...Jer je nasha kuca putujuca... - prozor u brachni i vanbrachni zivot
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: ...Jer je nasha kuca putujuca... - prozor u brachni i vanbrachni zivot

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano ...Jer je nasha kuca putujuca... - prozor u brachni i vanbrachni zivot

Da li zivite (da li ste ziveli) sa partnerom? Koje stvari su vam se svidele u zajednichkom zivotu, a koje ne? Kako ste prevazishli razlike? Nove navike, kao i one stare?
    Tenis turnir u Zemunu - Znachi open...

Aktivan član Maxy (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: ...Jer je nasha kuca putujuca... - prozor u brachni i vanbrachni zivot

Dva dana sam ziveo sa devojkom, i to mi je dosta za "neko" vreme.Mislim da jos nisam zreo za tako nesto:-)
    Ljudi Vai dolazi u Beograd:-P .I najvaznije od svega,ipak sam ja genije:!:

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Podrazumevano Re: ...Jer je nasha kuca putujuca... - prozor u brachni i vanbrachni zivot

[FONT=Comic Sans MS]Moj muz i ja smo zajedno od srednje skole i sve dok se nismo ono sto se kaze vencali nismo ni zajedno ziveli. Tako da je u mom slucaju zajednicki zivot vezan za brak i to jeste razlika u odnosu na obicno zabavljanje zbog niza stvari koje takva situacija namece- ko ce u nabavku, ko ce placati racune ko ce sta da radi. Po meni je vazno da postoji zajednicka kasica prasica i dogovor o svemu jer onda sve dobro funkcionise. Potreban je manji period uhodavanja, ali praksa pokazuje kako se tada pocne i na kakvim temeljima se izgradi odnos tako ostaje i dalje.
    Sto bi rekli nasi stari sve se moze kad se hoce
    ..[/FONT]

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Мени мама каже: од куће можеш да одеш само код матичара.

Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Gadjaj mamu nekom teglom krastavaca or somethin'...

chika_doktor
    Guest

jednom i nikad vishe

Poznat Maslachak (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

....ja sam zzivela u periodima od po par dana.... znachi okolo 3,4 5 dana max....

nezgodancija u takvoj situaciji je shto je to samo delimichno zajednichki zzivot... nije u potpunosti.

jerbo, dovoljno je dugo da jedno drugom dosadimo, a previshe je kratko da normalno funkcionishesh - znachi, u tom periodu sam se iskljuchivala iz uobichajenih stvari koje inache radim - nisam ishla da se vidjam sa drugarima, nisam ishla u teretanu....

zapravo, nisam radila nishta shto ne bismo mogli da radimo zajedno. a nije ni on.

ali komtam da zzivimo zajedno, to svakako ne bi bilo bash tako....

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio rastamann
    Gadjaj mamu nekom teglom krastavaca or somethin'...
    savet je do jjajaja..

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Nisam bila ni u vanbracnoj, ni u bracnoj zajednici.

Ne cnam.... :-(
    " Мир красотой спасётся ".

Aktivan član KriviStojko (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2007.
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio storm cloud

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Our house
    was our castle and our keep
    our house
    in the middle of the street...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zivjela... Doduse, pomalo nespecificno buduci da mu je ves prala majka, a ponekad je i rucak donosio od nje...
    Neke od razlika medju nama prevazisli smo tako sto sam ga naucila da kuva...
    Postojale su stvari kod njega koje mi nikada nisu prestale da smetaju, poput njegove zelje da stalno izlazimo zajedno... Zvanicno, nije imao nista protiv da izadjem sa prijateljicama, stavise nikada mi nijednu rijec nije prebacio kada je to u pitanju, ali je svaki put kad sam tako izlazila ostajao kod kuce sam i tuzan, sto je meni naravno izazivalo grizu savjesti...

Učlanjen
    20.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Citat Original postavio Gazdarica
    Zvanicno, nije imao nista protiv da izadjem sa prijateljicama, stavise nikada mi nijednu rijec nije prebacio kada je to u pitanju, ali je svaki put kad sam tako izlazila ostajao kod kuce sam i tuzan, sto je meni naravno izazivalo grizu savjesti...
    ....e toooo meni nije jasno....

...zashto se svaki put, kad ja izadjem sama, on potrudi da mi to nekako upropasti?.....

...svesno il nesvesno?

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Ja živim sa dečkom evo već par meseci .... meni je lepo. Dobro se slažemo, nemamo nekih većih problema .... klopu sprema ko kako stigne, kuću sredjujemo isto tako .... tako da je meni dosta pojednostavljena uloga ''domaćice'' i to mi se jako dopada.

Doduše, ovakav odnose ide sa godinama ... on ima 39, ja 33 .... znači jednostvno smo se našli i nema tu prevelikih uklapanja, kao kad si mladji.

Učlanjen
    20.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

....a koliko ste pre toga bili zajedno?

Iskusan rile_laki_oblak (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    97

a meni majka govorila, pre nego sto su me izbacili iz kuce mojom voljom, da obavezno moram prvo da zivim sa devojkom... i da vidim da li 'mozemo da se slozimo, da ne bismo upropastili zivot jedno drugom'... sa druge strane, otac mi je dao jedan drugi savet... rek'o mi je... sine, do 21, samo sa starijima... da te nauce nesto... posle 21, samo sa mladjima... da ih naucis nesto... takodje, rek'o mi je da se nikada ne kladim na tim koji se bori za opstanak...

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Suprug i ja isli smo na dva duga letovanja pre braka, pre njega nisam imala takvo iskustvo...i nisam saznala nista posebno novo sto vec nisam znala o njemu...osim da hrce...a i nije mi prijavio da smatra za moj posao namestanje kreveta, sklanjanje njegovih po stolicama bacenih majica...ali, naravno, sredili smo to...dobro smo funkcionisali zajedno...
    To mi deluje kao generalna proba...ja bih pre isla na brak nego na zajednicki zivot...stvar ukusa...

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Сад ме нека тема са Сваштаре инспирисала да питам: да ли делите кревет са партнером са којим живите? Ако да, како сте се на то навикли?

Мени је то мучење. :|

Učlanjen
    20.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

@storm
    ....e meni je u pochetku bilo muchenje.... znash, ideja da ti se neshto mota oko nogu... fuj...
    ...nismo mogli zajedno da spavamo na ogromnom krevetu, a kamoli na prosechnom ili malom....

sada,
    na dasci dimenzija 20x80 zaspimo k`o topovi, i uz to, prelepo spavamo....

Učlanjen
    20.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

bash mi neshto legla ova tema. uklopila mi se u trenutne kontemplacije.

Aktivan član Maxy (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Сад ме нека тема са Сваштаре инспирисала да питам: да ли делите кревет са партнером са којим живите? Ако да, како сте се на то навикли?

Мени је то мучење. :|
    Meni nije, ali zato osoba koja spava sa mnom uglavnom prodje sa laksim povredama .
    Ljudi Vai dolazi u Beograd:-P .I najvaznije od svega,ipak sam ja genije:!:

Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Jedan deo nedelje provodimo zajedno...To je die besten deo moje nedelje...Nekako funkcionishem od-do. Kada smo zajedno, sve radimo ugl. zajedno. Spavamo zajedno, oboje kao bebe kuntamo i to od samog pochetka. Ono, jutro je mnogo bolje kada je vidim pored. Kada se umotamo, mogli da zaspimo i na shahovskoj tabli.
    Vremenom sam zavoleo i neke stvari koje sam u samom pochetku video kao mane. Sada ne mogu bez njih.

Prethodno iskustvo je bilo dramatichno. Bili smo totalno razlichiti, nepremostivo razlichiti...

Učlanjen
    20.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

...e sad sam se totalno raznezzila.... shto postavi ovu temu?....uf.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ranije nisam voljela da s nekim dijelim krevet... Sad volim... Stavise, uzivam u tom osjecaju bliskosti i topline...
    Ima jos nesto o cemu sam ranije pisala i na ZK... Naime, dok sam zaljubljena, uopste mi ne smeta hrkanje muskarca... Stavise, ni ne cujem ga, ili ako ga i cujem, umjesto da me iritira, ono me cak i uspavam... Ma, spavam kao beba...

Primećen član BanovanKorisnik (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Ne živimo zajedno, ali smo zajedno svaki minut. Nekad kod mene nekad kod nje. Obožavamo da spavamo jedno pored drugog - što bliže tio bolje ... (ni hrkanje joj ne smeta - samo me prevrne ne stranu).

Slične teme

1. .: Nasha Mala Klinika :.
    Autor wind_of_change u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2008., 23:09
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.05.2007., 14:40
  3. Nasha Posla....
    Autor islandjanin u forumu Arhiva
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.12.2006., 19:43
  4. Nasha politika...