Наставак преговора са ЕУ и визне олакшице одмах по формирању владе.
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Наставак преговора са ЕУ и визне олакшице одмах по формирању владе.

Primećen član Torius (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Наставак преговора са ЕУ и визне олакшице одмах по формирању владе.

Ко је највећи играч?

1. Показао да СРС баш брига за Србију зато што неће у Владу.

2. Наставио да буде премијер

3. Омогућио наставак преговора са о стабилизацији и придруживању.

4. Добио већи број министарстава него што му је предходно понуђено

Колатерарна штета

Истраумирао Србију а највише нас гласаче ДСС јер би од нових избора највише профитирала деструктивна секта ЛДП.

Zainteresovan član perapera (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: Наставак преговора са ЕУ и визне олакшице одмах по формирању владе.

To je bilo cisto kockanje sa celom zemljom, kad je izgubio trazio je da se ta ruka ne racuna, nego da krenu ispocetka. To mu je vraćeno samo zato sto ovi iz DS dovoljno razumni da ne prave sranje u zemlji.
    Pravi rezultat tog kockanja su novi izbori gde bi on stahovito izgubio.

Domaćin Marin55 (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Наставак преговора са ЕУ и визне олакшице одмах по формирању владе.

bah... ja bas jucer kupio ruski rijecnik da ucim jezik... kad ono formirana vlada.

Iskusan Duh Sekire (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio Torius
    Ко је највећи играч?

Колатерарна штета

Истраумирао Србију а највише нас гласаче ДСС јер би од нових избора највише профитирала деструктивна секта ЛДП.

Ко је светски шампион!!!
    Иначе, био сам и сам мало "траумиран" зато што је још тактички рано ићи ђоном... Нека, кад Америка унилатерално призна Косово...
    Али уживао сам у патњама баш тих из "секте"... Јер некако се и они боје улоге револуционара коју толико прижељкују.
    „Ko ne voli Dabić Rašu, popušio karu našu“ Kustendorf

Primećen član Chávez (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ne znam ko je najveci igrac ali da vece fekalije od Vojislava Kostunice nije bilo na srpskoj politickoj sceni. On je pokazao da je spreman da udje u sukob i sa EU kako bi ocuvao svoje kadrove na pozicijama. Zbog kadrova je spreman na sukob, ali zbog Kosova i Srbije nije. Smrad.

Iskusan Duh Sekire (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio Chávez
    Ne znam ko je najveci igrac ali da vece fekalije od Vojislava Kostunice nije bilo na srpskoj politickoj sceni. On je pokazao da je spreman da udje u sukob i sa EU kako bi ocuvao svoje kadrove na pozicijama. Zbog kadrova je spreman na sukob, ali zbog Kosova i Srbije nije. Smrad.
    И ту си у праву.
    Политика је *****...
    Мада ми је ово било више хазард него тактика. Мада, сад како се брзо договарају све ми личи на договор да се изради ЕУ-бирократија. Можда је и твој Тома учествовао.
    „Ko ne voli Dabić Rašu, popušio karu našu“ Kustendorf

Zainteresovan član perapera (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Chávez
    Daj molim te do juce si likovao i falio DSS, sad je opet qurva del koštunica
    Tako vam i treba. Šta ocekivati od vas kad metiljavi, kako ga vi zovete, moze da se igra sa nikolićem kao marionetom za zastrasivanje.
    Poslednji put ažurirao/la perapera : 11.05.2007. u 15:53

Domaćin Marin55 (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Toma Nikolic ce ostati u istoriju kao vremenski najkraci predsjednik parlamenta.

Zainteresovan član kololoco (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Torius
    Ко је највећи играч?

Obrukao nas pred svetom!

A to je dobro zato sto je u proslom sazivu pokazao kako se gubi Crna Gora, prekidaju pregovori sa EU, ne sprovode obaveze prema medjunarodnoj zajednici iako se obecavaju, prave malverzacije sa privatizacijama i drugim poslovima,... Zaista je zasluzio jos jedan mandat!

Omogucio ih je ulazak DSa u vladu, a on ih je prekinuo.

To je politikantsvo i to sto to nije odbro po drzavu nego po njega meni ne odgovara i ne pokazuje mi da je on najveci igrac vec najpokvareniji foteljas!

Колатерарна штета

Ovo je drugi (pravilan nacin da se posmatra situacija.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Ajde sad posle svega neka mi neko razuman sve lepo objasni ako moze. Nisam neki kojima je sve to teorija zavere i stranih placenika i tajnih agenata itd.
    Ali me sada niko ne moze ubediti da u sva ova sr@nja sto su se desila proteklih par dana nisu bili umesani svi koji su usli u parlament (osim Cigana, Madjara, Albanaca i ostalih kojih ima malo).
    Ovime je najverovatnije prouzrokovano to da SRS izgubi veliki broj glasaca, a drugo moze da bude i da pokazu onima iz EU koji se interesuju za nas da mogu da puste i radikale, pa da gledaju sta ce onda.
    Da sam ne znam koliko tolerantan (a prilicno jesam) ni rodjenoj majci ne bih mogao da oprostim 15h javnog i najgoreg moguceg pljuvanja.
    S druge strane, podrzati radikale koji su godinama pljuvali po Kostunici i radili sve sta su radili je jos nelogicnije.

Na kraju sve ove price zivo me interesuje kakvu je ko tu ulogu imao u svemu ovome i zasto.
    Ukoliko mi neko odgovori, molio bih da to ne budu zadrti pripadnici odredjene stranke.
    Hy everybody

Zainteresovan član kololoco (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Кулиража
    Ajde sad posle svega neka mi neko razuman sve lepo objasni ako moze. Nisam neki kojima je sve to teorija zavere i stranih placenika i tajnih agenata itd.
    Ali me sada niko ne moze ubediti da u sva ova sr@nja sto su se desila proteklih par dana nisu bili umesani svi koji su usli u parlament (osim Cigana, Madjara, Albanaca i ostalih kojih ima malo).
    Ovime je najverovatnije prouzrokovano to da SRS izgubi veliki broj glasaca, a drugo moze da bude i da pokazu onima iz EU koji se interesuju za nas da mogu da puste i radikale, pa da gledaju sta ce onda.
    Da sam ne znam koliko tolerantan (a prilicno jesam) ni rodjenoj majci ne bih mogao da oprostim 15h javnog i najgoreg moguceg pljuvanja.
    S druge strane, podrzati radikale koji su godinama pljuvali po Kostunici i radili sve sta su radili je jos nelogicnije.

Na kraju sve ove price zivo me interesuje kakvu je ko tu ulogu imao u svemu ovome i zasto.
    Ukoliko mi neko odgovori, molio bih da to ne budu zadrti pripadnici odredjene stranke.

Ja licno mislim da nema ovde neke zavere vec da je to takav kov ljudi. Predsednik SPSa je naredio atentat na Draskovica, pa je ovaj posle dosao na vlast uz pomoc njegove stranke. Kostunica i Dinkic su bili u prvom redu u borbi protiv SPSa i posle su takodje dosli na vlat uz pomoc istih. DSS i G17 su napravili najgoru medijsku kampanju za skidanje DSa sa vlasti 2003 koja je najvecim delom bila zasnovana na lazima, pa su oni sad svi zajedno. Mnogi od nas se secaju duela Dinkica i Djelica u kojima je pominjana cela familija, pa su sad drugari. Toma i Seselj i Vucic su pljuvali mlohavog Kostunicu pa su se uortacili sa njima da bi dosli na mesto predsednika parlamenta, onda su DS i G17 to oprostili ovima. Suma sumarum je da je politika za ljude kratkog pmacenja i jakog stomaka.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

oh kako su se dojucerasnji obozavaoci lika i dela ljigoavog kostunice ( a chavez pre svega) razocarali

you made my day honey

a ona fuksetina od kostunice i dalje hara...
    you make me sick because i adore you so

Ističe se pumps (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Banshee
    oh kako su se dojucerasnji obozavaoci lika i dela ljigoavog kostunice ( a chavez pre svega) razocarali

you made my day honey

a ona fuksetina od kostunice i dalje hara...
    Ma pu$ti politiku... ajde dolazi u Crnu Goru na koncert Rolling Stones-a...

Bogumi, pitanje je da li ce istog koncerta biti u Srbiji, ako ovako nastave s politikom.

ps.
    prije ovih ludila 1991. u Beogradu (Zemunu) je gostovao Bob Dylan (bio sam na tom koncertu), pa me je nesto stra' da ako dodju Rolling Stones ne bude opet nekakvijeh *ovana popa Jovana

Slične teme

1. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 03.04.2009., 00:14
  2. Одмах кажи да
    Autor W.A.S.P. u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 06.11.2008., 13:53
  3. Визне олакшице?
    Autor Предатор u forumu Politika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 05.10.2006., 13:31

Pravila za slanje poruka