori gube smisao ako je Koštunica svejedno premijer.

Da su izboi ponovljeni nakon svega bi najveći gubitnik bio DSS, ovako DSS je zahvaljujući Tadiću najveći dobitnik.
 
Najjači su oni što govore o kolapsu DS-a
pa neka nestane ako je to politička volja ovoga naroda. Onaj koji priča o rejtingu stranke u ovom momentu, onda je običan politikant i budala.
Koštunica je i alio i bio bezobrazan i nudio se radikalima, sve stoji, ali ajmo na nove izbore, ajmo još tehničare 3 meseca, ajmo još propadanja ove države, ajmo opet da LDP+DS+G17+ nema većinu, ajmo opet stvarati tenziju, ajmo opet praviti revoluciju, ajmo opet demonstrirati, ali nemoj da ništa uradimo konstruktivno.
Majke mi, imam osećaj da ova najava nastavka pregovora sa EU tako boli neke koji se zalažu za evro integracije, da to graniči sa bolesim.
I sve se svodi na ono, ma neka sam ja u pravu, pa po cenu propadanja i nestanka.
 
@Estonac
Ма јашта скандалозно је, неће да руше споменике борцима против фашизма...
Губите смисао ви! Ко још помиње Европску Унију ;)
И када ћеш у Естонију?
 
E bre covece godisnje investicije od 2 milijarde evra al u ciji dzep. Sedam godina nas zamajavaju te Evropa, te Mladic u Hagu, te inflacija manja od 10%. Alo jesi li svestan da je sve to neprrodno. Da se kurs evra odrzava vestacki. Ja nisam protiv Evrope, al s ovim politicarima NEMOGUCE. Alo kostunica je opet premijer. Bio je, nista nije uradio, opljackana je drzava totalno, a vi ko papagaji - dajte vladu pa dajte vladu. Nemojte samo za godinu dve ocemo izbore. Sami hocete da vas neko pljacka. I sad stvarno mislis da ce biti bolje kad je formirana vlada?????
 
filatelista:
Šta je nama kao građanima i biračima važnije, da nam politički konkurent nestane ili da nam bude za nijansu bolje? Čitam komentare i ne mogu da verujem, svima je krivo što je DS pristao na Vladu sa DSS-om jer je Bože moj Koštunici podaren "novi život". Na ponovljenim izborima bi Koštunica bio "muški" kažnjen i sad je problem što to nismo realizovali, pa makar i na štetu države.
Onda je bolje da Vladu prave DSS i SRS posle ponovljenih izbora, gde bi SRS dobio 100 mandata, Koštunica i SPS po 15 i eto Vlade u kojoj radikali diriguju.
Investitori beže, berza krahira, ratne fanfare se čuju...
I komentari da će DS popušiti na sledećim izborima, neka ******, pušio je i 2003 pa se vratio. Neka puši svaki drugi ciklus, ali neka u onome kad dobije poverenje radi ono za šta je biran. Ja za njega nisam glasao da bi se bavili uništenjem Koštunice, Nikolića, Dinkića, Jovanovića, već da menja ovu zemlju sa kime može i hoće.
U ovom mandatu očekujem, zatvaranje sage o Hagu i Mladića ad akta, dobijanje statusa kandidata za članstvo u EU, rast BDP ne manji od 6%po godini i godišnje investicije ne manje od 2 milijarde Evra.

Ti si Filatelista mudar covek i kvalitetna individua i ja ti cestitam na odlicnom tekstu.
 
filatelista:
Najjači su oni što govore o kolapsu DS-a
pa neka nestane ako je to politička volja ovoga naroda. Onaj koji priča o rejtingu stranke u ovom momentu, onda je običan politikant i budala.
Koštunica je i alio i bio bezobrazan i nudio se radikalima, sve stoji, ali ajmo na nove izbore, ajmo još tehničare 3 meseca, ajmo još propadanja ove države, ajmo opet da LDP+DS+G17+ nema većinu, ajmo opet stvarati tenziju, ajmo opet praviti revoluciju, ajmo opet demonstrirati, ali nemoj da ništa uradimo konstruktivno.
Majke mi, imam osećaj da ova najava nastavka pregovora sa EU tako boli neke koji se zalažu za evro integracije, da to graniči sa bolesim.
I sve se svodi na ono, ma neka sam ja u pravu, pa po cenu propadanja i nestanka.

Bottom line je da je Tadić izbacio đelića da bi ga prodao i Koštunici dao mesto premijera. da je Srbija imala jedinstvenu šansu da vidi leđa Koštunici i da DSov čovek dobije mesto premijera. Jedinstvenu šansu da jedna proevropska stranka ima i predsednika i premijera i to se završilo tako što legijin premijer dobija drugi mandat, a njegov ministar policije koji je rasterao ljude koji su vodili Sablju ostaje ministar policije.

Sada mi treba da poverujemo da je to nekakva pobeda i da je nešto spašeno. Ma ajde molim te. To su besmislice koje služe da se opravda jedna politička nedoslednost i bezkičmenjaštvo kakvo do sada nije viđeno.

Tadić je ispao mula a Koštunica maher u odnosu na njega. Zato ćemo sada još koju godinu trpeti Koštunicu na mestu premijera.

To što smo sada dobili nastavak pregovora je odlično, ali se ne radi o tome da nama večito EU daje ustupke zato što nismo otišli nazad u ekstremizam već da se mi izborimo za poštovanje i saradnju. Ovako ne idemu u tom pravcu već u pravcu toga da neprekidno ostanemo slepo crevo evrope. Mene je iskreno sramota.

DS je u pregovorima mogla da zauzme odlučniji stav i spreči ovu tragediju.
 
Eraserhead:
Bottom line je da je Tadić izbacio đelića da bi ga prodao i Koštunici dao mesto premijera. da je Srbija imala jedinstvenu šansu da vidi leđa Koštunici i da DSov čovek dobije mesto premijera. Jedinstvenu šansu da jedna proevropska stranka ima i predsednika i premijera i to se završilo tako što legijin premijer dobija drugi mandat, a njegov ministar policije koji je rasterao ljude koji su vodili Sablju ostaje ministar policije.

Sada mi treba da poverujemo da je to nekakva pobeda i da je nešto spašeno. Ma ajde molim te. To su besmislice koje služe da se opravda jedna politička nedoslednost i bezkičmenjaštvo kakvo do sada nije viđeno.

Tadić je ispao mula a Koštunica maher u odnosu na njega. Zato ćemo sada još koju godinu trpeti Koštunicu na mestu premijera.

To što smo sada dobili nastavak pregovora je odlično, ali se ne radi o tome da nama večito EU daje ustupke zato što nismo otišli nazad u ekstremizam već da se mi izborimo za poštovanje i saradnju. Ovako ne idemu u tom pravcu već u pravcu toga da neprekidno ostanemo slepo crevo evrope. Mene je iskreno sramota.

DS je u pregovorima mogla da zauzme odlučniji stav i spreči ovu tragediju.

O manijakalnom samokaznjavanju LDPOVACA sam vec ranije pisao pa necu da se ponavljam. Medjutim najvise boli to sto cete ostati marginalni na lokalnim izbirima i da opet od Vas nista nece ZAVISITI, vec samo vi od necega.
 
filatelista:
Najjači su oni što govore o kolapsu DS-a
pa neka nestane ako je to politička volja ovoga naroda. Onaj koji priča o rejtingu stranke u ovom momentu, onda je običan politikant i budala.
Koštunica je i alio i bio bezobrazan i nudio se radikalima, sve stoji, ali ajmo na nove izbore, ajmo još tehničare 3 meseca, ajmo još propadanja ove države, ajmo opet da LDP+DS+G17+ nema većinu, ajmo opet stvarati tenziju, ajmo opet praviti revoluciju, ajmo opet demonstrirati, ali nemoj da ništa uradimo konstruktivno.
Majke mi, imam osećaj da ova najava nastavka pregovora sa EU tako boli neke koji se zalažu za evro integracije, da to graniči sa bolesim.
I sve se svodi na ono, ma neka sam ja u pravu, pa po cenu propadanja i nestanka.
Тачно.

Ја све време то говорим, и да су ЛДП такође у ствари велике штеточине за ову државу и народ.
(И зашто оно, о идеалном допуњавању са СРС).
 
Eraserhead:
Je li možete vas dvoje da nađete neki pesak i da se tamo igrate i ostavite ljude koji hoće ozbiljno da pričaju.
И из овог се види колико си "пук'о". Баш ми је драго због тога.

Ти "озбиљно причаш"? - Ха, ха, ха...

Баш лепо засмејаваш људе овде.
 

Back
Top