susret sa bivsim deckom

Eugenie

Početnik
Poruka
40
Molim vas, pomagajte! :oops:
Pozvana sam za sutra u drustvo gde ce se naci moj bivsi decko. Raskinuli smo sredinom novembra, i od tada nasi odnosi i nisu bili bas nesto ljupki. Pri tome sam ja raskinula sa njim i sad imam drugog momka, ali se meni cini da je on nekako uspeo da izvede (lazima, naravno) da je on mene iskulirao. Skroz detinjasto za osobu od 20 i kusur godina, al sta cete.
I tako sad ne znam sta da radim, da li da idem, kako da se ponasam.... a ko za inat, moj decko je nesto zauzet, tako da ni njega ne mogu da povedem!Dakle, sta mislite? Da li da odem i sta da radim?????
 
Eugenie:
Pri tome sam ja raskinula sa njim i sad imam drugog momka, ali se meni cini da je on nekako uspeo da izvede (lazima, naravno) da je on mene iskulirao. Skroz detinjasto za osobu od 20 i kusur godina, al sta cete.
Upoznaj me s njim, retoricke sposobnosti su mu jaca strana, mogao bih i da naucim nesto.
Eugenie:
I tako sad ne znam sta da radim, da li da idem, kako da se ponasam.... a ko za inat, moj decko je nesto zauzet, tako da ni njega ne mogu da povedem!
E jadnicak bas nema srece.
Eugenie:
Dakle, sta mislite? Da li da odem i sta da radim?????
Samo nemoj da te grize savest zbog ovake patetike.
P.S. Nemoj samo da bivsi stosta naprica i iskoristi svoje retoricke sposobnosti u cilju tvog ocrnjivanja u smislu kako si opet laka ...
 
Zak:
Eugenie:
Pri tome sam ja raskinula sa njim i sad imam drugog momka, ali se meni cini da je on nekako uspeo da izvede (lazima, naravno) da je on mene iskulirao. Skroz detinjasto za osobu od 20 i kusur godina, al sta cete.
Upoznaj me s njim, retoricke sposobnosti su mu jaca strana, mogao bih i da naucim nesto.
Eugenie:
I tako sad ne znam sta da radim, da li da idem, kako da se ponasam.... a ko za inat, moj decko je nesto zauzet, tako da ni njega ne mogu da povedem!
E jadnicak bas nema srece.
Eugenie:
Dakle, sta mislite? Da li da odem i sta da radim?????
Samo nemoj da te grize savest zbog ovake patetike.
P.S. Nemoj samo da bivsi stosta naprica i iskoristi svoje retoricke sposobnosti u cilju tvog ocrnjivanja u smislu kako si opet laka ...

Hmmmmm.....
Sto se njegovih retorickih sposobnosti tice, tu i ne stoji bas dobro - stos je samo u pogledu :arrow: ljudi su takvi - veruju u ono sto im se servira. Sad samo ostaje da se ti ponasas kao da si bezuslovno u pravu i.... "hiljadu puta izgovorena laz postace istina". E onda se tu javlja sledeca svar - uvek se nadje neko ko ne podlegne lazno samouverenom ponasanju, i na taj nacin odvajas "masu" i "elitu".
Mislim da je moj poblem sa doticnim bio u tome sto sam bila ubedjena da je "elita" (ne u smislu drustvene, vec.... hmmmmmm.... intelektualne elite) a lik ispade intelektualna "masa". I tako ja njega ostavim, ali to je druga prica.
 
A da... sto se odlaska tice, ipak sam odlucila da lepo ostanem kod kuce i bavim se pametnijim stvarima..... Zaista ne zelim da budem deo nove spletke starih """prijatelja""", koji su me i uvalili u te lose odnose sa bivsim.
Prosto ne mogu da poverujem koliko su ljudi prizemni, zlobni i vole da zabadaju nos u ono sto neko ne zeli da oni znaju!
 
Anonymous:
ko je spletkario uopste

Pa to nisam spomenula.....
ima tu jos jedna devojka koja je napravila silne neke spletke posto sam ja raskinula sa doticnim (da sad ne prepricavam... skroz je glupo) i sad ce i ona biti tamo... I tako sedim ja i razmisljam, i kazem sebi da u toj ekipi nema ama bas NIKOGA ko zavredjuje paznju. Sve sami spletkarosi i gledacice spanskih serija (odatle im, valjda, i inpiracija za one"ljovisna" spletke). Uglavnom, shvatim da je totalno isprazno i glupo da idem da bih, kao, pokazala nekom ne znam ni sama sta, i to jos da se cimam po ovom snegu :lol: I to 'ajde bar da ti ljudi nesto i vrede, pa da mi je i stalo do kontakata sa njima, nego kazem vam, totalni prosek.
I da ne duzim dalje, resim da citavu ekipu lepo otkacim i posvetim se ljudima koji to stvarno zasluzuju, i kojima nisam poligon za isprobavanje saveta iz "Kako zabiti prijatelju noz u ledja u 100 lakih lekcija".... kapirate.
 

Back
Top