3 Doors Down !!!

zota85

Zainteresovan član
Poruka
328
Ovu temu otvaram za jednu mnogo dobru grupu po imenu 3 Doors Down!Neki su culi za njih a neki verovatno i nisu(ali treba da ih poslusaju,stvarno su dobri).Zanimaju me vasi komentari na racun te grupe,u sta spadaju i kritike i pohvale.PozZ!!! ;)
 
Ae mrš na moju temu koju sam o njima otvorila pre par dana i tamo ih hvalite! :lol:
Šalim se,može i ovde.
Slučajno sam nabasala na njihove albume i skinula ih...i od tada ih stalno slušam. Baš mi se dopadaju ;)
 
Ovu temu otvaram za jednu mnogo dobru grupu po imenu 3 Doors Down!Neki su culi za njih a neki verovatno i nisu(ali treba da ih poslusaju,stvarno su dobri).Zanimaju me vasi komentari na racun te grupe,u sta spadaju i kritike i pohvale.PozZ!!! ;)


Gde se seti njih... od prvog albuma koji su objavili (The Better Life)... vise nisam ni cuo za njih, sad vidim da imaju i edan iz ove godine i jos par koji su izasli u medjuvremenu.
Onako, nije los band... Loser... ta ima je najjaca... sad cu da poskidam i ostale albume da ih preslusam, ne secam se kada sam ih slusao poslednji put.
Hvala za podsecanje... :D
 
komercijaaaaaaaaaaaaaaala


Gle... kakva je to podela na komercijalu i "nekomercijalu", to sto je nesto komercijalno, sta god to bilo, ne znaci da to ne valja. Rapsody in blue (ako znas sta je to) je "komercijala" pa ne mozes reci da je Gershvin komercijani seronja, kad se vrlo dobro zna koje taj covek, ili da ta kompozicija ne valja, ili sve sto je taj covek uradio, a uradio je i previse...

:dash:
 

Back
Top