Pa i ne bi nam bilo lose sa Rusima..

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Nocas sam razmisljao i nisam spavao celu noc.Razmisljao sam o ovom nastalom problemu u Srbiji i ustanovio sam da nam ne bi bilo lose sa Rusima.Zamislite da postanemo deo Ruske Federacije i automatski postanemo svetska sila.Pa onda tu su ekskurzije u Rusiji, pa onda sluzbeni jezik Ruski, pa onda prelepe Ruskinje itd.
 
Marin55:
Nocas sam razmisljao i nisam spavao celu noc.Razmisljao sam o ovom nastalom problemu u Srbiji i ustanovio sam da nam ne bi bilo lose sa Rusima.Zamislite da postanemo deo Ruske Federacije i automatski postanemo svetska sila.Pa onda tu su ekskurzije u Rusiji, pa onda sluzbeni jezik Ruski, pa onda prelepe Ruskinje itd.

А јеси ли ноћаске јео рахатлук и пио кахву........ а јеси ли сањао девице......... а јеси ли јутрос ишао код 'ође да добијеш хамајлију?????????????...... :lol: :lol: :lol:
 
pumps:
hm...
a sto mislite na ovu "ORIGINALNU" ideju:
SAVEZ SRBIJE, BJELORUSIJE i GRCHKE ? ovo puta na srecu, bez Crne Gore. Naravno, na srecu Crne Gore ;)

"kuku tome kog Rusija brani , a Srbija hrani "

Sa Grcima moze, oni su isti cigani ko i mi. Svi cemo zajedno prodavati girice Crnogorcima i Rusima, oni vole girice jer girice upijaju vodku u stomaku. Ako se Crna Gora udruzi sa Rusima, uz svaku giricu dzaba pivo. Kada dodju na ledinacko jezero, mislim.
 
perapera:
Ако су ми информације тачне да руси увелико купују црногорско приморје, онда ће те ви постати руска губернија много пре нас.
Nesto mi nije jasno ... Vidim da si bio medju onima koji su govorili "SRPSKO MORE, a sada kazesh CRNOGORSKO PRIMORJE...Vidi se tvoj mentalni napredak. "Svakim danom u svakom pogledu - sve vishe napredujesh"....
Ne, Crna Gora nece postati NICHIJA guparnija, kako ni Ruska tako ni Srpska..
Oh, samo da ti kazem ...juce je u Crnoj Gori uspastavljen i treci operater mobilne telefonije, a kapital je iz SRBIJE, dakle SRPSKI. Hocesh da kazesh da je tom logikom Crna Gora Srpska gubernija ?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Де де сто те то толико погодило
Ја никад нисам користио израз српско море, чак и да га руси купе цело ја ћу га звати црногорско приморје, то је за мене више географски појам
Оно горе сам написао зато сто се спрдаш са нама предлажеш нам разне савезе, а постајете страни туристи у сопственој земљи
 
Marin55:
Nocas sam razmisljao i nisam spavao celu noc.Razmisljao sam o ovom nastalom problemu u Srbiji i ustanovio sam da nam ne bi bilo lose sa Rusima.Zamislite da postanemo deo Ruske Federacije i automatski postanemo svetska sila.Pa onda tu su ekskurzije u Rusiji, pa onda sluzbeni jezik Ruski, pa onda prelepe Ruskinje itd.

Не чини ми се да је неко од Вас био скоро у Русији. Модернизовала се, већина млађих становника говори Енглески (што се не може рећи за већи део ЕУ), људи возе добре аутомобиле, сасвим пристојно живе и имају значајан пораст стандарда, али проблем је што нас Русија неће, а неће нас ни ЕУ, тј. неће нас нико када укочени наркомани са стаљинистичким методама (читај Чеда) престављају ''Демокрартски'' блок Србије - па није ни чудо што се већи део мање образованог становништва јежи и на сам помен демократије (при томе замишљајучи Чеду)
 
ShadowNinjaMan:
A i kao drugo u svakom ratu su nas ispalili ko mlade majmune.

Naopaka ti logika. Ili zlonamerna.
Nemci nas ubijali na 1001 način. I budi siguran da će smisliti samo za nas još nekoliko miliona načina.
Amerikanci su nas bombardovali i kada smo bili saveznici. Sav ustaški ološ su pokupili i sakrili posle II WW. Okupirali su nam teritoriju.
Čitaj polako, možda ćeš shvatiti. NE MOGU NAM BITI SAVEZNICI; JER SU OKUPATORI.
Rusi ništa od svega toga nam nisu uradili i kao opet su veći zločinci prema Srbima.
Čini mi se da se mnogima okrene u glavi od pomisli na savez Srbije i Rusije. Naravno da Srbija treba da bude maksimalno posvećena takvom savezu, a ne da flertuje i ***** se malo sa EU, malo sa USA, malo sa Rusijom i malo ko zna sa kime.
Ako Srbija ozbiljno shvati takvo partnerstvo, shvatiće ga i Rusija, a razumeće i NATO ološ.
 
perapera:
Де де сто те то толико погодило
Ја никад нисам користио израз српско море, чак и да га руси купе цело ја ћу га звати црногорско приморје, то је за мене више географски појам
Оно горе сам написао зато сто се спрдаш са нама предлажеш нам разне савезе, а постајете страни туристи у сопственој земљи
Ne sprdam se !
I dotichni SAZVEZ (SRBIJA, BJELORUSIJA i GRCHKA) nisam izmislio JA, nego jedan Vash BIVSHI i POKOJNI PREDSJEDNIK ! ! !
Naravno, ljudsko pamcenje je kratko, ali znam da se VECINA ljudi u Srbiji sjeca tog predloga.
E, sada te rijechi da se JA sprdam UPUTI ORIGINALNIM(om) AUTORU TAKVE IDEJE.
 

Back
Top