POMAZITE I MENI:)

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
tema je: u cemu najvise volite da vidite zenske noge- u pantalonama (farmerkama), uskoj suknji do kolena, kratkoj uskoj suknji, leprsavoj i sirokoj suknjici ili haljici do kolena, dugoj skorz suknji, shorcu, itd. ne mogu svega da se setim. sta vam najvise budi mastu (bezobraznu)?
a za devojke: u cemu najvise volite da ste, kada njegova ruka krene da vam mazi kolena?
(ovo mi je prva tema, imajte milosti:) )
 
NovaIsta:
tema je: u cemu najvise volite da vidite zenske noge- u pantalonama (farmerkama), uskoj suknji do kolena, kratkoj uskoj suknji, leprsavoj i sirokoj suknjici ili haljici do kolena, dugoj skorz suknji, shorcu, itd. ne mogu svega da se setim. sta vam najvise budi mastu (bezobraznu)?
a za devojke: u cemu najvise volite da ste, kada njegova ruka krene da vam mazi kolena?
(ovo mi je prva tema, imajte milosti:) )
Nek ti je sa srecom... :lol: :lol:

leprsavoj i sirokoj suknjici ili haljinici do kolena,pa i neki lep minic!Onako od teksasa,a mogu i pantalone da uzbude,ma bre moze sve! :lol: :lol:
 
NovaIsta:
tema je: u cemu najvise volite da vidite zenske noge- u pantalonama (farmerkama), uskoj suknji do kolena, kratkoj uskoj suknji, leprsavoj i sirokoj suknjici ili haljici do kolena, dugoj skorz suknji, shorcu, itd. ne mogu svega da se setim. sta vam najvise budi mastu (bezobraznu)?
a za devojke: u cemu najvise volite da ste, kada njegova ruka krene da vam mazi kolena?
(ovo mi je prva tema, imajte milosti:) )
Ma opusteno, sve sto curi lepo stji, na mestu je! A ako planiras neko zesce vacarenje, suknjice i haljinice su zakon!!!
 
NovaIsta:
(ovo mi je prva tema, imajte milosti:) )
Mi treba da imamo milosti, a ti nisi zaboravio da nam uvališ da ti pomazimo! :evil:
Al' dobro, 'aj da ti oprostimo...
A i nije loša tema. 8)
Ja najviše volim kad devojke nose tesne mini haljinice od streča, pamuka ili nečeg sličnog, pod uslovom da imaju lepe noge. To je i kombinacija koja se najlakše eliminiše u žaru borbe, jedan potez i sve je dostupno.
Lepi su (samo manje praktični) i šorcevi, oni kratki, od isečenih farmerki, kad devojče ima lepu guzu, kao naša Bobba npr... uzgredbudirečeno, gde je to devojče, nema je nešto na forumu? :-?
 

Back
Top