Rodjendan...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nevernik u to

Aktivan član
Poruka
1.593
U subotu je mojoj bivsoj devojci rodjendan! Posle 3 godine ovo ce biti prvi koji necu provesti pokraj nje :-? ! Upali smo u veliku krizu,nemamo vise kontakta,osim mailom ili chat-a. Taman kad pomislim da mi je lakse i da sam je zaboravio,ona se pojavila juce kao od nikuda i pricali smo 3 sata! Sve je krenulo lepim tokom,bila je emotivno prazna i imao sam utisak da joj bas nedostajem,a i ona meni. Medjutim tokom razgovora poceli smo da jedno drugo povredjujemo trudeci se da ce jedan od nas to uciniti bolje od drugog. Mislim da sam ja taj koji je preterao,ali ipak i ona snosi veliku krivicu! Strasno je ljubomorna,pa evo to mi pokazuje i danas posle skoro mesec i po dana od naseg raskida. Moje pitanje sledece,ne znam sta da radim?! Nasa veza je prakticno nemoguca,zabrljali smo mnogo,tako da nemam snage za dalje! Dakle u subotu ona puni 21 godinu,da li da joj cestitam rodjendan, da li da je iznendim necim, ne znam kako ce ona da odreaguje,malopre mi je poslala PVT poruku da sam od danas mrtav za nju? Verovatno ce ovo da procita i da da sama komentar?!
Ljudi,tako sam prazan emotivno,tako se lose osecam, da nemam snage vise za nista?! :roll: :-(
A,da svestan sam da je volim,nije mi lako ipak godine su to! Takodje ona to isto oseca,mada znam da nece da prizna,jer dokazuje svojom ljubomorom. :roll:
 
Nevernik u to:
Verovatno ce ovo da procita i da da sama komentar?!
Ovaj, nije valjda i ona ovde?
a090.gif

Ja bih joj čestitala rođendan, eto, ništa spektakularno, jedan sms i to je to.
 
Posalji joj sms, bez izliva emocija...samo ono srecan rodjendan...jednu sms...pa ako se ona ne zahvali ili ti odgovori nesto drcno..nema veze..ti si je ispostovao i ona ce kad-tad to shvatiti...
 
zelenooka:
Ovaj, nije valjda i ona ovde?
a090.gif

Ja bih joj čestitala rođendan, eto, ništa spektakularno, jedan sms i to je to.
Da,ona je tu od sinoc. Mozes da pogledas dole na temi kako preboleti kako smo komunicirali sinoc. A problem je sto nemamo vise komunikacije! nemam broj,promenila ga je. Tako je to kad neko nabije noz posle 3 god i 2 meseca. Jedina sansa mi je mail ili neko iznenadjenje,ali mislim da je ovo drugo dzbe,i mozda mucenje nje i mene! :oops:
 
Nevernik u to:
Da,ona je tu od sinoc. Mozes da pogledas dole na temi kako preboleti kako smo komunicirali sinoc. A problem je sto nemamo vise komunikacije! nemam broj,promenila ga je. Tako je to kad neko nabije noz posle 3 god i 2 meseca. Jedina sansa mi je mail ili neko iznenadjenje,ali mislim da je ovo drugo dzbe,i mozda mucenje nje i mene! :oops:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA Idem da citam tamo...da vidim...:?
 
gossca:
Posalji joj sms, bez izliva emocija...samo ono srecan rodjendan...jednu sms...pa ako se ona ne zahvali ili ti odgovori nesto drcno..nema veze..ti si je ispostovao i ona ce kad-tad to shvatiti...
toga se plasim neke strasne reakcije,a shvatice ona jednog dana,ko sam i sta sam ja bio u njenom zivotu,a kada to ucini bice kasno za nas dvoje,kad shvati kakvu glupost cini :(
 
Ama 3 godine ste bili zajedno i proveli, sigurna sam, jako puno lepih trenutaka, prema tome ne verujem da možeš da izazoveš neku strašnu reakciju...
Ja bih bila ljuta da mi ne čestitaš rođendan.
I na kraju, uvek možeš da joj otvoriš rođendansku temu ovde.
f075.gif
 
Ma ko je yebe! There is a lot of fish in the sea. Ne chestitaj joj, budi jak! To je hrabrost, najlakshe je iskucati sms ili popiti 5 piva i okrenuti je. Nek se naljuti, nek izgori. Jesi mrtav za nju? To i budi. Ono shto valja opstaje , ono shto ne valja konstantno puca dok ne pukne totalno! Mrcvarenja tog tipa su pogubna po oboje.
 
Nevernik u to:
U subotu je mojoj bivsoj devojci rodjendan! Posle 3 godine ovo ce biti prvi koji necu provesti pokraj nje :-? ! Upali smo u veliku krizu,nemamo vise kontakta,osim mailom ili chat-a. Taman kad pomislim da mi je lakse i da sam je zaboravio,ona se pojavila juce kao od nikuda i pricali smo 3 sata! Sve je krenulo lepim tokom,bila je emotivno prazna i imao sam utisak da joj bas nedostajem,a i ona meni. Medjutim tokom razgovora poceli smo da jedno drugo povredjujemo trudeci se da ce jedan od nas to uciniti bolje od drugog. Mislim da sam ja taj koji je preterao,ali ipak i ona snosi veliku krivicu! Strasno je ljubomorna,pa evo to mi pokazuje i danas posle skoro mesec i po dana od naseg raskida. Moje pitanje sledece,ne znam sta da radim?! Nasa veza je prakticno nemoguca,zabrljali smo mnogo,tako da nemam snage za dalje! Dakle u subotu ona puni 21 godinu,da li da joj cestitam rodjendan, da li da je iznendim necim, ne znam kako ce ona da odreaguje,malopre mi je poslala PVT poruku da sam od danas mrtav za nju? Verovatno ce ovo da procita i da da sama komentar?!
Ljudi,tako sam prazan emotivno,tako se lose osecam, da nemam snage vise za nista?! :roll: :-(
A,da svestan sam da je volim,nije mi lako ipak godine su to! Takodje ona to isto oseca,mada znam da nece da prizna,jer dokazuje svojom ljubomorom. :roll:
Zakljucaj se u sobu bez telefona sa gajbom piva, a kljuc baci kroz prozor! Kriza pocinje oko petog piva, i tad ces verovatno da urlas kroz prozor: Srecan ti rodjendaaan, suuunce moje dragoooooo..., ali se ne brini, prolazi kriza posle desetog! Salu na stranu, zajebi proslost, ne zovi je, a sutra i da ti bude krivo sto je nisi zvao, bice kasno. Najpametnije, veruj mi
 
Ti si totalno prolupo covece....pa vis da te nece...skrati sebi muke i ostavi je na miru..po tome sto sam procitala...tesko da ce veza uspeti....njoj je 21, i ti si verovatno mlad, postoji neka Mara, pa njena ljubomora, pa tvoja agresivnost, tuca, posesivnost....

Batali covece vis da nema smisla....nemoj da se brukas po forumu....preboli, nadji sebi drugi ribu....nemoj da patetises toliko..... :D

P.s. nemoj da joj cestitas rodjendan....nije to zasluzila a ni ti nisi nista bolji od nje....ako nemozete da pocnete od nule, brez prebacivanja...itd....preseci vec jednom....
 
Nevernik u to:
U subotu je mojoj bivsoj devojci rodjendan! Posle 3 godine ovo ce biti prvi koji necu provesti pokraj nje :-? ! Upali smo u veliku krizu,nemamo vise kontakta,osim mailom ili chat-a. Taman kad pomislim da mi je lakse i da sam je zaboravio,ona se pojavila juce kao od nikuda i pricali smo 3 sata! Sve je krenulo lepim tokom,bila je emotivno prazna i imao sam utisak da joj bas nedostajem,a i ona meni. Medjutim tokom razgovora poceli smo da jedno drugo povredjujemo trudeci se da ce jedan od nas to uciniti bolje od drugog. Mislim da sam ja taj koji je preterao,ali ipak i ona snosi veliku krivicu! Strasno je ljubomorna,pa evo to mi pokazuje i danas posle skoro mesec i po dana od naseg raskida. Moje pitanje sledece,ne znam sta da radim?! Nasa veza je prakticno nemoguca,zabrljali smo mnogo,tako da nemam snage za dalje! Dakle u subotu ona puni 21 godinu,da li da joj cestitam rodjendan, da li da je iznendim necim, ne znam kako ce ona da odreaguje,malopre mi je poslala PVT poruku da sam od danas mrtav za nju? Verovatno ce ovo da procita i da da sama komentar?!
Ljudi,tako sam prazan emotivno,tako se lose osecam, da nemam snage vise za nista?! :roll: :-(
A,da svestan sam da je volim,nije mi lako ipak godine su to! Takodje ona to isto oseca,mada znam da nece da prizna,jer dokazuje svojom ljubomorom. :roll:

Skini se za pocetak sa ovog foruma ( ovde ne treba iznositi ovakve stvari )...Svi smo mi prepametni kad delimo savete drugima, ali kad dodje na red reshavanje sopstvenih problema, onda je to vec drugha prica.
Ovde pametan odgovor necete naci. Mozete samo josh vishe da se pokacite....
Posle 3 godine, normalno je da se vidite za njen rodjendan. Kad se smire strasti razgovarajte. Pretpostavljam da ste se uzajamno ispovredjivali....Stvari mogu da se reshe zrelim razgovorom, i istinom.
Pozdrav i sve najbolje...
 
a da probate vas dvoje za pocetak da se ne svadjate na forumu i da ne iznosie intimne stvari bas svima...:?
i nije mi jasna svrha ove teme ako ce i bojana da je vidi.
jbt svima sam vam naucila imena.
ali mara je hit :D
 
Ljudi,kapiram ja sve! Ako niste primetili,ona je prva pocela da iznosi argumente,da se imenuje i sve ostalo! Jesmo mnogo smo se medjusobno ispovredjivali. Sto se tice svadje i intime i to je ona cini mi se prva zapocela.
P.S. Nemoj Maru da mi dirate,ona je tu jedina ni kriva ni duzna. A ova nek shvati sta je izgubila, a do tad kad shvati bice vec davno kasno! Tako je bilo i juce,shvatila je da sam digo ruke od nje,cula je za drugu i tako to.
Hvala svima na savetima i kritikama! Da,vidim da ona nema smelosti da napise bilo sta,a sto se tice cestitke,zavisi od toga kako me ponesu emocije u subotu!
Pozzz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top