Rodjendan...
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 114

Tema: Rodjendan...

Aktivan član Nevernik u to (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Rodjendan...

U subotu je mojoj bivsoj devojci rodjendan! Posle 3 godine ovo ce biti prvi koji necu provesti pokraj nje :-? ! Upali smo u veliku krizu,nemamo vise kontakta,osim mailom ili chat-a. Taman kad pomislim da mi je lakse i da sam je zaboravio,ona se pojavila juce kao od nikuda i pricali smo 3 sata! Sve je krenulo lepim tokom,bila je emotivno prazna i imao sam utisak da joj bas nedostajem,a i ona meni. Medjutim tokom razgovora poceli smo da jedno drugo povredjujemo trudeci se da ce jedan od nas to uciniti bolje od drugog. Mislim da sam ja taj koji je preterao,ali ipak i ona snosi veliku krivicu! Strasno je ljubomorna,pa evo to mi pokazuje i danas posle skoro mesec i po dana od naseg raskida. Moje pitanje sledece,ne znam sta da radim?! Nasa veza je prakticno nemoguca,zabrljali smo mnogo,tako da nemam snage za dalje! Dakle u subotu ona puni 21 godinu,da li da joj cestitam rodjendan, da li da je iznendim necim, ne znam kako ce ona da odreaguje,malopre mi je poslala PVT poruku da sam od danas mrtav za nju? Verovatno ce ovo da procita i da da sama komentar?!
    Ljudi,tako sam prazan emotivno,tako se lose osecam, da nemam snage vise za nista?! :-(
    A,da svestan sam da je volim,nije mi lako ipak godine su to! Takodje ona to isto oseca,mada znam da nece da prizna,jer dokazuje svojom ljubomorom.

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano Re: Rodjendan...

Ja bih je nashamarao...Sorry, NHF, samo sam to morao josh jednom da kazem, bilo jache od mene
    Tenis turnir u Zemunu - Znachi open...

Domaćin zelenooka (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Nevernik u to
    Verovatno ce ovo da procita i da da sama komentar?!
    Ovaj, nije valjda i ona ovde?
    Ja bih joj čestitala rođendan, eto, ništa spektakularno, jedan sms i to je to.

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Posalji joj sms, bez izliva emocija...samo ono srecan rodjendan...jednu sms...pa ako se ona ne zahvali ili ti odgovori nesto drcno..nema veze..ti si je ispostovao i ona ce kad-tad to shvatiti...

Učlanjen
    09.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio zelenooka
    Ovaj, nije valjda i ona ovde?
    Ja bih joj čestitala rođendan, eto, ništa spektakularno, jedan sms i to je to.
    Da,ona je tu od sinoc. Mozes da pogledas dole na temi kako preboleti kako smo komunicirali sinoc. A problem je sto nemamo vise komunikacije! nemam broj,promenila ga je. Tako je to kad neko nabije noz posle 3 god i 2 meseca. Jedina sansa mi je mail ili neko iznenadjenje,ali mislim da je ovo drugo dzbe,i mozda mucenje nje i mene! ops:

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma cestitaj joj rodjendan...ko je hebe....

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Da,ona je tu od sinoc. Mozes da pogledas dole na temi kako preboleti kako smo komunicirali sinoc. A problem je sto nemamo vise komunikacije! nemam broj,promenila ga je. Tako je to kad neko nabije noz posle 3 god i 2 meseca. Jedina sansa mi je mail ili neko iznenadjenje,ali mislim da je ovo drugo dzbe,i mozda mucenje nje i mene! ops:
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAA Idem da citam tamo...da vidim...:?

Učlanjen
    09.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio gossca
    Posalji joj sms, bez izliva emocija...samo ono srecan rodjendan...jednu sms...pa ako se ona ne zahvali ili ti odgovori nesto drcno..nema veze..ti si je ispostovao i ona ce kad-tad to shvatiti...
    toga se plasim neke strasne reakcije,a shvatice ona jednog dana,ko sam i sta sam ja bio u njenom zivotu,a kada to ucini bice kasno za nas dvoje,kad shvati kakvu glupost cini

Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Ama 3 godine ste bili zajedno i proveli, sigurna sam, jako puno lepih trenutaka, prema tome ne verujem da možeš da izazoveš neku strašnu reakciju...
    Ja bih bila ljuta da mi ne čestitaš rođendan.
    I na kraju, uvek možeš da joj otvoriš rođendansku temu ovde.

Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Dakle idemo iz početka.
    Milane, ko je Mara?

Primećen član _Saint (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2007.
    Reputaciona moć
    45

Ma ko je yebe! There is a lot of fish in the sea. Ne chestitaj joj, budi jak! To je hrabrost, najlakshe je iskucati sms ili popiti 5 piva i okrenuti je. Nek se naljuti, nek izgori. Jesi mrtav za nju? To i budi. Ono shto valja opstaje , ono shto ne valja konstantno puca dok ne pukne totalno! Mrcvarenja tog tipa su pogubna po oboje.

Poznat Maslachak (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Citat Original postavio zelenooka
    Dakle idemo iz početka.
    Milane, ko je Mara?
    ...de ti vide maru...

Aktivan član Maxy (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

I ja se pitamALi Mara me asocira na nesto...
    Ljudi Vai dolazi u Beograd:-P .I najvaznije od svega,ipak sam ja genije:!:

Veoma poznat Cru (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    156

tebe sve asocira na nesto..

Aktivan član Kilavi Radonja (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

U subotu je mojoj bivsoj devojci rodjendan! Posle 3 godine ovo ce biti prvi koji necu provesti pokraj nje :-? ! Upali smo u veliku krizu,nemamo vise kontakta,osim mailom ili chat-a. Taman kad pomislim da mi je lakse i da sam je zaboravio,ona se pojavila juce kao od nikuda i pricali smo 3 sata! Sve je krenulo lepim tokom,bila je emotivno prazna i imao sam utisak da joj bas nedostajem,a i ona meni. Medjutim tokom razgovora poceli smo da jedno drugo povredjujemo trudeci se da ce jedan od nas to uciniti bolje od drugog. Mislim da sam ja taj koji je preterao,ali ipak i ona snosi veliku krivicu! Strasno je ljubomorna,pa evo to mi pokazuje i danas posle skoro mesec i po dana od naseg raskida. Moje pitanje sledece,ne znam sta da radim?! Nasa veza je prakticno nemoguca,zabrljali smo mnogo,tako da nemam snage za dalje! Dakle u subotu ona puni 21 godinu,da li da joj cestitam rodjendan, da li da je iznendim necim, ne znam kako ce ona da odreaguje,malopre mi je poslala PVT poruku da sam od danas mrtav za nju? Verovatno ce ovo da procita i da da sama komentar?!
    Ljudi,tako sam prazan emotivno,tako se lose osecam, da nemam snage vise za nista?! :-(
    A,da svestan sam da je volim,nije mi lako ipak godine su to! Takodje ona to isto oseca,mada znam da nece da prizna,jer dokazuje svojom ljubomorom.
    Zakljucaj se u sobu bez telefona sa gajbom piva, a kljuc baci kroz prozor! Kriza pocinje oko petog piva, i tad ces verovatno da urlas kroz prozor: Srecan ti rodjendaaan, suuunce moje dragoooooo..., ali se ne brini, prolazi kriza posle desetog! Salu na stranu, zajebi proslost, ne zovi je, a sutra i da ti bude krivo sto je nisi zvao, bice kasno. Najpametnije, veruj mi

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ti si totalno prolupo covece....pa vis da te nece...skrati sebi muke i ostavi je na miru..po tome sto sam procitala...tesko da ce veza uspeti....njoj je 21, i ti si verovatno mlad, postoji neka Mara, pa njena ljubomora, pa tvoja agresivnost, tuca, posesivnost....

Batali covece vis da nema smisla....nemoj da se brukas po forumu....preboli, nadji sebi drugi ribu....nemoj da patetises toliko.....

P.s. nemoj da joj cestitas rodjendan....nije to zasluzila a ni ti nisi nista bolji od nje....ako nemozete da pocnete od nule, brez prebacivanja...itd....preseci vec jednom....

Butterflies And Hurricane
    Guest

Smile Re: Rodjendan...

Skini se za pocetak sa ovog foruma ( ovde ne treba iznositi ovakve stvari )...Svi smo mi prepametni kad delimo savete drugima, ali kad dodje na red reshavanje sopstvenih problema, onda je to vec drugha prica.
    Ovde pametan odgovor necete naci. Mozete samo josh vishe da se pokacite....
    Posle 3 godine, normalno je da se vidite za njen rodjendan. Kad se smire strasti razgovarajte. Pretpostavljam da ste se uzajamno ispovredjivali....Stvari mogu da se reshe zrelim razgovorom, i istinom.
    Pozdrav i sve najbolje...

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Talking Re: Rodjendan...

Citat Original postavio Maxy
    I ja se pitamALi Mara me asocira na nesto...
    ... na nešto rolovano??

Veoma poznat Cru (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio Maslachak
    ...de ti vide maru...
    Mara je njegova nova devojka..
    nista bre nisi pohvatala

Učlanjen
    14.02.2007.
    Reputaciona moć
    45

ili obichnu sa dosta kupusa i pavlake... e Maro, Maro koliko generacija je odrastalo na tebi

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

a da probate vas dvoje za pocetak da se ne svadjate na forumu i da ne iznosie intimne stvari bas svima...:?
    i nije mi jasna svrha ove teme ako ce i bojana da je vidi.
    jbt svima sam vam naucila imena.
    ali mara je hit
    you make me sick because i adore you so

Učlanjen
    14.02.2007.
    Reputaciona moć
    45

Ma nek nastave, ako krenu i sa video snimcima..... bice ovo bolje od Kurira

Aktivan član Maxy (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Hard as a rock
    ... na nešto rolovano??
    Ma jock samo cevapi...
    Ljudi Vai dolazi u Beograd:-P .I najvaznije od svega,ipak sam ja genije:!:

Učlanjen
    09.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Ljudi,kapiram ja sve! Ako niste primetili,ona je prva pocela da iznosi argumente,da se imenuje i sve ostalo! Jesmo mnogo smo se medjusobno ispovredjivali. Sto se tice svadje i intime i to je ona cini mi se prva zapocela.
    P.S. Nemoj Maru da mi dirate,ona je tu jedina ni kriva ni duzna. A ova nek shvati sta je izgubila, a do tad kad shvati bice vec davno kasno! Tako je bilo i juce,shvatila je da sam digo ruke od nje,cula je za drugu i tako to.
    Hvala svima na savetima i kritikama! Da,vidim da ona nema smelosti da napise bilo sta,a sto se tice cestitke,zavisi od toga kako me ponesu emocije u subotu!
    Pozzz

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

moj najtopliji savet: IZNENADI JE NAJLEPSE STO UMES!!!!!!!!
    videces..

Slične teme

1. Rodjendan
    Autor kasper_87 u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.11.2007., 18:59
  2. Rodjendan....
    Autor Nevernik u to u forumu Žene
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 14.05.2006., 11:09
  3. 52. rodjendan KST- a
    Autor Liza Dennis u forumu Muzika