susret sa bivsim deckom
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: susret sa bivsim deckom

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano susret sa bivsim deckom

Molim vas, pomagajte! ops:
    Pozvana sam za sutra u drustvo gde ce se naci moj bivsi decko. Raskinuli smo sredinom novembra, i od tada nasi odnosi i nisu bili bas nesto ljupki. Pri tome sam ja raskinula sa njim i sad imam drugog momka, ali se meni cini da je on nekako uspeo da izvede (lazima, naravno) da je on mene iskulirao. Skroz detinjasto za osobu od 20 i kusur godina, al sta cete.
    I tako sad ne znam sta da radim, da li da idem, kako da se ponasam.... a ko za inat, moj decko je nesto zauzet, tako da ni njega ne mogu da povedem!Dakle, sta mislite? Da li da odem i sta da radim?????

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Citat Original postavio Eugenie
    Pri tome sam ja raskinula sa njim i sad imam drugog momka, ali se meni cini da je on nekako uspeo da izvede (lazima, naravno) da je on mene iskulirao. Skroz detinjasto za osobu od 20 i kusur godina, al sta cete.
    Upoznaj me s njim, retoricke sposobnosti su mu jaca strana, mogao bih i da naucim nesto.
    I tako sad ne znam sta da radim, da li da idem, kako da se ponasam.... a ko za inat, moj decko je nesto zauzet, tako da ni njega ne mogu da povedem!
    E jadnicak bas nema srece.
    Dakle, sta mislite? Da li da odem i sta da radim?????
    Samo nemoj da te grize savest zbog ovake patetike.
    P.S. Nemoj samo da bivsi stosta naprica i iskoristi svoje retoricke sposobnosti u cilju tvog ocrnjivanja u smislu kako si opet laka ...

Guest

Podrazumevano Re: susret sa bivsim deckom

pa idi ko da je on jedini tamo

Guest

Podrazumevano

Mani se neprijatnih situacija!I gledaj da izlazis samo sa svojim momkom!

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Zak
    Pri tome sam ja raskinula sa njim i sad imam drugog momka, ali se meni cini da je on nekako uspeo da izvede (lazima, naravno) da je on mene iskulirao. Skroz detinjasto za osobu od 20 i kusur godina, al sta cete.
    Upoznaj me s njim, retoricke sposobnosti su mu jaca strana, mogao bih i da naucim nesto.
    I tako sad ne znam sta da radim, da li da idem, kako da se ponasam.... a ko za inat, moj decko je nesto zauzet, tako da ni njega ne mogu da povedem!
    E jadnicak bas nema srece.
    Dakle, sta mislite? Da li da odem i sta da radim?????
    Samo nemoj da te grize savest zbog ovake patetike.
    P.S. Nemoj samo da bivsi stosta naprica i iskoristi svoje retoricke sposobnosti u cilju tvog ocrnjivanja u smislu kako si opet laka ...
    Hmmmmm.....
    Sto se njegovih retorickih sposobnosti tice, tu i ne stoji bas dobro - stos je samo u pogledu ljudi su takvi - veruju u ono sto im se servira. Sad samo ostaje da se ti ponasas kao da si bezuslovno u pravu i.... "hiljadu puta izgovorena laz postace istina". E onda se tu javlja sledeca svar - uvek se nadje neko ko ne podlegne lazno samouverenom ponasanju, i na taj nacin odvajas "masu" i "elitu".
    Mislim da je moj poblem sa doticnim bio u tome sto sam bila ubedjena da je "elita" (ne u smislu drustvene, vec.... hmmmmmm.... intelektualne elite) a lik ispade intelektualna "masa". I tako ja njega ostavim, ali to je druga prica.

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A da... sto se odlaska tice, ipak sam odlucila da lepo ostanem kod kuce i bavim se pametnijim stvarima..... Zaista ne zelim da budem deo nove spletke starih """prijatelja""", koji su me i uvalili u te lose odnose sa bivsim.
    Prosto ne mogu da poverujem koliko su ljudi prizemni, zlobni i vole da zabadaju nos u ono sto neko ne zeli da oni znaju!

Guest

Podrazumevano

E bas mi je drago da si me poslusala!Samo bi se iznervirala da si otisla(i to jos bez momka)znas kako bi te gledali...Pametna si ti cura!poz.

Guest

Podrazumevano

ali si ispala qqvica

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Bas nije ispala qkavica

Guest

Podrazumevano

ko je spletkario uopste

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    ko je spletkario uopste
    Pa to nisam spomenula.....
    ima tu jos jedna devojka koja je napravila silne neke spletke posto sam ja raskinula sa doticnim (da sad ne prepricavam... skroz je glupo) i sad ce i ona biti tamo... I tako sedim ja i razmisljam, i kazem sebi da u toj ekipi nema ama bas NIKOGA ko zavredjuje paznju. Sve sami spletkarosi i gledacice spanskih serija (odatle im, valjda, i inpiracija za one"ljovisna" spletke). Uglavnom, shvatim da je totalno isprazno i glupo da idem da bih, kao, pokazala nekom ne znam ni sama sta, i to jos da se cimam po ovom snegu I to 'ajde bar da ti ljudi nesto i vrede, pa da mi je i stalo do kontakata sa njima, nego kazem vam, totalni prosek.
    I da ne duzim dalje, resim da citavu ekipu lepo otkacim i posvetim se ljudima koji to stvarno zasluzuju, i kojima nisam poligon za isprobavanje saveta iz "Kako zabiti prijatelju noz u ledja u 100 lakih lekcija".... kapirate.

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

That`s my girl!!!Svaka cast, kapiramooo 8)

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    That`s my girl!!!Svaka cast, kapiramooo 8)
    Hvaaaalaaaaa I za ovo, i za savete na priv.

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nema na cemu
    Znas...i drugi put :wink:

Guest

Podrazumevano

ko te tu, uopste zvao? pa onda si pokazala da ih se bojish i da si slaba heh.....

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

On manipulishe, a ti se, jadna okachila momentalno da nam kazesh da si ga ti iskulirala, ne on tebe...
    Oh dear god...me je zgrozen....

Slične teme

1. Sex sa bivsim/bivsom?!
    Autor Sarah u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 08.07.2014., 21:26
  2. Poruke bivsim ljubavima
    Autor Brajan Koen u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 355
    Poslednja poruka: 06.07.2014., 21:15
  3. druzenje sa bivsim devojkama?
    Autor waterlily u forumu Ljubav i seks