Чији интерес заступају активисти ЛДП на форуму

Interesi koje zastupaju forumski clanovi LSD-NSDAP su interesi

  • Crne Gore

  • Estonije

  • Amerike

  • Druge Srbioje

  • Drugacije Srbioje

  • "kruga dvojke"

  • Novog Beceja

  • Mise Beka (Djindjicev kum)

  • Cedinih snabdevaca robom

  • Vladimira Bebe Popovica


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Па ајде да видимо.

Објашњење: Druga/Drugacija Srbioja - ни они сами не могу да се одлуче. А слово вишка није случајно. То је из времена кад онај главни руфутабис није могао да одкуца паролу без 10 слова вишка. Најзад, њихова Србија (Srbioja) и моја - не могу бити иста земља!
 
BlackMusician73:
Rusija je svakim danom sve omrženija u Srbiji pa se tresu ruke...:lol:

Естонац, то са трешењем руку је типично твоја фора. А теби су се пре тресле руке, отуд
Srbiоја.
После си ваљда ишао на терапију па се мало средио. Или је стигао контигент "робе"...
А то за Русију нема да бринеш. Овде не рушимо споменике Црвеној армији. 8-)

А и одакле ти то за Русију. Ја Русију нисам поменуо...
Да ниси мало дечко оптерећен мржњом. Не ваља ти то.
Није здраво за срце... а ни остале органе - руке, ноге, буљу, главу :roll:
 
Duh Sekire:
Естонац, то са трешењем руку је типично твоја фора. А теби су се пре тресле руке, отуд
Srbiоја.
После си ваљда ишао на терапију па се мало средио. Или је стигао контигент "робе"...
А то за Русију нема да бринеш. Овде не рушимо споменике Црвеној армији. 8-)

А и одакле ти то за Русију. Ја Русију нисам поменуо...
Да ниси мало дечко оптерећен мржњом. Не ваља ти то.
Није здраво за срце... а ни остале органе - руке, ноге, буљу, главу :roll:

Nisam ja estonac, za tebe sam Nigerijac.
Sad gnjuraj. :lol:
A Rusiju si pomenuo i stavio sliku onog nesrećnika što su ga Putinovi KGBovci likvidirali.

Norma,

zahvaljujući Radikalima Rusija će biti od sada posmatrana kao pretnja za nezavisnost Srbije.
 
Могли сте гледати на ХРТ Нешу Прокића члана бољшевичке фракције Демократске странке ЛДП-а, који је једва чекао да крене са пљувањем Српског народа и српске историје на усташкој ТВ!Идеолог ЛДП је црвена баба Латинка Перовић...
 
BlackMusician73:
zahvaljujući Radikalima Rusija će biti od sada posmatrana kao pretnja za nezavisnost Srbije.
Ја стално питам, а нико да ми одговори:

А САД није "претња за независност"? "Амери" - могу а "Руси" не?

Где је ту принципијелност?

Уосталом, до сада, као, није посматрана, било која велика сила, као "претња за независност?


Јер, ми смо, као, независни, и иначе?
 
Ја стално питам, а нико да ми одговори:

А САД није "претња за независност"? "Амери" - могу а "Руси" не?

Ja ti odgovorio, ali ne čitaš.
Niko nije predlagao da Srbija bude američka država zato amerika nije pretnja.

Што си се напалио?Узми један балван да се растеретиш биће ти лакше.

Ne volim ja te tradicionalne Krajinške običaje.
 
BlackMusician73:
Evo je Nataša Jovanović, reci lutko jesi li se udala?
Шта је, не можеш да се одлучиш ко ти је дражи, Наташа или Вучела?

Па да, лепо рекох ја да сте ви њима фасцинирани.

(Што, у ствари, кад се боље размисли, уопште и није чудо).
 
http://forum.krstarica.com/member.php?u=50098
BlackMusician73:
Evo je Nataša Jovanović, reci lutko jesi li se udala?

c040.gif
 
LDP zastupa stavove i interese građanske Srbije, Srbije koja će biti u EU, one Srbije u kojoj će kriminalci biti u zatvoru, a ne u vilama od po nekoliko milona evra, Srbije koja na ratne zločince ne gleda kao na heroje nego kao na ubice i kriminalce kojima je mesto u hagu mada bih ja veše voleo da ih vidim u našim zatvorima, Srbije koja ceni rad i trud, a ne lenjost i nemar.

Duh Sekire- ako si mislio čije stavove i interese zastupaju na ovom forumu onda je dovoljno o tome i tebi rekao BlackMusician73!
 
Miloszdbg:
LDP zastupa stavove i interese građanske Srbije, Srbije koja će biti u EU, one Srbije u kojoj će kriminalci biti u zatvoru, a ne u vilama od po nekoliko milona evra, Srbije koja na ratne zločince ne gleda kao na heroje nego kao na ubice i kriminalce kojima je mesto u hagu mada bih ja veše voleo da ih vidim u našim zatvorima, Srbije koja ceni rad i trud, a ne lenjost i nemar.
Где оно беше Чеда живи? У вили од неколико милиона еура свога мафијашког кума!!!

... а од рада се уби јадан... мораће ускоро у инвалидску пензију... јетра страдала, а и мозак све трошнији!
 
Ја и овом приликом позивам чланове, симпатизере, а највише руководство ЛДП-а да дођу у Бијељину, Бањалуку, Требиње, Брчко, Добој, Фочу, Зворник... и неке се мало прошетају улицама и разговарају са народом да се упознају шта мислимо о њима.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top