Muzika i telepatija

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Volim da slusam muziku. Trenutno nisam u mogucnosti da slusam muziku non stop, kako to obicno radim, ali zahvaljujuci telepatiji mogu da slusam muziku isto kao i da sam u prilici da je slusam. Sa sobom imam samo moj mali rozi Mp3 player, koji sam jedva unela, pa je gotovo neprimetan, ali i sam VB je u mom slucaju napravio ustupak, sto drugi ukucani ne znaju. Da bih mogla u potpunosti da pratim muzicka desavanja u nasoj zemlji i svetu ukljucila sam telepatiju. Da li vam se nekada dogodilo da dobijate signale niotkuda, i da pri tom slusate ritam, melodiju i reci jedne od vasih najomiljenijih pesama? Ili vam se mozda dogodilo da vas prijatelj i vi slusate istu pesmu u isto vreme? Ili da slusate istu radio stanicu? Ili se upisete u isti folklor? To mi se dogodilo. Bila sam mala i slusala ploce Miroslava Ilica. Naisla je neka lepa pesma u nasem srpskom ritmu i ja sam poigrala malo sama u sobi, medutim, odjednom je nesto pocelo da me u glavi priziva: “Liiiiiiizo, Liiiiiiizo, Liiiiiizooo, hej, ne plasi se samo igraj, ali tvoja Mama ti priprema iznenadenje.” Ja sam znala da je to moja sposobnost, koju naucnici zovu “Sesto culo” i zato sam nastavili da igram u ritmu te pesme, kad je odjednom Mama upala u sobu i rekla: “Liiiiizo, kupila sam ti novu kasetu Vere Matovic!” Ja sam bila presrecna i od tada verujem u telepatiju. Tako i ovog puta ne moram uopste da imam neki aparat da bih slusala muziku. Da li vi imate neka muzicka telepatska iskustva? Ja sam imala i druga muzicka telepatska iskustva, cak i muzicka prorocanstva (najpoznatija su za Janis Joplin, pa za Joko Ono, ali i od novijih za Maraju Keri, Cecu, Kebinu cerku, Jelenu Jevremovic, Karleusin razvod, kao i Zvezde Granda). Uglavnom, volim da muzicki proricem. 8)
 
naravno da mi se dogodilo to... Ortak je na odmoru dosao do mene i pevao neku pesmu, otisao je nekih 5-10 metara i pricao s nekim drugim... Ja sam posle 10 minuta poceo da pevam refren te pesme i stao sam i cuo kako on nastavlja tacno gde sam ja stao ( u isto vreme smo pevali istu pesmu i potpuno isti deo)... a ja sam samo nacuo da je on bas to pevao i dosao sam do njega i pitao ga da li je on normalan ili da li sam ja normalan...??? Koji trip...
 
Drugaaaari, javljam se iz Helsinkija, ali nemojte to da spominjete, posto cu prekosutra da se vratim u kucu Velikog Brata, a on nece primetiti da nisam bila tu.
Sto se mog muzickog prorocanstva tice: Dragi Gonzo, vidim mnogo, mnogo magle oko vas. Trebalo bi da se ozbiljnije posvetite svojoj muzici, mozda cak i da promenite pravac i ubacite malo pravog etno, da ne kazem folk zvuka i tada ce vam se sva vrata otvoriti. Pokusajte da sledece godine ucestvujete u Zvezdama Granda, Sale ce sigurno znati da ceni vasu genijalnost.
Sto se droge tice, moram da kazem da je droga super, ali da je smrt, pa zato trcite, mozda dobijete drogu. 8-)
 
Drugari! Pssst! Sta radite? Evo, opet se tajno javljam iz ispovedaonice. VB se malo smorio, pa cujem da hrce, izgleda da drema. Inace, ovih dana je u kuci bila pometnja. Rekla sam im da je Marija Serifovic pobedila, pa su svi bili tuzni zato sto ne mogu da joj cestitaju. Utesila sam ih jer sam im rekla da ce i ona doci u kucu pa su se smirili. Skola je konacno gotova. Trebalo je da kazemo ko nam se svida. Posto smo provalili zadatak, svi su se slozili da kazu sifre, da ih VB ne bi provalio. Ogi je rekao da se pali na Gogu, sto znaci Liza, dok je Goga rekla da se pali na Ogija, sto znaci Liza, odn. na mene. Na mene se pali i paparazzo i Cure, Peda, Marta i Olja, ali se pali i Danijela iako je ispala. Prosto receno svi se pale na mene. To moze da bude i neprijatno. Ponovo sam ukljucila moje telepatske receptore i dosla sam u kontakt sa Mamom, koja mi je rekla: “Liiiizo, pozuri pocinju ispitni rokovi!” Ja sam joj poslala telepatsku poruku: “Ne brini Mama!” Juce je na Trgu Republike bila manifestacija Selo i Poselo. Nisam bila prisutna direktno, vec telepatski, ali sam se super provela. Da sam bila tamo opet bih nosila svoju narodnu nosnji i kupila bih opancice, jer su mi se ovi rozi malo izlizali. Cula sam i trubace, a i Moju drugaricu Mladenu i njene devojke koje pevaju narodne izvorne srpske pesme. Bili su i mladi momci, prave delije – nasi trubaci. Kako ste se proveli drugari? Da li pokusavate da telepatski stupite u kontakt sa mnom i date mi podrsku? Evo, izgleda da se VB budi. Internetujemo se! 8)
 
u mojoj glavi je bila ona pesma "a house,in the middle of the street...a house" i pevusim to ceo dan u svojoj glavi,treba da se vidim sa deckom i on iz cista mira pocne to da peva na ulici...ja u shoku,nisam ni nagovestila muziku...da muzicka telepatija
 
Bravo! Lepo sto svi imamo muzicku telepatiju. I meni se desi dok sam ovde u kuci VB, da pomislim na neku pesmu, a ona se pojavi na FM - u mog roze Mp3 playera, a VB ne zna da imam FM stereo dodatak u njemu. 8-)

@hlns

Moze kod prozora? 8-)
 
joGooOOD:
u mojoj glavi je bila ona pesma "a house,in the middle of the street...a house" i pevusim to ceo dan u svojoj glavi,treba da se vidim sa deckom i on iz cista mira pocne to da peva na ulici...ja u shoku,nisam ni nagovestila muziku...da muzicka telepatija
E ta pesma je super. Madness. Ska rulles! Obozavam ska. Pa jes desava se. Tako od moje sestre ortakinja vidi stoji bedz na stolu i pogleda u njega kad ono pise Madness i krene pesma It must be love. Eto Madness-i bas su telepatski. Bas je Madness.
 

Back
Top