POLIHRONO

Ćaos, da li je neko bio u vili RODI u Polihronu i kakvi su utisci?

Ja sam bila u Vasilisu prošle godine i bilo je super, generalno prezadovoljni smo!
U krugu od 50 metara je ogroman parking,igralište za decu i plaža, jeste na kraju mesta al je idealno za porodicu sa malom decom!!!
 
само напред,водио сам ћеркицу од 7 месеци .били смо смештени у вили Деспина и нисмо имали никаквих проблема .
 
Idemo prvi put u Polihrono u julu sa dvoje male dece ... vila Marija...ako je neko biou toj vili volela bih da čujem utiske. Takođe me interesuje dali u tom mestu imaju problema sa vodom...tj. dali je uvek ima za tuširanje i koliko ima komaraca i eventualno meduza? Unapred hvala na odgovoru... :)
 
у полихрону смо били у јулу преко агенције планум,комараца и медуза нема , а воде за туширање има .срећан пут и лепо се проведите
 
Molim za pomoc...zna li itko kakva je vila lemoni u polihronu, pise da je izgrađena 2009. i 120 m od mora u blizini crkve...i da uplatila bih preko agencije cormoran novi sad..jel ima tko iskustva s njima....puno hvala na svakoj informaciji.
 
Idemo prvi put u Polihrono u julu sa dvoje male dece ... vila Marija...ako je neko biou toj vili volela bih da čujem utiske. Takođe me interesuje dali u tom mestu imaju problema sa vodom...tj. dali je uvek ima za tuširanje i koliko ima komaraca i eventualno meduza? Unapred hvala na odgovoru... :)

Mi smo bili u Polihronu pre jedno 5 godina. Voda nije bila problem ali komaraca je bilo. Resenje je onaj aparat sto se ubode u struju i tabletice koje stavljas u njega i menjas svako vece. Lepo mesto za porodicni odmor obavezno probajte baklave u onoj pekari- poslasticarnici na cosku. Pozdrav!
 
Ove godine bi trebao po prvi put da letujemo u kontinentalnom delu Grčk.do sda smo obično bili na ostrvima i sve je bilo OK.Odlučili smo se za Polihrono, Hot/app Fanis.U kontaktu smo sa vlasnikom i po slikama izglada vro lepo.N a samoj plaži je itd.Da li neko zna neku informaciju iz prve ruke o gore navedenom objektu.Inace za ostalo cemo se već snaći
Hvala unapred,pozdrav svima i lep odmor
:bye:
 
Bila sam u Polihronu od 26.06 di 07.07.2009. Mesto je fantasticno... pravo mesto za odmor. Plaze su ciste i uredjene, ima sadrzaja za decu (igraonice, uredjeno igraliste) i sve je blizu, jer je mesto prilicno malo. Blizu je Hanioti (oko 5 km), lepa setnja pesice, uredjenom stazom pored mora dok vam prelepe vile oduzimaju dah..

Sve pohvale za vilu Kosmas - vidim da je ni jedna agencija vise ne nudi, zaita steta, vila je drugi red od mora, iza vile Mina, ima svoj bazen, prelep smestaj zaista, mada na slikama meni nije izgledala primamljivo ali kad smo je videli uzivo bili smo ugodno iznenadjeni.

Takodje, sledece god, roditelji su isli u Polihrono pocetkom juna u vilu Tanasis, prezadovoljni su smestajem, veoma blizu mora i sto je najbitnije ako neko ima dilemu oko letovanja pocetkom juna, njima je bilo odlicno vreme, vrucine nisu bile nepodnosljive, nije bilo guzve i mogli su da budu po ceo dan na plazi.. :klap:

Pa... ako sam nekome bar malo pomogla.. supeeer... :bye:
 
Ja sam bila u Steriosu. Šta da kažem, još sam imala sreće, pa sam bila na spratu.
Nameštaj bedan, sve mi prljavo-šmrljavo, soba mala.
Plus je što je kuhinja odvojeno i što je blizu plaže.
Jedna od lošijih vila koje nudi ta agencija.
Mi nismo imali izbora, sve je drugo bilo rasprodato
Prizemlje je nisko, ni stepenica te ne deli od zemlje.
Nema apartman za poslednji dan.
Izbace te i ujutro sa stvarima, pa kud te noge nose.
Ne preporučujem nikako.
 
Da, hvala, barem ste nam tu delemu otklonili. Mada, pošto smo godinama letovali podno Olimpa, nekako više navijam za taj deo, ali ima i navijača za prvi prst. Nema veze što su ti "iza leđa" kukuruzi u regiji Pireia, ali je plaža božanstvena, naročito ona u Nei Poriju - dugačka, peskovita i široka. Da li je istina na u Polihronu vrvi od meduza?
 
To sa meduzama, odnosno bez njih, već bolje zvuči. Npr. podno Olimpa su se pojavljivale, doduše ne uvek u plićacima, krajem jula i početkom avgusta. Da li u Polihronu ima više marketa ili supermarketa, da nije jedan, ili dva pa da "deru"? Ima li pijaca ili neka piljarnica?
 

Back
Top