Najbolji LAP-TOP !!!

koji je najbolji po ceni i kvalitetu i koga preporucujete drugima za kupovinu

  • Acer

  • Asus

  • LG

  • Sony

  • Msi

  • Nec

  • Fujitsu-Siemens

  • Hewlett Packard

  • Gigabyte

  • Toshiba


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
slazem se,ma ne da nemaju 50% lap top,70% u zivotu nije ukljucila
prvo da bi prcali o necemu moramo to koristiti,a ovde vidim neke nove datume,ljudi koji su na forumu,pa meni je logicnije da neko prvo kupi stoni racunar pa onda lap top,i sta je pisac hteo da kaze,uvek nam sude neki o necemu sto nezna
sa postovanjem
po meni HP - CELERON
posto nije bila konfiguracija tu cu stati
ja imam MSA tako da nemisli neko da hvalim svoje m.....
 
To sto neko ima ili nema nije mjerilo poznavanja ,neko je mozda procitao, imao priliku da radi na nekom od modela ...itd.Ako nesto imas ne mora da znaci da poznajes ,ja znam mnoge koje imaju laptop pa su duduci ,imaju ih za kurcenje...
I zasto uvjek ta potreba za moj je ljepsi,duzi jaci itd. I vjecni problem komleksa kad imas mali onda
uvjek imas potrebu za velikim t5elefonom,autom itd...
Tema nije ko sta ima nego iznosenje stavova...
 
Slazem se sa bazukom....Imas internet citas specifikacije sta ljudi kazu na sta se zale , na koje lap topove se zale a koje hvale , takodje imas prijatelje, rodjake pa ponekad i sam radis na njima ili oni kazu sta valja sta ne valja itd...Po ovome sto vi kazete trebao bi da imam svaki od lap topova da bi mogao da kazem koji je najbolji.....
pozzz
 
Takodje se slazem s bazukom-znaci nismo svi mi koristili sve moguce tehnologije pa da pricamo o tome-tu su i experti koji ocenjuju prozivod - mi procitamo kritike pa mozemo da pricamo,komentarisemo,raspravljamo itd.P.s.Istina da cale ima neki Fujitsu-Siemens lap-top kupljen prosle godine-njemu odradjuje ono sto njemu treba baterija je ok - nije bilo,da kucnem u drvo,nikakvih problema za sada.Pa eto to je jedini plus ako neko tvoj ili ti ima odredjeni lap top-mozes konkretno da kazes pri koriscenju kakvi su utisci.
 
upravo tako,svi koji ste dali komenatar na moje misljenje niste napisali koje najbolji lap top
i niste me demantovali sto se tice mog misljenja.u vezi lap topa
ja sam reko da se neke stvari uce sa vremenom,a ovde svako hoce da je pametan,ali sto bude vise takvih micemo lepu paricu zaraditi prvo krenemo od sitema instalacije pa dalje...
hahahahah
 
Never mind zaboravite na to... aj ovako...

Dell e1505, 6400 or 640m.... u principu su isti... al ako je neko imao iskustva sa njima... mada koliko se dell prodaje u Srbiji?

a sta ja znam - muzika, filmovi, animacije, slike, office, klasika...
 
Zdravo dame i gospoda ja sam taj koji je postavio temu... izvinjavam se sto nisam stavio neke brlo dobre marke u uzi izbor...
jos jednom cu vam ponoviti kriterijume poi kojima ce te glasati to su cena , kvalitet , kvalitet i dugotrajnosta (radni vek) baterije , kvalitet tft displeja i Sweukupni utisak o proizvodjacu i swim njegovim modelima...

i jos nesto.. zamolio bih vas da se sto vise drzite zadate teme...

Sa postovanjem Mario Rokavec
 
Cekaj onda ti imas lupam lg lap top i Fujitsu-Siemens i ti sada glasas da je lg najbolji lap top...Kako to mozes da tvrdis? Nikada nisi imao ibm ili nec ili sony......Mozda su oni tri puta bolji od lg-a? Po tvome trebao bi da imas sve lap topove da bi mogao da kazes koji je najboji jel tako @liberty ?
 
ivam91:
Cekaj onda ti imas lupam lg lap top i Fujitsu-Siemens i ti sada glasas da je lg najbolji lap top...Kako to mozes da tvrdis? Nikada nisi imao ibm ili nec ili sony......Mozda su oni tri puta bolji od lg-a? Po tvome trebao bi da imas sve lap topove da bi mogao da kazes koji je najboji jel tako @liberty ?
Po ovome sto si rekao ako on vec ima dve razlicite marke LAP TOP-a,vec pravi neku razliku i ako i glasa za LG zato sto bar zna da je bolji od Fujitsu-Siemens,Na kraju krajeva,marka LAP TOP-a je poslednja stvar na lestvici koju treba gledati,sta ako je IBM znaci li to da ima bolji C2D nego ASUS?

dvr_liberty:
Najbolji je nov!
Koj god bio...
 

Back
Top