tinejdzerski casopisi

Koji tinejdzerski casopis je najbolji?

  • BRAVO

  • Politikin zabavnik

  • BRAVO screen fun

  • OK!

  • CHICA

  • BRAVO GIRL!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kao prvo Politikin zabavnik nije tinejdzerski casopis vec casopis sa sve generacije!
Drugo, svi ostali pomenuti casopisi su katastrofa i sluze samo da dodatno zaglupljivanje ionako vec poprilicno zaglupljene omladine..tako da, ako vam je imalo stalo do sebe bolje bi vam bilo da se okanete tih baljezgarija i uzmete npr. Politikin zabavnik!

A vi BRAVO girls, molim vas da mi kazete sta to tu ima sto je tako zanimljivo?
 
najnovija odeca britni spirs i njeni posteri !!! i to u prirodnoj velicini !!!! ;)

blah povraca mi se od takvih casopisa! a i uglavnom svi tinejdz casopisi su mi nekako uradjeni kao za morone.. cast izuzecima

politikin zabavnik rulz :D :D
 
Shinoda:
Kao prvo Politikin zabavnik nije tinejdzerski casopis vec casopis sa sve generacije!
Drugo, svi ostali pomenuti casopisi su katastrofa i sluze samo da dodatno zaglupljivanje ionako vec poprilicno zaglupljene omladine..tako da, ako vam je imalo stalo do sebe bolje bi vam bilo da se okanete tih baljezgarija i uzmete npr. Politikin zabavnik!

A vi BRAVO girls, molim vas da mi kazete sta to tu ima sto je tako zanimljivo?

agree 8-)
 
Moj vid tinejdžerskih časopisa u Srbiji:

Bravo mi je zaista užas, kupovao sam pre po 2-3 broja, sad ništa, i to samo zbog postera.
Toliko prostim jezikom napisano, da me oči bole od čitanja njegovih stranica.

Politikin zabavnik je super časopis,ali mislim da malo treba da promeni koncepciju.
Recimo-klub obožavatelja, da postoje rubrike Kultura, da ne bude samo tipa enciklopedije, već da prati tokove života i da grafički vid časopisa bude znatno promenjen.

Za CHICU nikad čuo, tako da ne mogu da komentarišem.

Bravo Screen Fun ne može biti teenagerski časopis, jer ga čitaju i odrasli ljudi, nije to samo za omladinu, postoje i stariji ljubitelje kompjuterskih igrica. :)

Bravo Girl zagljupljuje naše devojke&devojčice totalno prostim savetima za ,,bolji izgled,, i tera ih da idu put Poznatih drogerašica i out ličnosti poput Britney Spears&co.

OK! mogu slobodno reći da ima odličnu grafiku, ponekad ga prelistam kad skoknem do drugarice, nema onih glupih ,,sexy saveta,, i na potpuno moderan i urban način pokazuje jedan teenagerski život, uzgred košta 80 dinara a ima dobrih postera i poklona.

To bi bilo to.
 

Back
Top