Shta mislite o Kinezima?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Keeper

Buduća legenda
Poruka
32.561
pa, da vas chujem.

i da li biste ozhenili jednog Kineza? ili biste racionalnosti radi, ozhenili nekoliko komada, pa dok jedni spavaju ispod kreveta poredjani ko sardine vi vrshite brak sa drugim, pa kad se taj umori iskachu redom ovi ispod kreveta i nastavljate da vrshite brak.

da li mislite da su oni kul?
i Brus Li je bio Kinez.
da li mislite da su ogavni zato shto jedu pse?
da li su vam zgodni onako mali, zhucjkasti i smeshni?
ili, kao shto onaj Cigo reche, mislite da ih treba poslati nazad u Japan odakle su doshli?
 
China will grow larger...
For the republic!
Nationality will bring us victory...

M dobri su kinezi dok im ne daš sataru ili tako druge oštre predmete...
nego Keep da se ti to ne spremaš da počneš da uvoziš žuto roblje... pa ispipavaš puls tržišta? :D
 
iskreno... nikad se ne bi udala za kineza jer bi nam bila ruzna deca za moj ukus... (i niska)...

postujem ih kao i svaki narod koji postoji...

to sto jedu pse je njihova stvar isto kao i oni sto jedu zabe, crve i sl...

a za japan... pa ne znam... ako ih ne posalju u japan kod nas ce ih se nakotiti vise nego sto ih sad ima...

:D
 
Lucky girl:
pa kinezi bi trebalo da se vrate u japan......i ovo je sad diskriminacija,zasto se ne postavi pitanje i za kineskinje....samo za kineze....ehhhh zivote
Mislish u Kinu?:shock: :lol:
@tema
Znam da ih ima previshe u Kini,ali zar su morali u tolikom broju da se dosele kod nas?!...Inache,nemam nishta protiv zutih,kosookih ljudi (: Neki su mi chak i simpatichni (: Ima ih dosta u mom kraju...
 
nije istina nego je tebi burazer rekao da ja ocju o kinezima poshto vecj mesecima mu pricham da ocju jednu ovako genijalnu temu da otvorim, a ti onda to chula, otvorila temu o crncima i sad si kao faca, a u stvari sam ja odavno hteo da otvorim ovako genijalnu temu.

i crnci su chamuge, kinezi su zakon breee!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top