Томислав Николић мора под хитно да поднесе оставку или да буде смењен

fes

Zainteresovan član
Poruka
345
Демократски поредак у земљи доведен у питање

Поводом изјаве Томислава Николића о могућности да Скупштина Србије на предлог владе уведе ванредно стање, Демократска странка са забринутошћу констатује да је новоизабрани председник Парламента Србије у свега два дана дао више веома опасних изјава за Србију и њене грађане.

После изјаве којом је довео у питање суверенитет Србије, изражавајући жаљење што Србија није руска провинција, Томислав Николић је најавио могућност увођења ванредног стања и тиме довео у питање демократски поредак у земљи.

Обављање јавне функције подразумева висок степен одговорности, посебно за јавно изговорену реч. Очигледно је да Томислав Николић тога није свестан. С обизиром на то да је показао да није способан за обављање те функције и да је његов досадашњи рад био вишеструко штетан по државу и њене грађане, Демократска странка сматра да Томислав Николић мора под хитно да поднесе оставку или да буде смењен.

Информативна служба ДС
 
jomini:
Ne mora. Da je normalan trebao bi ili još bolje, nije trebao ni da se trpa gde mu nije mesto.
Ali priča o ostavci sada je totalno out.

vaistinu1vq.gif
 
jeremijabg:
koliko je ovo demokrate bolelo pa to je strasno...oni se kao0 brinu za zemlju,sta ce biti...a sto se 3 meseca gadjaju nekakvim "principima" i ne sastavljaju vladu dok je zemlja ozbiljno ugrozena??verovatno i to zbog radikala...
Prika, mešaš ljude koji podržavaju amatersku politiku demokratskih partija ''u pokušaju'', a sve iz velike nužde (u svakom smislu) sa aktuelnim političarima navedenih demokratskih partija. Razdvoj(te) to, pa da pričamo. Ovako... Ne ide. Tupite ga.
 
south:
ne treba...
ovo je sve foliranje...gluma ...ludilo...
toma je upao tamo gde nije trebalo...
mislim da mu je ''namestena'' funkcija...
tako da je upao u zamku i to ne kapira...
po tom scenariju...nema novih izbora i brzo ce se formirati vlada :roll:

a posle....vec vidjeno :roll:

More bit' samo ako Tadić smiri živce, inače - izbori. Poenta je da u tom slučaju DSS ima vlast, radikali - na neki način takođe - "a đe smo mi tu,a?" :lol:
 
Kada nesto ne cujes svojim culom sluha(uvetom ili usima) a citas izjave inih izvadjenih iz konteksta izrecenog na osnovu pitanja TV voditeljke emisije OKO O.Kovacevic, pa im iz starta verujes, dovoljan je mali napor da upitas sebe "da li sam vodjen, ili me moji koraci vode" u slobodnom prevodu-koliko sam nadareno dusevno slep-, al ajd ima dosta u ovom narodu koji su istu emisiju gledali.
 

Back
Top