Nema sta da se doda.

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Komentar sa jednog foruma


Polazeci jutros na posao primetih obavestenja na menjacnicama po Kragujevcu-EVRO 83.50 dinara...Pa ljudi moji da li ste Vi svesni u kojoj i kakvoj to državi mi danas živimo.U državi kojoj centri moći ukidaju ljudima elementarno pravo na zdrav razum.U zemlji u kojoj se ljudima ne dopusta pravo na sopstveno mišljenje, a o pravu izbora je iluzorno i govoriti...Ili će državne institucije da vode podobni, ili ste ga na...ali.Pa sad ajd cik izadjite na izbore i glasajte za radikale...Signali su ovih dana vidljivi na svakom koraku, blagi rast EVRA je samo jedan od njih...Kataklizma, potop, smak sveta, Toma predsednik skupstine...Pa dodje mi da popizdim i odem u tri lepe.Pun mi je k... te selektivne demokratije...A pitam Vas lepo,koja demokratska procedura nije ispostovana pri izboru Predsednika narodne skupstine. Je li Toma na to mesto dosao revolucijom, kalasnjikovima i bombama ili je demokratski izabran od strane narodnih poslanika, koji su opet to postali, nakon demokratskih izbora, na koje niko nije imao prigovora...Kako svi mi da dozivimo poruke koje nam ovih dana salju raznorazne belosvetske i domaće protuve...Ja sam, od danas, još cvrsci u uverenju, pa makar EVRO bio i 10000 dinara...Nadam se da se ni Vi necete pokolebati i da će Sunce slobode, ubrzo sinuti nad Srbijom...
Svako od Boga dobro, braco Srbi...
 
Torrente-BG:
Komentar sa jednog foruma


Polazeci jutros na posao primetih obavestenja na menjacnicama po Kragujevcu-EVRO 83.50 dinara...Pa ljudi moji da li ste Vi svesni u kojoj i kakvoj to državi mi danas živimo.U državi kojoj centri moći ukidaju ljudima elementarno pravo na zdrav razum.U zemlji u kojoj se ljudima ne dopusta pravo na sopstveno mišljenje, a o pravu izbora je iluzorno i govoriti...Ili će državne institucije da vode podobni, ili ste ga na...ali.Pa sad ajd cik izadjite na izbore i glasajte za radikale...Signali su ovih dana vidljivi na svakom koraku, blagi rast EVRA je samo jedan od njih...Kataklizma, potop, smak sveta, Toma predsednik skupstine...Pa dodje mi da popizdim i odem u tri lepe.Pun mi je k... te selektivne demokratije...A pitam Vas lepo,koja demokratska procedura nije ispostovana pri izboru Predsednika narodne skupstine. Je li Toma na to mesto dosao revolucijom, kalasnjikovima i bombama ili je demokratski izabran od strane narodnih poslanika, koji su opet to postali, nakon demokratskih izbora, na koje niko nije imao prigovora...Kako svi mi da dozivimo poruke koje nam ovih dana salju raznorazne belosvetske i domaće protuve...Ja sam, od danas, još cvrsci u uverenju, pa makar EVRO bio i 10000 dinara...Nadam se da se ni Vi necete pokolebati i da će Sunce slobode, ubrzo sinuti nad Srbijom...
Svako od Boga dobro, braco Srbi...

Торенте, ЛОМЕ НАМ КИЧМУ.....зар не видиш. Западни говнари стварно желе да овде успоставе ПРОТЕКТОРАТ... и тако се већ понашају... а моје је мишљење да ће ако тако наставе стварно ДОВЕСТИ РАДИКАЛЕ НА АПСОЛУТНУ ВЛАСТ, јер је свима пун к*фер .......ја исто нисам више уопште спреман да трпим ову шикану...
каква, бре, њихова демократија, све су то лажи а олош који их подржава само су мали бедни локатори(и данас активни али на други начин)... рат против Србије и сваког Србина ЈЕ ЈОШ УВЕК У ТОКУ...

Иако није тренутак за смех, ова карикатура под називом: ЈАСНО! - говори све
сама за себе.

 
dziber:
Torrente, tebi možda ne zanči ništa da evro bude 10.000 dinara ali 45% ljudi otplaćuje kredite. Za nekoliko dana podigli ste im ratu za 3.5%. Vi ste gori zelenaši od banaka, a narod to ume da ceni :twisted:

Pa sto nisu razmisljali kada su uzimali te kredite.
Koji mi?? Ja nisam ni u jednoj stranci a to sto sada zvuci da naginjem ka SRS to je samo zato sto me jos jedino zanima sta ce da se desi kad oni budu imali pravu vlast u Srbiji. Ovi do sada su bili sve gori od goreg.Gomila olosa,bagre,g_ovana,smeca najgore vrste.Znaci jos da i SRS odradi svoje pa ili vidimo nesto novo ili da idemo u p.m.

SPS da ne komentarisem i trosim reci,DOS tj DS,G17,DSS,NS,SPO su se pokazali.Takvu bagru odavno video nisam.Olos najgoore vrste.Prosto nemam reci kojima bi ih popljuvao.
 
BlackMusician73:
Još smo juče utvrdili da je to sve LDPovska zavera i da nema veze sa izborom Tome Nikolića.:lol:
danas su još duži redovi LDPovaca koji smišljaju zavere protiv dobrog tome koji samo želi da miriše cveće i ljudima uzima dužine.

Ускоро ће да почну они најдужи редови, пред амбасадама.
Једва чекам.

Је ли, кад палиш за Естонију!?
 
dziber:
Torrente, tebi možda ne zanči ništa da evro bude 10.000 dinara ali 45% ljudi otplaćuje kredite. Za nekoliko dana podigli ste im ratu za 3.5%. Vi ste gori zelenaši od banaka, a narod to ume da ceni :twisted:

Ratu im je podigao onaj ko upravlja ekonomijom ove zemlje a to je koliko mi se cini G17+.Oni drze svu ekonomiju ove zemlje i rade sa njom sta hoce.Kako su nenormalno letos spustili evro na 77 sada ga dizu.Neka se ti sto su uzimali kredite obrate njima.
 
Ja nisam ni u jednoj stranci a to sto sada zvuci da naginjem ka SRS to je samo zato sto me jos jedino zanima sta ce da se desi kad oni budu imali pravu vlast u Srbiji.

moron.jpg
 
Evo primer iz života običnog smrtnika:
Moja poznanica pre par meseci prelomila da kupi stan na kredit - jedna od onih uobičajenih podstanarskih porodičnih priča. Našla stan, pozajmila lovu za kaparu, skupila papire za subvencionirani kredit, skrpila učešće i k'o pravi baksuz zapucala juče ujutru u banku da sve preda. Naravno, nije gledala jutarnji program da čuje da su banke stopirale izdavanje subvencioniranih kredita jer nema vlade, nema budžeta ->nemaju garancije.
Poliju je tako hladnom vodom i još usput dodaju da bi svakako morala da doplati za učešće jer, eto, evro je hopnuo...Kako stvari stoje, propade stan, propade kapara koja je data...

E sad, Toma, ne-Toma, LDP, DS, DSS, EU, NATO, svejedno - dok se oni igraju, packe pljušte po našim leđima, a njima sve isto (ne sumnjam da će se poslaničke plate redovno usklađivati sa eventualnim rastom evra)...
 
medved_bg:
Evo primer iz života običnog smrtnika:
Moja poznanica pre par meseci prelomila da kupi stan na kredit - jedna od onih uobičajenih podstanarskih porodičnih priča. Našla stan, pozajmila lovu za kaparu, skupila papire za subvencionirani kredit, skrpila učešće i k'o pravi baksuz zapucala juče ujutru u banku da sve preda. Naravno, nije gledala jutarnji program da čuje da su banke stopirale izdavanje subvencioniranih kredita jer nema vlade, nema budžeta ->nemaju garancije.
Poliju je tako hladnom vodom i još usput dodaju da bi svakako morala da doplati za učešće jer, eto, evro je hopnuo...Kako stvari stoje, propade stan, propade kapara koja je data...

E sad, Toma, ne-Toma, LDP, DS, DSS, EU, NATO, svejedno - dok se oni igraju, packe pljušte po našim leđima, a njima sve isto (ne sumnjam da će se poslaničke plate redovno usklađivati sa eventualnim rastom evra)...


Jbg. Nije imala srece.A u ostalom mozda ce i sve biti ok samo dok prodje ova DS-LDP-G17 kampanja kojom unistavaju Srbiju.
NATO,EU,Toma nikako ne mogu da joj budu krivi posto ne upravljaju oni ekonomijom ovde a kod ovih ostalih koje si naveo mogla bi da potrazi krivca.
 

Back
Top