POLIHRONO

Imas mislim tema za Polihrono...ako nema...Onda ovako...Mesto bas za odmor...nema nocnog zivota sem u susednom Haniotiju...Polihrono lepo mirno mestasce...kafici i restorani svi uz plazu...plaze okej...more lepo...i to je to o Polihronu...
 
Mi smo bili prosle godine. Evo nekolioko fotosa.
 

Prilozi

  • 1.Polihrono 2006.jpg
    1.Polihrono 2006.jpg
    49,7 KB · Pregleda: 303
  • 2.Polihrono 2006.jpg
    2.Polihrono 2006.jpg
    37 KB · Pregleda: 295
  • 3 Polihrono 2006.jpg
    3 Polihrono 2006.jpg
    43,7 KB · Pregleda: 295
Da li neko zna bilo sta o vili tj kuci irini? Cula sam da to mesto nema nijednu jedinu diskoteku a ako je i vila bezveze...smoricu se:)

I ja sam cula da nema diskoteka i nekog silnog nocnog provoda, ali nemoj da te to obeshrabri, blizu je Hanioti a i taxi je oko 5eura u sezoni tako da nije strasno. Kazu za Polihrono da je idealno mesto za porodicni odmor, ja nisam bila do sad. Ove godine idem prvi put. Pozdrav!:)
 
Polihrono je malo mesto gde letuju porodice sa malom decom . Mirno je i nema diskoteke ali zato je na 5 km Hanioti a na 10 km Pefkohori e tamo ima zabave na pretek možete iznajmiti skuter ili otići taksijem mislim da je nešto manje od 5 e nisam siguran. Sa porodicom sam od 26.07. do 05.08. u polihronu pa ako je neko za druženje tu sam
 
Polihrono je malo mesto gde letuju porodice sa malom decom . Mirno je i nema diskoteke ali zato je na 5 km Hanioti a na 10 km Pefkohori e tamo ima zabave na pretek možete iznajmiti skuter ili otići taksijem mislim da je nešto manje od 5 e nisam siguran. Sa porodicom sam od 26.07. do 05.08. u polihronu pa ako je neko za druženje tu sam

Mi cemo biti tamo vec pocetkom juna! Kakvi su ti utisci pd ranijih godina posto sam negde procitala da ste vec bili u Polihronu? Gde ste se snabdevali, ima li nekih zezalica za decu (i ja vodim dvoje sitne decice), imas li neki savet ili sl.:)
 
U Polihronu postoje dva marketa koji zadovoljavaju svakodnevne potrebe, nekoliko vrsta hleba, mleka, mlecnih proizvoda, voca...svakodnevnih namirnica, pekara je prakticno izmedju ta dva marketa,imaju super pecivo i fenomenalne kolace i sladoled, mesara je isto u blizini, ma tamo je sve u blizini:)...brze hrane na svakom cosku, picerije...u jednoj radi nas covek i divan je jer mozes da ga pitas za sve sto te interesuje, gde sta kupiti, gde otici...bukvalno sve, i naravno...svi znaju srpski ali nece da ga pricaju:lol:
Za decu, pored mora koje je toplo i kristalno cisto, imas na setalistu pored obale par igraonica sa zezalicama .:D
 
U Polihronu postoje dva marketa koji zadovoljavaju svakodnevne potrebe, nekoliko vrsta hleba, mleka, mlecnih proizvoda, voca...svakodnevnih namirnica, pekara je prakticno izmedju ta dva marketa,imaju super pecivo i fenomenalne kolace i sladoled, mesara je isto u blizini, ma tamo je sve u blizini:)...brze hrane na svakom cosku, picerije...u jednoj radi nas covek i divan je jer mozes da ga pitas za sve sto te interesuje, gde sta kupiti, gde otici...bukvalno sve, i naravno...svi znaju srpski ali nece da ga pricaju:lol:
Za decu, pored mora koje je toplo i kristalno cisto, imas na setalistu pored obale par igraonica sa zezalicama .:D

Nadam se da ce nesto od toga da radi krajem maja, znas li mozda kakvo je vreme krajem maja-pocetkom juna? Pozz
 
Ja radim u turistickoj agenciji u Novom Sadu. Radimo sa svim agencijama, tako da su Vam kod nas sve turisticke agencije na jednom mestu. Ako Vas interesuju konkretne cene samo napisite gde Vam se ide, koji termin i posebne zahteve. Ja cu se potruditi da dobijete konkretne odgovore. Pre mesec dana sam bila u Grckoj i jako mi se svidelo. Obilazili smo kapacitete za leto 2008.Moj e-mail je solajahelena@gmail.com.Hvala, cao.
 
Ja sam u Polihronu sa porodicom početkom septembra. Da li može neko da mi napiše nešto više kako je zaista tamo kada se vrati? Brine me samo putovanje jer vodimo malo dete, staro 2 godine prvi put na tako dug put, pogotovo što idemo autobusom. Da li neko ima slično iskustvo? Da li neko ima iskustvo sa Argustoursom pošto putujemo preko njih.

Unapred hvala,
Pozdrav svima
 
U Polihronu postoje dva marketa koji zadovoljavaju svakodnevne potrebe, nekoliko vrsta hleba, mleka, mlecnih proizvoda, voca...svakodnevnih namirnica,

Vlasnici i SVI radnici jednog od ta dva supermarketa su ŠIPTARI. Neću namerno da kažem kojeg od ta dva, da ne ispadne da protežiram onog drugog gazdu.

A vi samo pogledajte njihove face kad uđete, obratite malo pažnju, pa ćete SAMI zaključiti ....
 
Simona, ja sam bio u Plihronu sa suprugom i klincem od 29.09.2006. do 08.10.2006. klinac je tada imao 1 godinu, bilo nam je fanstastično i toplo iako amo bili u vili Mina koja je faktički na plaže po ceo dan smo provodili na plaži jer nije bilo avgistovskog Sunca. Plaža je super za klince a imate i lokalni put koji ide između mora i magistrale i prolazi pored velelepnih vila a spaja Polihrono-Hanioti-Pefkohori tako da ima i prostora za šetnje.
Što se tiče putovanja sa detetom sve zavisi kako ono podnosi put, moj klinac je sa 1 putovao sa nam autobusom za Polihrono i bilo je sve OK, prošle godine sa nepune 2 putovali smo za Pargu, duplo duže nego Polihrono, i opet hvala Bogu nije bilo nikakvih problema. Kažu da dete na dan puta treba što više zanimati tako da kad uveče uđe u bus bukvalno jedva čeka da zaspi, kod je to delimično upalilo.
POZDRAV!
 

Back
Top