Katalog bljutavih i budjavih deplasiranih fora

Poruka
19.457
Predlažem da napravimo katalog najbezveznijih hiljadu puta cuvenih ili vidjenih fora u vezi ljubavi i sexa. Evo mojih priloga


1/ Riba gubi nevinost uz svece na krevetu posutim laticama ruza. A posle se dere kao majmun...I jos joj dasa uradi dupe.Usput.

2/ Dugo vodjenje ljubavi u kadi koje deluje romanticno kada pricas o tome a u stvari se klizas ko debil, i obavezno neko sjebe kicmu na odlivnik pri vrhu...

3/Sto jedna ruza za 18 ti rodjenadan nekoj mladunici koju jos nije k arao...A na rodjendanu se doticni napije, spici joj dva samara i naguzi ko pavijana u klonjari


4/Vodjenje ljubavi na morskoj plazi uz mesecinu i naknadno ciscenje supka od peska i morske trave


5/Romanticna vecera koju sprema muskarac. Naravno, vecera nije ni za k urac i obaveyno je nesto nedokuvano pa posle prdite celo vece od nadimanja.
 
Jedna od najbudjavijih i najbljutavijih deplasiranih fora je kada muskarac na javnoj tribini podrzava feministicke fore i fazone, grakce u zastitu nejakih i prevarenih zena, a u cilju ne bi li se dokopao necije pi.zde, a onda se vrati kuci i svoju devojku/zenu/qurvu/ljubavnicu isamara, izyebe u pedu i svrshi joj u usta i natera je da to proguta a onda trazi da mu se izvine zato sto vecera nije bila podgrejana na odredjeni broj stepeni celzijusa.

Haug

da li se neki sa foruma prepoznao u ovome :?: :)
 
Seks u automobilu... izudara ti krov glavom, syebe ti shtiklom zvuchnike, donju policu, i kada dolazish do orgazma, ti ko majmun stisnesh sluchajno kvachilo, auto krene, ona se uspanici, kao i ti uostalom, trgne se nazad, pritisne sirenu, ti kochish brze bolje i pitash se kako nisi povukao ruchnu , ustavri jesi, ali si jednom rukom drzao njen guz a drugom ruchnu i u zanosu si je spustio, pri tom prolazi pesak i blene jer je cuo sirenu u ugasenom autu, ona kaze jao sramota me, ti kazes sta te sramota, skini se sa mene da skinem vec pun kondom, ona se nespretno skida sa tebe u stranu ka suvozachevom mestu i pri tom ti povuche pun kondom koji curi po sedishtu... :D :D :D..
onda odluchish da kupish veci auto od punta :D
 
_Saint:
Seks u automobilu... izudara ti krov glavom, syebe ti shtiklom zvuchnike, donju policu, i kada dolazish do orgazma, ti ko majmun stisnesh sluchajno kvachilo, auto krene, ona se uspanici, kao i ti uostalom, trgne se nazad, pritisne sirenu, ti kochish brze bolje i pitash se kako nisi povukao ruchnu , ustavri jesi, ali si jednom rukom drzao njen guz a drugom ruchnu i u zanosu si je spustio, pri tom prolazi pesak i blene jer je cuo sirenu u ugasenom autu, ona kaze jao sramota me, ti kazes sta te sramota, skini se sa mene da skinem vec pun kondom, ona se nespretno skida sa tebe u stranu ka suvozachevom mestu i pri tom ti povuche pun kondom koji curi po sedishtu... :D :D :D..
onda odluchish da kupish veci auto od punta :D
:) :)
 

Back
Top